18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

tuskomania

ZieleAngielskie • 2013-03-15, 19:59
Kononowicz, człowiek, który kilka lat temu stwierdził " nie będzie niczego " ma zamiar oskarżyć Tuska o kradzież i realizację cudzego pomysłu.
:shock:

pwck87

2013-03-15, 20:04
Wszyscy się śmiali z Kononowicza a teraz mamy realizację jego wyborczego planu, no panie tusek widać skąd czerpał pan wiedzę...

Sz...........an

2013-03-15, 20:14

Koniec Świata

2013-03-15, 20:29
Znowu umęczone łajzy internetowe siedzą przed kompem i pie**olą, że nie ma niczego. Czy wy, k***a, nie widzicie jacy jesteście śmieszni i żałośni, durnie?

JA...........or

2013-03-15, 20:50
Macie racje przez Tuska nie ma niczego.
Wyjdzmy razem na ulice.
Jareku Polske Zbaw!!
To nasze wspolne haslo!

Fa...........um

2013-03-15, 21:02
pierwsze słyszę

Koniec Świata

2013-03-15, 21:17
RutQ napisał/a:

http://niezalezna.pl/10880-kononowicz-podziekowal-tuskowi ;)



Daj spokój z tym Jarusiowym zależnym gównem.

inwalida_umysłowy

2013-03-15, 21:20
Kononowicz i Buneika bardzo podobnie się wysławiają, też macie takie wrażenie?

wiesiors4

2013-03-15, 21:43
RutQ napisał/a:

http://niezalezna.pl/10880-kononowicz-podziekowal-tuskowi ;)


Koniec Świata napisał/a:

Daj spokój z tym Jarusiowym zależnym gównem.


Właśnie, lepiej byś wstawił coś z wybiórczej lub z lewica.pl :emo:

ip...........ag

2013-03-15, 22:01
Kononowicz jest żydem w takim układzie.

Koniec Świata

2013-03-15, 22:22
wiesiors4 napisał/a:



Właśnie, lepiej byś wstawił coś z wybiórczej lub z lewica.pl :emo:



Niczego nie będę wstawiał jak te wiecznie ujadające histeryczne durnie, które wierzą, że Jaruś albo Januszek im zbawią Polskę. Wszystko im Tusk zabrał, nic nie mają, biedaki. Siedzą za to przy komputerze w tej bidzie i napie**alają te poj***ne komentarze na wp, onecie, gazeta, interii i gdzie się k***a tylko da. Nima piniendzy, nima niczego, ale mają laptopy, siedzą w necie i pie**olą jak potłuczeni, albo oglądają TVN na 40 calowym LCD, bo k***a zawsze są ze wszystkim na bierząco, głupie cebulaki. Czytam te brednie i mi wstyd, że mieszkam w jednym kraju z taką bandą KRETYNÓW. Rzeczywiście, głupie łajzy, nie macie niczego. Szczególnie rozumu.

ostatni

2013-03-15, 23:07
Cytat:

Niczego nie będę wstawiał jak te wiecznie ujadające histeryczne durnie, które wierzą, że Jaruś albo Januszek im zbawią Polskę. Wszystko im Tusk zabrał, nic nie mają, biedaki. Siedzą za to przy komputerze w tej bidzie i napie**alają te poj***ne komentarze na wp, onecie, gazeta, interii i gdzie się k***a tylko da. Nima piniendzy, nima niczego, ale mają laptopy, siedzą w necie i pie**olą jak potłuczeni, albo oglądają TVN na 40 calowym LCD, bo k***a zawsze są ze wszystkim na bierząco, głupie cebulaki. Czytam te brednie i mi wstyd, że mieszkam w jednym kraju z taką bandą KRETYNÓW. Rzeczywiście, głupie łajzy, nie macie niczego. Szczególnie rozumu.



A co to jest telewizor czy laptop? Takie rzeczy na zachodzie kupuje się za 2 czy 3 dobre dniówki. Jak dla ciebie to tak dużo to jesteś j***ną bezmózgą małpą cieszącą się z kilku chińskich zabawek w swojej 50 metrowej klatce w bloku. Nie mamy fabryk, przemysłu, a teraz już nawet ziemi-zainteresuj się co się dzieje z ziemią w Zachodniopomorskiem. Jak 40-milionowy naród ma się utrzymać nie produkując nic i kupując wszystko z zachodu? Lewackie pie**olenie i pseudointeligentne gnojki bogatych rodziców, którzy nakradli w latach 90. mają dać nam wzrost PKB? Jedynym KRETYNEM tutaj jesteś ty, tępy ch*ju, który w dupie był, gówno widział i cieszy się z badziewia, które na zachodzie jest standardem dla najuboższych. Otwórz oczy, zamiast czerpać "wiedzę" o świecie ze swojego 40-calowego telewizorka, który jest osiągnięciem twojego życia

