18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turysta sadysta

BongMan • 2013-12-25, 16:32
Szlak górski. Przepaść, a nad nią most linowy. Idzie ekipa i jeden turysta mówi:
- W zeszłym roku jak tu byłem, to mój przewodnik spadł w przepaść...
- I mówi pan o tym z takim spokojem?!
- Aa, był już stary i brakowało w nim kartek.

M3L3R

2013-12-25, 16:36
Nie ma to jak suchar w swieta:)

Yurij

2013-12-25, 23:08
Heh, pamiętam ten żart jeszcze z Kaczora Donalda, rocznik bodaj 1999, dział: "Parada żartów". :D

contowsky

2013-12-25, 23:21
@up też pamietam, czytało się :D gigant

Desmo

2013-12-25, 23:22
Pewien człowiek, imieniem Mieczysław był przewodnikiem po górach sudeckich. Co ciekawe, na każdej z oprowadzanych przez niego wycieczek zdarzał się wypadek śmiertelny czy zaginięcie. Po jakimś czasie, zainteresowały się tym odpowiednie służby. Po długim śledztwie wyszło na jaw, iż Mieczysław jest poszukiwanym przez Interpol seryjnym mordercą. Po procesie (jako że były to jeszcze czasy PRL-owskie)
Mieczysław został skazany na karę śmierci - co ciekawe, jako jedyny w naszym kraju na krześle elektrycznym. W dniu egzekucji skazaniec czekał już przykuty do krzesła gdy usłyszał
-To co Mieciu, włączamy.- I jeb, w przycisk. Nic jednak się nie stało. Elektrycy powiedzieli, że to pewnie korki i poszli wymienić. Po powrocie spróbowali jeszcze raz, z tym samym skutkiem.
-Mieciu, co to ma być, że my cię do prądu, a ty żyjesz?
- Przecież wszyscy wiedzą, że jestem złym przewodnikiem.

Ne...........re

2013-12-25, 23:25
Yurij napisał/a:

Heh, pamiętam ten żart jeszcze z Kaczora Donalda, rocznik bodaj 1999, dział: "Parada żartów". :D



Parada żartów miała to do siebie że trafiał się śmieszny żart raz na parę numerów :D , a reszta jakies sucharki o wąchocku i kelnerze

W sumie przypomniał mi sie taki super hiper prześmieszny kawał z kaczorka, może jeszcze nie było:

Przychodzi klient do restauracji, kelner podaje mu menu i odchodzi.
Po chwili zauważa że gość zaczyna jeść kartę dań która mu podał wiec przybiega do niego i krzyczy:
- Co pan wyprawia, skąd pan jest?
- Z Jemenu.

ss...........mi

2013-12-25, 23:42
A ch*j wam w dupę, ja tam lubie Bongmana dowc**y i żal wam dupe sciska czy co?

BongMan

2013-12-26, 00:05
Yurij, dokładnie - z Kaczora Donalda znam ten kawał :D

mowmisensej

2013-12-26, 00:40
Wystarczyło spojrzeć na nick autora... bez urazy :D

ale że święta są, to piwo sie należy

Z0mbi3

2013-12-26, 00:56
A ja wam powiem super śmieszny kawał.
Maż po tym jak skończył czytać gazetę mówi do żony:
-Kochanie mówiłaś coś?
-Tak. Ale to było wczoraj.