18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twierdza Europa - przeciw islamizacji

vonreinert • 2016-02-08, 19:21


Podobno Kukiz na próżno robi referendum. Tak przynajmniej twierdzi PiS, bo planują przyjąć jakichś imigrantów. A ja chciałbym wiedzieć, czy ktoś w takim referendum byłby w ogóle ZA!

Mr.Drwalu

2016-02-08, 19:32
Według wybiórczej 99% społeczeństwa jest na TAK. :niggasmile:

BrianGriffin

2016-02-08, 19:34
Ale mi sie smutno zrobiło w 3:25 :-(

mateusos

2016-02-08, 19:38
Zaraz ktos wypie**oli do polityka :\

vonreinert

2016-02-08, 19:39
mateusos napisał/a:

Zaraz ktos wypie**oli do polityka :\



"Polityka i religia" za 3...2...1...

~DMT

2016-02-08, 19:41
Gościu z 2:24 rozj***ł. Założył flagę na wędkę :mrgreen: Sprytnie ;) Co do tego, że rząd PISu, obiecywał, a nie zrobił, pretensje do tych co to podpisali...

osa79

2016-02-08, 19:42
Nie ma i nigdy nie było żadnej różnicy miedzy PO PiS SLD czy inne koorwy !!! Jest tylko jedna wspólnota pieniądza !!!

Siekul

2016-02-08, 19:51
Nikt z was wyżej nie rozumie, że te 7tyś ma chcieć tutaj przyjść i się osiedlić? To załatwił nam PiS, PO chciało ich po prostu tutaj zaciągnąć.
Gdyby PiS wgl. nie zechciało tych uchodźców przyjąć musieliby zapłacić ogromną karę na rzecz tych arabskich ameb.


Tak btw. wiecie ilu jak na razie taką chęć przybycia tutaj zgłosiło? 0.

Pozdrawiam.

lesiot

2016-02-08, 20:26
Siekul napisał/a:

Gdyby PiS wgl. nie zechciało tych uchodźców przyjąć musieliby zapłacić ogromną karę na rzecz tych arabskich ameb.



Czyżby PiS na kolanach przed UE?
A patrz bystrzaku, że Słowacja stara się postawić i nie chce ułatwić UE zadania
http://forsal.pl/artykuly/916662,slowacja-robert-fico-zaostrza-polityke-ws-imigrantow-po-atakach-w-kolonii.html

A co zrobił PiS w tej sprawie?
Może przyszykuje chociaż swoim wyznawcom wazelinę, żeby mniej bolało...

Inne kraje coś robią, tylko PiS z otwartymi ramionami i jeszcze kto wie czy brudasy nie załapią się na 500+.
A tacy rezolutni byli jakieś pół roku temu, tacy wygadani... a teraz uszy po sobie i cichutko siedzą.

Siekul napisał/a:

Tak btw. wiecie ilu jak na razie taką chęć przybycia tutaj zgłosiło? 0.


Tylko oni nie będą musieli chcieć... mało tego jak już dotrą tu i uciekną, to my będziemy musieli za to zapłacić.

Ale oczywiście... to PiS jest cacy, bo nic nie robi, że UE nie denerwować.

Hipokryci... jak o TK chodziło i media (z czego korzyści ma PiS), to UE było najgorszym złem... jak o imigrantów (gdzie obywatele po tyłkach dostaną) to lepiej nie drażnić UE.

Siekul

2016-02-08, 20:39
lesiot, No właśnie tak miało być za rządów Kopacz. PiS zmienił te rozporządzenie ws. uchodźców na takie jakie widzimy teraz (czyt. wynegocjował za zamkniętymi drzwiami), że przyjmiemy maksymalnie 7tyś tych, którzy CHCĄ tu przyjechać, są UCHODŹCAMI, a nie imigrantami zarobkowymi, dodatkowo nie będziemy musieli zapłacić kary, jeżeli opuszczą nasz kraj... no i oczywiście jeżeli dostaną Polskie obywatelstwo lub inny dokument, który uprawnia ich do przyjęcia i zakwalifikowania się do programu prorodzinnego PiS'u to dostaną te pieprzone 500zł. Mamy segregować ludzi na tych, którzy są Polakami i tych, którzy są "prawie" Polakami? (oczywiście z prawnego punktu widzenia). Mamy nie pomagać obywatelom Czeczenii, którzy tu mieszkają 10lat? Ukraińcom? Rosjanom? A nawet Włochom, Hiszpanom itp.? Bo są innej narodowości? Weź się lecz, bo od tych pierdół głowa boli.

lesiot

2016-02-08, 20:57
Siekul napisał/a:

lesiot, No właśnie tak miało być za rządów Kopacz. PiS zmienił te rozporządzenie ws. uchodźców na takie jakie widzimy teraz (czyt. wynegocjował za zamkniętymi drzwiami), że przyjmiemy maksymalnie 7tyś tych, którzy CHCĄ tu przyjechać, są UCHODŹCAMI, a nie imigrantami zarobkowymi, dodatkowo nie będziemy musieli zapłacić kary, jeżeli opuszczą nasz kraj



Wiesz co... rozumiem, że ten przypis "za zamkniętymi drzwiami" to po to, bo nie ma na to żadnych dowodów i od dawna jeszcze przed PiSem tak ustalone było. Chętnie zapoznam się z jakimś oficjalnymi wynikami (negocjacje to mogły być za zamkniętymi drzwiami, ale wyniki raczej powinny były być oficjalne).

Siekul napisał/a:

Mamy segregować ludzi na tych, którzy są Polakami i tych, którzy są "prawie" Polakami?


O k***a... takiego lewactwa jeszcze nie było... stary zgłoś się do "Hejt STOP", za to hasło wciągną Cię na listę honorową. Albo się jest Polakiem, albo się nie jest... w ciąży nie można być "trochę". Teraz to powiem Ci, że mnie zaskoczyłeś... nie spodziewałem się, że w obronie partii, można się posunąć do tak absurdalnego podejścia.

Siekul

2016-02-08, 21:02
lesiot, Rozróżniaj stary lewactwo od zdrowego myślenia. Nienawidzę arabusów, upa i wszelkiej maści popaprańców, ale każdego, kto przejawia patriotyczne zachowania względem MOJEGO kraju - ja będę szanował i mówił, że jest Polakiem. To, że Ty byś wszystkich wrzucił do jednego wora to już Twoja sprawa. Pozdrawiam.

lesiot

2016-02-08, 21:08
To teraz kłamczuszku poczytaj jakie były ustalenia w sprawie imigrantów zanim jeszcze PiS wygrało wybory:

http://swiat.newsweek.pl/uchodzcy-ilu-imigrantow-przyjmie-polska-decyzja-ue,artykuly,370974,1.html

i po raz kolejny możesz mnie przeprosić... bo chyba jednak PiS palcem nie kiwnął, bo to co teraz jest, było już ustalone we wrześniu.

Masz jaja żeby kłamać i wyzywać! A będziesz miał jaja, żeby przeprosić?


PS. I nie pierdziel, że newsweek, bo newsweek we wrześniu nie mógł przewidzieć co PiS za 4-5 miesięcy ustali.

Siekul

2016-02-08, 21:26
Nie znalazłem poparcia na wszystko co napisałem, ale na kilka owszem. Jak również pojawiły się zmiany co do ilości tych uchodźców (bo ma to być 4,5tyś, nie 7tyś.)

http://wyborcza.pl/1,75478,19502495,rzad-pis-gra-z-uchodzcami-na-czas.html

Tak jak mówiłem, są to zmiany, niewielkie, ale mimo wszystko znaczące. Tak jak o braku kary za przekroczenie (ucieczkę) naszych uchodźców za granicę, które gwarantowało nam PO.

lesiot

2016-02-08, 22:56
Ty patrz... a jednak newsweek to jakiś proroczy jest oni to we wrześniu 2015 wiedzieli już (chyba nie doczytałeś mojego linku, a warto było, żeby się dalej nie ośmieszać):

22.09.2015:
Cytat:

- Spośród przyjętych migrantów do Polski trafi ok. 4,5 tys. uchodźców. Wraz z dwoma tysiącami osób, które już przyjęliśmy, liczba uchodźców w naszym kraju wyniesie ok. 6,5 tys.


http://swiat.newsweek.pl/uchodzcy-ilu-imigrantow-przyjmie-polska-decyzja-ue,artykuly,370974,1.html

No tak zapomniałem, wtedy wszyscy byli tak zajęci szczuciem PO, że fakty nikogo nie obchodziły i większość dała sobie wmówić coś o kilkunastu, a może nawet kilkudziesięciu tysiącach imigrantów.
A pamiętasz co PiS wtedy obiecał... nie jakoś tak, że kasę wysłać potrzebującym w Syrii i w ogóle imigrantów nie przyjmować?

Powtarzam Ci po raz kolejny... PiS nic nie zrobił w sprawie polityki imigracyjnej i nawet jak uda się Kukizowi zebrać podpisy do referendum, to wola obywateli zostanie olana.

Wszytko masz wyłożone, może dalej wierzyć w bajki, że PiS cokolwiek dla obywateli robi... że lepszy od PO.
Polacy w wyborach mieli kogo wybrać - Korwin, nawet z biedy na pociechę już ten Kukiz był lepszy niż PO i PiS... to wybrali... propagandę grubymi nićmi szytą... i Ty w końcu się przekonasz i rozumiesz, że wybrali nie tyle w ogóle źle, co dla polskiej gospodarki wybrali gorzej niż było.


Kolejna sprawa... tworzenie obozów i gett, tak jak mówi Korwin, jest najgorszym co można zrobić z uchodźcami, w sumie te 7 tysięcy to nie jest ogromna liczba, pod warunkiem, że ich się równomiernie rozproszy, żeby nie tworzyli grup większych niż 3-4 osoby. Wtedy będą zmuszeni zasymilować się z otoczeniem. A obozy skończą się jak cygańskie wioski, które Polacy tak uwielbiają. - I to nie jest teoria, to jest rzeczywistość, przerobiona z cyganami właśnie.