18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wypchalek

2013-12-05, 20:03
to zdjęcie jest jak wstęp do kolejnego materiału :-)

Komun3

2013-12-05, 20:06
Jeszcze powinien być dymek z tekstem: "A tam dalej Stasiu to już k***a nie wiem jak pomalujemy"

JSK2012

2013-12-05, 20:14
A ja dodaję coś od siebie,foto robione dziś,materiał własny :D D


Mojoo

2013-12-05, 20:39
Może pie**olnąć jeśli się przechyli na bok ziomeczek trochę, i wtedy rączka kolegi naprawdę będzie niepotrzebna:P

tak wiem jestem eksprtem:D

Kardio_Error

2013-12-05, 21:01
l_witek napisał/a:


Dokładnie.
A nich się tu k***a magistry inżyniery wypowiedzą jak to inaczej zrobić.
Można jeszcze drabinę na schodach stawiać co jest bardziej ch*jowe bo możne zjechać. Można zbudować podest albo rusztowanie z tym ze też będzie niestabilne...
Ale co tam ogłupianie ludzi w Polsce osiągnęło poziom hameryki. gdzie toner w drukarce wymienia inżynier magister informatyk.


wystarczy kij malarski ewentualnie można postawić rusztowanie, problem w tym ze zajmuje to za dużo czasu wiec lepsza jest opcja typu: chwila strachu i zrobione... tylko ze jak taki majster sie sp***oli to potem będzie płacz bo dostanie rente 450 zł i do końca życia będzie żarł tynk ze ściany.... ogólnie to ja bym ich zwolnił bo to są debile i nie mają wyobrazni

korinogaro

2013-12-06, 01:15
@teken, w sumie to może się sp***olić: a) wygląda jak by nóżki były postawione między tymi drewnianymi panelami więc przy gwałtownym ruchu drabina może zwyczajnie między nimi przejechać, a jej gwałtowny ruch zrzucić gościa. b) Jeśli drabina stoi tak że w razie czego nóżki zaprą się o panele to w momencie robienia zdjęcia ich nie dotykały, ponieważ stoją na rogu więc jest mniejsza siła tarcia, przesunięcie ich nagłe nawet o te 3-5cm może spowodować że gość będzie starał się gwałtownie złapać równowagę i przypaść do drabiny, jeśli w tym czasie będzie trzymał wałek położy się na drabinie nierówno i może przechylić drabinę tak że obróci się ona i gość się sp***oli.

wieczór

2013-12-06, 05:36
@korinogaro: JAK drabina Ci przejedzie MIĘDZY panelami??? Musiałyby się jeszcze szczeble połamać ale to już by była jakaś masowa katastrofa , nie ma szans. Dobrze zauważyłeś, nogi drabiny są między panelami, a całość zapiera się szczeblem - dzięki temu nie ma również szansy aby konstrukcja poruszyła się na bok.