18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Twarde lądowanie

~_Yarko_ • 2022-11-17, 21:21
Pięć osób zginęło w katastrofie policyjnego helikoptera w stanie Aguascalientes w środkowym Meksyku, w tym szef ochrony tego stanu Porfirio Sanchez Mendoza.



Info:

Budrys2000

2022-11-17, 21:27
Se ha caído, hasta luego cabrones ;-)

re...........66

2022-11-17, 22:37
dobrze ze kurewka szef ochrony zdech, zawsze jebie autorytety i szefostwo

jak cieszy mnie wiesc ze nie tylko podrzedni psy zdechly ale ich pan tez , dzien zrobiony na koniec

lewy84

2022-11-17, 23:34
reznik666 napisał/a:

dobrze ze kurewka szef ochrony zdech, zawsze jebie autorytety i szefostwo
jak cieszy mnie wiesc ze nie tylko podrzedni psy zdechly ale ich pan tez , dzien zrobiony na koniec



To jeszcze "zrób" słownik ortograficzny i do spania

opółnocyuciebie

2022-11-18, 02:06
Sam upadek nie wyglądał najgorzej. Zapewne go przeżyli, tylko potem teń ogień zrobił swoje

yankers

2022-11-18, 02:42
Z tego co można wyszukać o nim, gościu był zadeklarowanym nazistą, w lutym zawinęli go za torturowanie zatrzymanych, uniewinniono go we wrześniu tego roku (w październiku wrócił na stanowisko i awansował) gdy sprawę przejął generalny prokurator stanowy i wybrano nowego sędziego głównego.
Podobno torturował w czasach gdy w policji federalnej był koordynatorem dochodzeń terenowych w sprawach o porwania. Tutaj już piszę za niepewnymi mediami, nie wiem czy są wiarygodne czy nie, na jego służbie w dziwnych okolicznościach miało zejść 85 zatrzymanych.

Widać że nieźle się bawił za życia. No ale patrząc na to jakim bydłem jest Meksyk to nic dziwnego że policja stosowała metody ów bydła :mrgreen:

łechtaczka

2022-11-18, 11:39
Widzę, że policyjne mendy mają tam nawet odpowiednie nazwiska