18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tyłem do przodu

Flodzia • 2021-12-13, 09:38

Błąd zasadniczy, bo to się po lusterkach patrzy, a nie przez ramię 8-)

darayavahus

2021-12-13, 10:01
Nie czaje co to za podnieta mniby jechać tyłem do kierunku jazdy. Brudasy to jednak głupsze są od wielbłąda.

Lexter

2021-12-13, 10:39
darayavahus napisał/a:

Nie czaje co to za podnieta mniby jechać tyłem do kierunku jazdy. Brudasy to jednak głupsze są od wielbłąda.




Ty wielbłądów nie obrażaj

:-x

BambiPMT

2021-12-13, 10:58
Lexter napisał/a:

Ty wielbłądów nie obrażaj



Przecież powiedział że małpy są głupsze.

Halman

2021-12-13, 11:09
Bambrych napisał/a:

Przecież powiedział że małpy są głupsze.



nie obrażaj małp...

shewush

2021-12-13, 12:10
Gówno widać, a poza tym to nic nie widać.

lucxxx

2021-12-13, 13:55
Błąd zasadniczy, bo to się po lusterkach patrzy, a nie przez ramię - gówno prawda, na lusterka to sobie możesz powolutku z parkingu wyjeżdżać, A jak chcesz szybko do tyłu to tylko przez ramię. Ten gość po prostu jeździć nie umie

Matt

2021-12-13, 15:45
Hyundai i10

Dzieciol

2021-12-14, 00:06
lucxxx napisał/a:

Błąd zasadniczy, bo to się po lusterkach patrzy, a nie przez ramię - gówno prawda, na lusterka to sobie możesz powolutku z parkingu wyjeżdżać, A jak chcesz szybko do tyłu to tylko przez ramię. Ten gość po prostu jeździć nie umie



Jak będziesz jechał busem, ciężarówka, zapakowanym kombiakiem , czy innym pojazdem też będziesz "przez ramie"?
Mnie ojciec zawsze uczył, tylko lusterka i inaczej nie potrafię, "przez ramię" to sobie można w Szykich i wściekniętych 190km/h, albo w smarcie.

Tuco

2021-12-14, 00:39
Dzieciol napisał/a:

Jak będziesz jechał busem, ciężarówka, zapakowanym kombiakiem , czy innym pojazdem też będziesz "przez ramie"?
Mnie ojciec zawsze uczył, tylko lusterka i inaczej nie potrafię, "przez ramię" to sobie można w Szykich i wściekniętych 190km/h, albo w smarcie.



Naginasz fakty do realiów. Nikt tu nie mówi o ciężarówkach itp, więc takie argumenty to sobie wsadź. A Flodzia to baba i nie wie co gada. Pozdrawiam.

Btw. nie wiem jak innym, ale mnie właśnie lepiej cofa się przez ramię. Może warto zapytać Hołka, Kuzaja, albo innego Szumachera, bo co komentarz, to ekspert. Niech każdy cofa jak chce, byle sprawnie i bez skutków ubocznych.

Olashenco

2021-12-14, 10:20
Aha, czyli wszyscy instruktorzy jazdy źle uczą, bo patrzenie w kierunku w którym porusza się samochód jest nieprawidłowe? :lol:
Pomysł o tych wszystkich zmarnowanych roboczogodzinach, przeznaczonych na produkcję i montaż tylnych szyb do samochodów :lol: