18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turysta w Hiszpani

albatroz • 2013-06-12, 00:28
Turysta przyjeżdża do Hiszpanii. Udaje się do restauracji i zamawia specjalność dnia. Kelner przyniósł mu dwie bardzo duże kulki na ogromnym talerzu. Turysta zjada ze smakiem.
Następnego dnia idzie do tej samej restauracji. Po raz kolejny zamawia specjalność dnia i znowu dostaje dwie bardzo duże i smaczne kulki na ogromnym talerzu.
Trzeciego dnia sytuacja się powtarza, podobnie czwartego jak i piątego dnia. Jednak szóstego dnia turysta dostał za specjalność dwie małe kulki na ogromnym talerzu. Zaciekawiony, pyta kelnera:
- Co jest?!
A kelner mówi:
- Tak to już jest, torreador nie zawsze wygrywa.

:roll:

Rozowy-Murzyn

2013-06-12, 15:49
Ukradles te kawaly proboszczowi z jego czarnej ksiazeczki?

Nemir

2013-06-12, 16:10
Cytat:

Za długie nie chce mi się czytać



Myślisz ze teraz jestes fajny?

kulwon przez f

2013-06-12, 16:20
powaznie? opowiadasz jeszcze ten kawal w 2013?

wesyl

2013-06-12, 16:23

maciek24043

2013-06-12, 16:52
PolityczNiePoprawny napisał/a:

Za długie nie chce mi się czytać :D


Po prostu przyznaj się, że nie potrafisz.

Meressin

2013-06-12, 20:11
@PolitycznyNiePoprawny
@Wesyl
@Plater123
Widzę że idioci na posterunku. :roll:

myself7

2013-06-13, 01:40
To nie tak szło :/ ja pie**olę... Pewien typ pojechał na wakacje do Hiszpanii. Zgłodniał, więc poszedł do pobliskiej restauracji. Przegląda kartę dań, i zauważa pozycję JAJA A'LA CORRIDA. Nazwa go zaintrygowała, dlatego je zamówił. Kelner przyniósł, a koleś najadł się do syta. Następnego dnia typek znów odwiedził tą restaurację, zamawiając to co ostatnio, i tym razem się najadając. Trzeciego dnia również tam poszedł, zamówił to samo, jednak porcja była czterokrotnie mniejsza. Woła więc szefa i pyta o co biega, a ten mu na to:
- No wie pan... W życiu jak w corridzie - raz pada byk, a raz torreador.
¤
k***ica mnie bierze, jak widzę spalone lub opowiedziane w nieśmieszny lub zj***ny sposób dowc**y. Człowiek chce się pośmiać, czyta dowc**y, i się wk***ia...

fazzie

2013-06-14, 21:46
to niech Cie nie bierze k***ica, bo Twoja wersja jest tak samo ch*jowa :lol:

myself7

2013-06-14, 22:07
@up
być może, z tym, że autor nie umieścił w swojej wersji kluczowych słów, jak na przykład nazwa potrawy.