18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twoja żona...

Halman • 2020-04-18, 20:29

twoja przyszłość :krejzi: ...

St...........on

2020-04-19, 05:00
LaChupacabra napisał/a:

Pewnie by tak nie śmieszkowali gdyby role się nagle odwróciły.



Odwróciły, tylko filmik ucięty. W ostatnich sekundach, gościu się pobrał i cyk ,koniec :amused:

homorek

2020-04-19, 07:38
Suchar własny:
Czemu mówimy do kobiety serduszko?
- Bo bije .
Bada bum psss.

Piolho1987

2020-04-19, 08:37
nie bije kobiet....bez powodu.
jestem za równouprawnieniem, bije mnie jakiś typ to się bronie, bije mnie laska, to ma przej***ne bo też się bronie i każdy wtedy zna swoje miejsce.

Eronie

2020-04-19, 13:36
Ale meta

kakhakka

2020-04-20, 02:59
Co to za kawalek w tle? Ten pierwszy. Ktos kojarzy?

viruZ

2020-04-21, 15:03
Ty duzo osob sie smieje ale jak by role sie odwrocily to zara znalezli by sie rycerze na bialych koniach nie wiem czy wiecie ale jak kobieta bije mezczyzne tez to nie powinno byc przepuszczane tak obojetnie. Co z tego ze mezczyzni z reguly sa silniejsi od kobiet? powinno tez sie szanowac a na filmiku znajduje sie karyna ktora oklada sebixa bo sie nie podzielil zuberkiem pewno.

to...........10

2022-05-08, 17:21
viruZ napisał/a:

Ty duzo osob sie smieje ale jak by role sie odwrocily to zara znalezli by sie rycerze na bialych koniach nie wiem czy wiecie ale jak kobieta bije mezczyzne tez to nie powinno byc przepuszczane tak obojetnie. Co z tego ze mezczyzni z reguly sa silniejsi od kobiet? powinno tez sie szanowac a na filmiku znajduje sie karyna ktora oklada sebixa bo sie nie podzielil zuberkiem pewno.



Ja bym powiedział tak: jeśli zaatakowała jako pierwsza, to jest tyle samo warta co przemocowe sebixy. Jeśli to on wyskoczył z łapami i dostał oklep, to wtedy słusznie :D