18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tusk wygwizdany przez tysiące kibiców na meczu siatkarzy

Medivh31 • 2014-09-10, 23:05
Donald Tusk niedługo emigruje do Brukseli, ale przed wyjazdem chciał jeszcze pokazać się podczas siatkarskich mistrzostw świata. A że dzisiaj w łódzkiej Atlas Arenie Polacy grali z Amerykanami, to tam pofatygował się premier (chyba już były). Przywitały go ogromne gwizdy.

Dzisiaj rozpoczęła się druga runda rozgrywanych w Polsce mistrzostw świata. Tusk zasiadł na trybunach, a spiker chciał zapewne zrobić prezent premierowi i poinformował kibiców jaki znamienity gość będzie wspierał siatkarzy.

Nie takiej reakcji jednak się spodziewał. "Kibice reprezentacji Polski niemiłosiernie wygwizdali Tuska, który miał przy tym nietęgą minę" - podaje onet.pl

Tusk dowiedział się co o nim myślą kibice, ale co gorsza przyniósł pecha naszym siatkarzom. Polska reprezentacja wygrała dotychczas wszystkie mecze, oprócz tego na którym pojawił się Tusk. Nasi siatkarze przegrali z Amerykanami 3:1.

Źródło:
http://niezalezna.pl/59260-tusk-pojawil-sie-na-meczu-siatkarzy-i-zostal-wygwizdany-przez-tysiace-kibicow

Efekt Tuska:)

Thetus

2014-09-10, 23:07
Przegrali, żeby go wk***ić. Słusznie :D

EdmundKemper

2014-09-10, 23:10
Bredzisz! Każdy wie, że kibice siatkówki nie zachowują się w tak chamski sposób. Jeśli tak było to na pewno to byli ci idioci ze stadionów piłkarskich! A poza tym niezależna to źródło takie samo jak chodnik w Łodzi i na pewno gwizdało góra 5 osób, a nie cała hala!

Svenlee

2014-09-10, 23:27
Niezależna - gówniane źródło informacji. Nie wiem nawet kto to czyta. PS. niezależna jedzie teraz tylko po ruskich i po tusku więc tylko na to czekają.

Thetus

2014-09-10, 23:47
Przecież pieją o tym w całym necie, niezależna nie była pierwsza.

Quaswerty

2014-09-10, 23:47
To przeze mnie, postawiłem na nich, a ja zawsze przegrywam.

sp...........ey

2014-09-10, 23:57
W sondażach jedynych słusznych mediów i wynikach wyborów na ruskich serwerach donek zawsze będzie wygrywał i tu jest problem.

donger

2014-09-11, 15:46
najlepsze od 00:16


gabrychchch

2014-09-11, 16:02
gwizdy nienawiści ze względu na krzywą gębę i rudy łeb do sądu faszystów z trybun siatkarskich

the_sickness

2014-09-11, 16:02
a co mu tam gwizdy, jak on na interes Polski gwiżdże lat już kilka, każdego z tych kibiców tam wyj***ł w odbyt ze 3 razy a Ci mu krzyczą "buuuuuu" ... buuu huuu, wielkia mi dla niego potwarz. Wyjdzie z meczu to sobie na socjal polaków w UK będzie sobie gwizdał pod nosem fiu fiu. Aparatczyk j***ny

maderfakermen

2014-09-11, 16:06
j***ć go w beret. i z drugiej strony tego kaczyńskiego j***ć w serce.

Policeman

2014-09-11, 16:12
W.Cz.P.Gowin rzekł ostatnio, że gdy był w rządzie, wielokrotnie nie rozumiał decyzji Donalda Tuska, spekulowano wówczas, a było to przed 2 kadencją, że Donald Tusk wykonuje posłusznie polecenia z UE, a w zasadzie z Berlina. Zwiększenie wieku emerytalnego, zwiększenie VAT'u, zabranie kasy z OFE, zabranie kasy z rezerwy demograficznej, zwiększenie urzędników o 150 000, zadłużenie Polski [nasz wszystkich] na kilkaset miliardów zł [odczujecie to już niedługo] etc. etc. To wszystko były decyzje leżące w absolutnej sprzeczności do programu PO, który mienił się jako prawicowy - umiarkowanie liberalny. Jednak zaraz potem Donald Tusk ogłosił się socjalistą, powiedział o tym głośno. Dlaczego? Być może dlatego, że Merkel jest socjalistką, tak samo jak Manuel Barros czy Van Rompuy. Tak więc od wielu lat Donald Tusk realizował politykę całego kraju [sic!] dla swoich prywatnych planów kariery. Jak widać wszystko dopiął na ostatni guzik, pogrążył Polskę i teraz sobie wyjeżdża, brawo. Przypomina mi to moment, kiedy szczury uciekają z okrętu...nie, STOP! Przypomina mi to moment, kiedy kapitan Schettino uciekł przed pasażerami z tego statku Costa Concordia [czy jak to tam się zwało]. Wstyd mi tylko panowie i panie, że płynęliśmy razem na tym samym okręcie, wstyd mi, że przez lata decydujecie swoimi pustymi głowami i głosami zresztą, o mojej przyszłości. Ciekawi mnie tak na koniec, czy Rada ministrów, która teraz złożyła dymisję, dostanie odprawy, a zaraz potem po zaprzysiężeniu przecież wszyscy wrócą na swoje stołki, tak więc jakby to zacytować klasyk filmowy:

"Ja go zabiłem, ale on żyje"

Na koniec: głosujcie dalej na socjalistów typu PiS, PSL, PO, SLD, Palikot, a potem dziwcie się, że w Polsce nie opłacałoby się nawet wydobywać złota czy diamentów. Aha, oczywiście Korwin to wariat, bo chciałby obniżyć podatki i postawić na rozwój gospodarczy - waszą gospodarność i mądrość. Widać sami macie się za nieudolnych i niepoczytalnych [może słusznie], skoro wolicie jak was łupią i uprawiają z wami brzydką sodomię na stojąco, wmawiając wam, że to dla waszego dobra. How apache.

voyager1975

2014-09-11, 16:20
j***ć durny naród, bo głosuje na zjebów .. lewaków powinno się wywiesić na drzewach, w zimie zamiast liści, a pana z filmiku zrobić gwiazdkę betlejemską . Nic tylko sp***alać trzeba z kraju kochanego, młodzi powinni już się pakować w sierpniu . Róbcie to co ahmedy ,bynajmniej w lepszej sytuacji jesteście- języki znacie i nie jest daleko ... Poz dal fanów sadistica

DmNQ

2014-09-11, 16:26
To fake, mam mecz nagrany i do tego ogladałem, nic takiego nie mialo miejsca. Fejki w dupe sobie wsadzic chyba ze sa dobre.