18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ty mały chuju

~Velture • 2024-01-26, 17:55
Na filmie możemy zaobserwować jak zdominowany samiec pokornie wraca do swojego samochodu :krejzi:


PryszczatyJeż

2024-01-27, 08:41
M883 napisał/a:

Zauważyłem, że w USA często Hondą Odyssey jeżdżą jakieś przypały, a szkoda. To bardzo fajny samochód. 3.5 VTEC robi dobrą robotę w tym wozie. Miałem i mile wspominam.



Bardzo popularny samochód tam i dlatego. Tak jak u nas większość kierowców Audi mamy za durniów (i słusznie).

dżonyłojlker

2024-01-27, 11:10
boooreq napisał/a:

czyli jesteś p*zda a nie kozak. Jak już podskakujesz do ludzi na drodze to wychodź do nich i miej ręcę za broń a nie atakujesz sprzętem



Przecież ja nie piszę, że jestem kozak. Kiedyś miałem takie małe problemy z gniewem, ale nie jestem idiotą - nie będę się bić na gołe pięści z kimś 2 razy większym ode mnie. Za gówniaka uważałem, że dźganie kogoś nożem jest niehonorowe i wieśniackie, dopiero w dorosłym życiu przekonałem się jaka to extra broń - skuteczna, bezgłośna i w odpowiednich warunkach niewidoczna (frajer nawet nie wie co się właśnie stało).
Jak do kogoś wychodzę, to nie po to, żeby się z nim szamotać, tylko nauczyć go moresu.

jddddddd

2024-01-27, 15:18
smc napisał/a:

Wszyscy poniżej 180cm to karły i niech wypie**alają.



ostatnio jak sie mierzyles to ci wszylo 180.5

1234dupa

2024-01-27, 20:43
Dzieciak przemówił do rozsądku ogrowi