merh

2013-03-15, 23:11
porownując standard zycia tutaj i na zachodzie,do ktorego równamy wydatki zarówno państwowe jak i własne,to naprawde jest na co narzekać. Przekret za przekrętem,robienie ludzi w h*ja ,bo prawo na to pozwala, wydawanie kasy w gówno,bo błoto to za mało. No głupi przykład z mojej miejscowosci.Rok temu połozyli nowy asfalt.Huczne otwarcie,łohoho i wogole święcenie. W tym roku będą go rwać i robić kanalizacje.Gdzie k***A sens takiej poj***nej polityki?! I ja mam nie narzekać? że mi h*je ciagle wciskają kit o jakims kryzysie,co sobie go banki nakręciły? Że na wszystko mają kutafony,na premie,na tankowanie,na utrzymanie ryjów swojej partii? bede narzekał,bo to czyste sk***ysyństwo i wyzysk. I nie pie**ol ze jest fajnie,bo nie jest. To że coś mam,to wyłącznie moja zasługa.zapracowałem na to. A to ze te p*zdy przeżerają nasz hajs,że ,dla przykładu u mnie,starosta dostaje 400zł podwyzki i nazywa to "kosmetyką",bo dobił do 12 tys/miesiąc (jawnie) to juz ma mnie nie obchodzic? Dlaczego nei zarabia średniej krajowej? Aż taki zysk przynosi dla państwa?Jaki ja mam pozytek z tych posłow? Za co ja im płace? to samo ta banda pie**olonych inwalidów policjantów. jest ich w h*j,a zapytajcie kolegów policjantów ilu siedzi obecnie na chorobowym.I my za to płacimy. Tym pijakom co przepijają socjalny hajs takze nalezy sie wpie**ol. Socjal powinni takim dawać,ale w paczkach zywnosciowych ,jesli wogóle. Tak. wk***ia mnie taka polityka szastania nieswoim hajsem i mowienie,ze ciagle nam mało,że dziura w budżecie.Do roboty jeden z drugim,politykiery j***ne.Wymyslili sobie prace k***a. Z dnia na dzień ,gdy wchodze na sadola i czytam kolejne absurdy,coraz bardziej nienawidze tego układu organy panstwa - obywatel pracujący.
tego kraju nic nie zbawi.zadna partia..trzeba szukać wzorców za granicą,rozwiazań ktore sie sprawadzają.

wiesiors4

2013-03-15, 23:32
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

A co to jest telewizor czy laptop? Takie rzeczy na zachodzie kupuje się za 2 czy 3 dobre dniówki. Jak dla ciebie to tak dużo to jesteś j***ną bezmózgą małpą cieszącą się z kilku chińskich zabawek w swojej 50 metrowej klatce w bloku. Nie mamy fabryk, przemysłu, a teraz już nawet ziemi-zainteresuj się co się dzieje z ziemią w Zachodniopomorskiem. Jak 40-milionowy naród ma się utrzymać nie produkując nic i kupując wszystko z zachodu? Lewackie pie**olenie i pseudointeligentne gnojki bogatych rodziców, którzy nakradli w latach 90. mają dać nam wzrost PKB? Jedynym KRETYNEM tutaj jesteś ty, tępy ch*ju, który w dupie był, gówno widział i cieszy się z badziewia, które na zachodzie jest standardem dla najuboższych. Otwórz oczy, zamiast czerpać "wiedzę" o świecie ze swojego 40-calowego telewizorka, który jest osiągnięciem twojego życia


Wszyscy ci co tak bronią rządu i lewackich wartości (ja pie**olę lewacka wartośc - to Ci dopiero oksymoron) mają wszystko w dupie, bo mają kasę i myślą że wygrali życie. A z doświadczenia znam takich bogatych tłumoków z "dobrych domów". Większość tych, co teraz mają wielką kasę to albo nakradli w latach '90, albo dobrze współpracowali z komuną (bądź tez dostali w spadku po dziadku SB-ku). Ludzie, którzy się uczciwie dorobili to WYJĄTKI. Skąd to wiem? Mój ojciec jest budowlańcem i w każde wakacje pracuję razem z nim (bardzo często w "bogatych dzielnicach" i się takich bogatych nieudaczników naoglądałem. Byli i tacy co jasno mówili, że dostali wszystko w spadku od dziadzia współpracownika. Ja na wszystko zapracuję sobie sam. Ale nie tutaj. W tym kraju jest to prawie niemożliwe.