18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ty się tak mała nie ciesz...

Anosa20 • 2021-11-06, 13:14
Bo zaraz twoja kolej :doggy:


riddick19902721

2021-11-06, 16:46
djpyza napisał/a:

nie szczekaj tam a ty skąd z warszafki słoiczek ? tak szczekasz i szczekasz a pewnie sam czekasz pierwszy na przelew +500 dla twoje świadomośći nie pobieram +500 bo mam na nie wywalone jajca i nie mam bachora i tu twoje zdz**ko !



Ciebie pewnie już ślina poleciała xD stulejarzu z tej strony xD

Zpider

2021-11-06, 17:06
a ja zróciłem uwagę na pazury tej małpki

Nyrewesa

2021-11-06, 18:49
djpyza napisał/a:

tak mówisz do swoich dzieci ?
bykowe chciał byś ! jak na razie to w twoje kofanej warszafce jest więcej słoiczków niż rodowitych warszafiaków więc wiesz w moim mieście na całe szczęście tego nie ma ! i się nie zapowiada by coś takiego miało mieć miejsce i całe szczęście!



Kazdy ambitny typ i typiara z twego miasteczka wyemigrowali już do większego miasta. U ciebie zostali sami emeryci urzędasy i przegrywy. Do której z tych grup zaliczyć ciebie?

Bejker

2021-11-06, 20:44
ciezko zjebac sie dwa razy w cipę w ciągu 10 minut i to w dwie

raistpol

2021-11-06, 20:53
Zpider napisał/a:

a ja zróciłem uwagę na pazury tej małpki



szpony k***a

djpyza

2021-11-06, 23:31
baronturbina napisał/a:

Reasumując cała powyższa wypowiedz, twoje miasto to Białystok, wiec jesteś imbecylem z polski „C” jak reszta twoich krajan. Nie masz się czym chwalic bo twoi przodkowie byli sowieckim ch*jem robieni. Idź z ojcami bimber pędzić w lesie i nie wchodź na ten porwał więcej.




ty k***a jesteś imbecylem mając tyle lat co masz w profilu jesteś niemiecką sprzedajną wiadomo kim :D jak uważasz ze podlasie to nie polska jebnij się w głowę znasz coś takiego jak baranek w ścianę idioto :D my mamy więcej honoru niż ty i twoja rodzina razem wzięte więc skacz pie**olić :D sprzedasz matkę i rodzinę taka twoja wartość cioto :D gardzę takimi jak ty :D tfu ci na ryj lubisz to ?

Nyrewesa napisał/a:

Kazdy ambitny typ i typiara z twego miasteczka wyemigrowali już do większego miasta. U ciebie zostali sami emeryci urzędasy i przegrywy. Do której z tych grup zaliczyć ciebie?



buahha sprzedajna jak o ile to prawda w twoim profilu to jesteś tu ty ojojo :D żebyś się przypadkiem nie pochlastała jak cię dupa zapiecze !

riddick19902721 napisał/a:

Ciebie pewnie już ślina poleciała xD stulejarzu z tej strony xD



tobie ślina leci :D jak ci stary daje co noc do twoje niemieckiej mordy :D

ra0mir

2021-11-07, 06:51
djpyza napisał/a:

ty k***a jesteś imbecylem mając tyle lat co masz w profilu jesteś niemiecką sprzedajną wiadomo kim jak uważasz ze podlasie to nie polska jebnij się w głowę znasz coś takiego jak baranek w ścianę idioto my mamy więcej honoru niż ty i twoja rodzina razem wzięte



:mrgreen:
:mrgreen:
:mrgreen:
Ten wasz honor było szczególnie widać podczas meczu z Legią jak zostaliście spakowani do jagiellonia.rar
:mrgreen:
Jesteście pośmiewiskiem Polski, takimi wpisami tylko to potwierdzasz wieśniaku.

baronturbina

2021-11-07, 08:31
djpyza napisał/a:

ty k***a jesteś imbecylem mając tyle lat co masz w profilu jesteś niemiecką sprzedajną wiadomo kim jak uważasz ze podlasie to nie polska jebnij się w głowę znasz coś takiego jak baranek w ścianę idioto my mamy więcej honoru niż ty i twoja rodzina razem wzięte więc skacz pie**olić sprzedasz matkę i rodzinę taka twoja wartość cioto gardzę takimi jak ty tfu ci na ryj lubisz to ? !


Oj widzę ze chłopczyka ze wschodu zabolało. Kretynie bez szkoły. Podlasie to Polska wschód polski to Polska „C” bo mentalnie jestescie ze 100 lat za resztą kraju. Macie tyle honoru co ruska krew w was płynie. Nawet po polsku mówić nie potraficie tylko trąca ruskimi. Idź dzieciaczku granicy pilnować bo uchodzcy ci się do bimbru w lesie dobiorą.