18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ty mi koledze nożem grozić nie będziesz

Flodzia • 2023-01-12, 20:31
Akcja rozkręca się powoli lecz nadaje smaku całemu wydarzeniu a punkt kulminacyjny w 1:30


SmokingPigeon

2023-01-13, 19:05
Wygrał ten co najpierw dopil piwko i potem spokojnie odszedł... Brawo za stalowe nerwy

paragon0

2023-01-14, 04:06
Podoba mi się jak na początku, jak zagrożenie życia było prawie żadne dla kolegi, tamten nie zareagował, ale jak ten zjeb wyciągnął nóż na kumpla to k***ę wyjaśnił.
Mam nadzieje że wielkich konsekwencji nie poniósł/nie poniesie, ale wiem że coś go za to spotka, nawet w takiej sytuacji nie można od tak po prostu zabić człowieka. No przynajmniej nie u nas ;)

Res0r

2023-01-15, 09:17
paragon0 napisał/a:

Podoba mi się jak na początku, jak zagrożenie życia było prawie żadne dla kolegi, tamten nie zareagował, ale jak ten zjeb wyciągnął nóż na kumpla to k***ę wyjaśnił.
Mam nadzieje że wielkich konsekwencji nie poniósł/nie poniesie, ale wiem że coś go za to spotka, nawet w takiej sytuacji nie można od tak po prostu zabić człowieka. No przynajmniej nie u nas



Mamy tutaj bezpośrednie zagrożenie życia. Na logikę powinieneś siebie i bliski bronić każdym kosztem. Nie wiem jak prawnie to tam wygląda, ale bandzior wyglądał na atletycznego i przy tych grubaskach to taktyka sp***alania by nie zadziałała.

leonsjo

2023-01-18, 17:38
Wyspi sie to wstanie. Pewnie zmeczony.

JanJankowski

2023-03-05, 22:33
No takie klimaty właśnie kocham!!!

Wiewór

2023-03-06, 20:15
Klasyczny podręcznikowy błąd kiedy na strzelaninę przychodzisz z nożem.