18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tvn24 relacjonuje live drogę Waśniewskiej do sądu

JarekJUHC • 2013-02-18, 09:38
k***a włączam tv a tu pokazują live z helikoptera drogę tej k***y do sądu , i na żywo komentuje sędzia Anna Maria Wesołowska :trzesieee:

Yq...........ll

2013-02-18, 11:58
TVN24 opłaca się włączyć tylko dla szkiełka albo na prognozę pogody.

atcrcc

2013-02-18, 12:31
Relacja jak z lądowania na księżycu :D

zip0

2013-02-18, 12:36
Odwracanie uwagi narodu od rzeczy ważnych. Ja chcę paliwa po 3 złote, k***a wasza mać! I szlugów po 6!

labrador1

2013-02-18, 13:07
Telewizja ogłupia? Oooo nie telewizja zarabia kasę. Wartość waśniewskiej idzie w milionach, bo debile ją oglądają i jeszcze komentują sukę. Helikopter, który pokazuje jej drogę do sądu? Ludzie przecież to jest zajebiście chodliwy towar. Szkoda tylko, że zamiast martwić się tragiczną sytuacją w kraju większość woli komentować i nagłaśniać tą sprawę...

Ronoaro

2013-02-18, 13:17
BongMan napisał/a:

Ale będą k***a jaja jak w sądzie wyjdzie, że niewinna :D Dowodów żadnych nie mają, proces będzie poszlakowy i nie wydaje mi się żeby sędzia wydał wyrok na podstawie tego co wykrzykuje wzburzona hołota.



Ależ ty pie**olisz, wysłuchaj aktu oskarżenia i teraz powiedź, że jest niewinna.

asd12033

2013-02-18, 13:18
kruwa z helikoptera haha ale beka katartzyna jak brevik u nas

bigosamigos77

2013-02-18, 13:18
o 0 stopni dziś u mnie, no w sumie nie było tak zimno...

BongMan

2013-02-18, 13:25
Ronoaro napisał/a:

Ależ ty pie**olisz, wysłuchaj aktu oskarżenia i teraz powiedź, że jest niewinna.


Nie mówię że jest niewinna, tylko że nie ma żadnych konkretnych i namacalnych dowodów na jej winę.

cocaine.animals

2013-02-18, 13:25
Yqell napisał/a:

TVN24 opłaca się włączyć tylko dla szkiełka




Ronoaro

2013-02-18, 13:30
BongMan napisał/a:


Nie mówię że jest niewinna, tylko że nie ma żadnych konkretnych i namacalnych dowodów na jej winę.



Nagranie z kamery, historia odwiedzanych stron internetowych, pet papierosa z jej śladami DNA koło rumowiska, rękawiczki budowlane których używała by wykopać dół + sekcja zwłok wykazujaca, że dziecko zmarło nie na skutek udażenia w głowę tylko w wyniku uduszenia/braku tlenu- nie, k***a nic na nia nie mają i właściwie to z dupy ja wzieli.

ElNino

2013-02-18, 13:31
Ciekawe co znowu chcą przykryć tym cyrkiem z rozprawą?

slig01

2013-02-18, 13:35
Nie, to nie telewizja "ukrywa" sprawy ważne dla kraju szanowna zgrajo wiejskich filozofów. Telewizja ma to w dupie, oni pokazują to co ludzie oglądają, bo celem prywatnej firmy jest zarabiać kasę. TVN ma po prostu bardzo szeroki zakres odbiorców i równa do tego najszerszego poziomu. To zwyczajnie LUDZIE mają w dupie KRAJ i jego sytuację, nie mają bladego pojęcia o gospodarce, finansach, biznesie. Uwielbiają za to Waśniewską, Facebooka, znajomych i głupie seriale. Taki jest średni poziom intelektualny narodu. Inaczej mówiąc ludzie to w 95% debile, więc nie ma co się dziwić, że nie ma pracy (dla debili) i jest ch*jowo (debilom).

Loaloa

2013-02-18, 13:47
Widzę, że bez TVN życie wielu z was byłoby puste i nic nie warte. I wcale nie mam na myśli zawodowych oglądaczy każdego chłamu, który ta stacja emituje. Mam na myśli tych zjebów (głównie reprezentantów polactwa), którzy są chorzy, jeśli choć raz dziennie nie pluną w kierunku TVNu. Zachowujecie się jakby ktośwas przywiązywał do fotela, przyklejał powieki, żebyście nie mogli zamknąć oczu i całą dobę puszczał różne programy tej stacji.

Chyba że badzo was bolą dupy z tego powodu, że wszystkie prawackie "niezależne" przekazioryzebrane do kupy mają zaledwie ułamek oglądalności TVN.

petru23

2013-02-18, 13:57
przyjmijcie do wiadomości jedno - to, co jest pokazywane w TV jest uzależnione od tego, co ludzie chcą oglądać. Takze jeżeli pokazują jak jedzie sobie autko z KW w środku to tylko dlatego, ze w ch*j ludzie chce to ogladać. Pretensje miejcie do tych ludzi a nie do tych, którzy zaspokajają ich potrzeby.
Jaki kraj taka telewizja. Proste.

BTW... Kasia wygląda dziś bardzo ładnie :amused:



Cossmos

2013-02-18, 14:01
To nie jest kwestia tego co chcą oglądać ludzie, tylko to co rząd chce, żeby ludzie oglądali. Na każdej stacji od samego rana pie**olą o tej babie. Dla mnie sprawa zakończyła się rok temu. Zamordowała dziecko - do paki i dobranoc.
Zauważcie, że nic nie mówi się o wotum nieufności wobec rządu - temat zupełnie przycichł. Najpierw z powodu abdykacji papieża, a teraz proces celebrytki.
Propaganda to niekoniecznie: "My jesteśmy dobrzy, a oni to zło wcielone". Tutaj mamy wysublimowany sposób zakrywania duuuużo istotniejszych spraw, czymś co dla normalnego człowieka nie ma zupełnie znaczenia, ot choćby dziś rano w "Kawa czy herbata" wspaniałe wywiady ze sprzedawcami na końskim targu. No i całe wiadomości krążące wokół tematu dzisiejszej sensacji.