18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twierdzi, że ciężko z nią wytrzymać

~Sunday • 2022-07-25, 00:36

Dzisiaj jeszcze jej się upiekło.

to...........10

2022-07-25, 00:49
pie**olony przemocowy śmieć. Do utylizacji.

Hetman_Wielki

2022-07-25, 00:53
mwaski napisał/a:

pie**olony przemocowy śmieć. Do utylizacji.



mozliwe, ale szybciej bym utylizowal suki ktore na to pozwalaja, pozniej takie parki sie mnoza i rodza patologie

najlepsze jest to ze suki lataja za takimi dawcami cudownych genow a to ze w ryj sie dostanie, no zasluzylam ;-)
ale pozniej jak on mnie wypie**oli to mam org... na godziny haha

gixi

2022-07-25, 03:26
mwaski napisał/a:

pie**olony przemocowy śmieć. Do utylizacji.



Hetman_Wielki napisał/a:

mozliwe, ale szybciej bym utylizowal suki ktore na to pozwalaja



oboje do utylizacji i im podobni. będzie cisza, spokój, a przynajmniej w nocy będzie można usłyszeć zew miłości i orgazmów a nie patologii, której nie może stanąć bez kosy do podtrzymania atmosfery...

35i

2022-07-25, 03:51
Łobuz kocha najbardziej. Pewnie jeszcze jego podobizna jest na plakacie, na słupie.

krolikosus

2022-07-25, 07:24
Czytajac opis. . Myslalem ze ją podpali

okotdi

2022-07-25, 08:17
Taa.
Oboje do utylizacji...
Tylko kto to zrobi?
Geny "bad boyow" sie mnoza, przez takie niegrzeczne dziewczynki, a inteligencja dostaje gendernonfluidch*jwieco do r*chania.
I jak ma na tym swiecie byc normalnie?!

ra0mir

2022-07-25, 08:17
Zaraz będzie lodzik na zgodę i za rączkę po mieście. Znam takie przypadki :)

kapelan_szturmowy

2022-07-25, 09:10
One tak lubią, Kiedyś jedna koleżanka poprosiła mnie o pomoc, bo ją lał jej typ. Klientka ładna, fajna, młoda, myślę - czemu nie. Pomogłem raz, drugi, trzeci, a ona po paru godzinach wracała do niego i robiła mu gałe na zgodę. Kolejny raz nie pomogłem. Powiedziałem że mam to w dupie i sama jest sobie winna. Obraziła sie i więcej jej nie widziałem.

Kutasiarz

2022-07-25, 09:21
kapelan_szturmowy napisał/a:

One tak lubią, Kiedyś jedna koleżanka poprosiła mnie o pomoc, bo ją lał jej typ. Klientka ładna, fajna, młoda, myślę - czemu nie. Pomogłem raz, drugi, trzeci, a ona po paru godzinach wracała do niego i robiła mu gałe na zgodę. Kolejny raz nie pomogłem. Powiedziałem że mam to w dupie i sama jest sobie winna. Obraziła sie i więcej jej nie widziałem.


Jaka to smutna historia...zgarnął loda na którego być może po cichu liczyłeś.

Alonso

2022-07-25, 09:40
Nie oburzajcie się zanadto. Jeszcze 50 lat temu lanie baby to była norma.



miedzianek

2022-07-25, 11:10
jeszcze brakowalo, zeby loda mu na przeprosiny zrobila

Olashenco

2022-07-25, 12:37
Zazwyczaj baba doprowadza do takiego stanu chłopa, swoim nieskończonym pie**oleniem nad uchem doprowadza do szału.
Tortury werbalne :roll:
Ja tam nigdy kobiety nie uderzyłem i nie uderzę, ale czasami rozumiem niektórych :-/

grudzin7

2022-07-25, 14:10
okotdi napisał/a:

Taa.
Oboje do utylizacji...
Tylko kto to zrobi?
Geny "bad boyow" sie mnoza, przez takie niegrzeczne dziewczynki, a inteligencja dostaje gendernonfluidch*jwieco do r*chania.
I jak ma na tym swiecie byc normalnie?!



hah, coś widzę, że i na Sadolu się incele mnożą :krejzi: