18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tutaj mam palonko takie

~Sunday • 2019-11-17, 21:17

No i bongo jeszcze :amused:

Kubiq123

2019-11-18, 12:45
Kolejny ćpun z nieskoordynowanymi r*chami, pewnie zaraz będzie się trząść jak galeretka kiedy dzień nie zapali

jajkob

2019-11-18, 13:38
Każdy ma swojego konika. Mrocznego siebie którego karmi. Każdy ma swoje grzechy którymi nie lubi się chwalić. Jedni jaraja robiąc krzywdę tylko sobie, inni mordują i gwałcą robiąc krzywdę innym i dobrze nam. Nie lubię stereotypów bo za dużo tego doświadczyłem w swoim życiu. Teraz puenta nie każdy ćpun to ćpun.

Xs...........33

2019-11-18, 15:45
raistpol napisał/a:

zamknąć mordy ciotostwo u góry. k***a jak bym nie znał internetu, to bym pomyślał, że wy wszystkie kondomy to ą ę przez bibułkę, a jeżeli alkohol to tylko lampka szam,pana na sylwestra. k***a, walą sobie do rozj***nych męskich dup na sadolu, a mnie będą za nałóg osądzać.
Idzcie jeszcze pare piwek psiarskiemu hipciotowcu postawić, bo jak ktoś was na ulicy powyklina to kogo o ochronę prosić będziecie?
W sumie czasem się dziwię, że patrząc na praworządność i empatię użytkowników sadola razem z loaloa nie bronicie shreka od teatru trzecia rzesza.



Hahaha ale drażliwy ćpun, idź być ćpunem gdzie indziej.

TB303

2019-11-18, 16:01
Haha, j***na ciota :amused:

radek1600

2019-11-18, 17:55
jaranie się ćpunerstwem to pedalstwo

Myxxer

2019-11-18, 22:21
Jeden komentarz a tyle radości :)

aret

2019-11-19, 02:22
vifon125 napisał/a:

pie**olony ćpun



Cpun cpuna od cpunow wyzywa Ja pie**ole Idź się zachlej, zrzygaj i obszczaj majty A i starej wpie**ol patusue jeden

Mors_Nigra

2019-11-21, 00:20
Banda pie**olonych ćpunów pięknie pokazuje w komentarzach, że marihuanen jest jednak BARDZO szkodliwy i znacząco ogranicza poziom IQ. Jedyne co potrafią z siebie wyrzygać to "a ty pijaku", "a ty ochlejtusie", "a alkochol, a alkochol, a k***a alkochol", ta sama zdarta płyta nic więcej. Bądź sobie abstynentem a i tak będą Ci pie**olić, żeś pijak i jacy to oni nie są lepsi. Już wolę alkoholików, taki alko albo się ogarnia i trzyma w ryzach swój nałóg albo kończy w monarze, a taki j***ny marihuanowy ćpun jeszcze próbuje egzystować w społeczeństwie i udaje i śmie pretendować do miana normalnego człowieka. Wam k***a ze świniami paszę żreć z koryta, a nie mienić się LUDŹMI k***y! Takiego zlotu debili jak w tym wątku dawno nie było i powtarzam, pięknie to obrazuje, że nawet od tak w sumie "nieszkodliwej" rośliny jaką jest marihuana można się uzależnić i mieć wypaczony przez nią mózg. Pluję na was ścierwa, chociaż nawet na moją ślinę nie zasługujecie, nawet pogardy na was szkoda, śmiecie!

Zcarg

2019-11-21, 02:10
@UP
Co ty ćpałeś ?