18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twoje grzechy są odpuszczone

sansiro • 2014-03-13, 17:52
"Twoje grzechy są odpuszczone"

chyba nic nie trzeba tłumaczyć

paka2000

2014-03-13, 20:15
A teraz pokażę Ci jak katolik Twojego pokroju się zachowuje. Otóż wejdź na swój profil i zajrzyj w swoje tematy. Jest tylko jeden - "Z życia wzięte"... na samym dole napisałeś taki ładny zwrot, a brzmi on tak:
"Jezstem z Lublina i nazywam się Marcin, jak to czytasz to życze ci żebyś zdechła"
I ty nazywasz się katolikiem? Tak bardzo trzymasz się przykazań? Wymień je sobie w głowie wszystkie i podepnij te swoje słowa pod któreś. Na pewno przypasuje. I leć do kościółka rzucać na tacę typowi w sukieneczce. I kto tu jest gender? Ja chodzący w spodniach, czy twój pośrednik ze stwórcą w sukieneczce?

PS: A mi przykro, że coś Cię spłodziło i coś Cię urodziło, bo to ludzie być nie mogli. Pozdrów w niedzielę księżulka.

xnxx

2014-03-13, 20:21
paka2000 Jestem katolikiem nie k***a ideałem, ty chyba jesteś ciapaty i pewnie r*chasz kozy i zabijasz niewiernych, bo tylko oni potrafią poświęcić nawet swoje życie w imię religii,

pojazd po rodzicach pokazuje głupi gimbie że jesteś gimbem i to ciapatym

k***a no i ten pojazd sam łbie masz 2 tematy

FizzyFizzy

2014-03-13, 20:23
@xnxx
Ja tam do nikogo nic nie mam, może i wiara mi się nie zgadza, ale nie przeszkadza mi jak ktoś się modli, czy siedzi w kościele. Jego biznes.
Miałem na myśli fakt, iż naśmiewanie się z innych wierzeń, jednocześnie broniąc zaparcie swoich bez ich zrozumienia, jest idiotyczne. A Twoje "powinni spłonąć w ogniu" dobitnie świadczy o takim właśnie nastawieniu. Sory, tak to wygląda z boku.

Dowcip dalej ch*jowy, piw wciąż nie ma

xnxx

2014-03-13, 20:24
A tak na koniec, w ch*ju mam co napiszesz dalej, szkoda mojego czasu i tak za dużo już go poświęciłem

paka2000

2014-03-13, 20:24
xnxx napisał/a:

paka2000 Jestem katolikiem nie k***a ideałem, ty chyba jesteś ciapaty i pewnie r*chasz kozy i zabijasz niewiernych, bo tylko oni potrafią poświęcić nawet swoje życie w imię religii,

pojazd po rodzicach pokazuje głupi gimbie że jesteś gimbem i to ciapatym

k***a no i ten pojazd sam łbie masz 2 tematy



Jak na razie to Ty próbujesz robić coś z niewiernymi - przeciągnąć ich na swoją stronę, ale niestety nie udaje ci się to. Katole bekę z ateistów cisną równo, z ciapatych też, z każdego kto nie wierzy w waszego boga. Problem głównie tkwi w tym, że zachowujecie się nieco podobnie jak właśnie ciapulce. Śmietana na kolanach czeka, więc leć! Smacznego.

Widzę czytanie ze zrozumieniem dla Ciebie to problem, bo nie chodzi o 2 tematy czy jeden, a o to "łbie", że jako katol życzysz komuś śmierci. Po drugie przejrzyj co pisałeś. "Mimo starań twoich rodziców.....".

ronio19

2014-03-13, 20:39
Obrabiaj pokutę :)

Rhumun

2014-03-13, 21:29
@Crazy Edek na taki komplement go raczej nie poderwiesz :D

przemas1234

2014-03-13, 23:37
trynkiewicz juz k***a po ciebie idzie

pa...........66

2014-03-14, 01:44
^ Ten u góry namalował z pamięci

mecek

2014-03-16, 18:05
up crazy edek chyba z tego samego rocznika jestescie?? moze ta sama klasa??