18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tureckie pieski...

Jesse.Pinkman • 2022-01-21, 15:25
...uwzięły się na gościa.

Proktor

2022-01-21, 15:34
Bravo dla osoby w białej furce

pablohasan

2022-01-21, 15:52
Cieszą się. merdają ogonkami. Chcą się bawić!

BambiPMT

2022-01-21, 16:50
Zamiast uciekać jak p*zda to trzeba od razu pierwszemu wyj***ć z buta. Jak przegapisz początkowy moment napinki już po tobie.
Ale nic nie zdziałasz jak się boisz. Mam kumpla, który jak przechodzi obok psa mu aż impuls elektryczny po kręgosłupie idzie, taka ciara. To jest moment w którym każdy z tych kundli zaczyna napie**alać jadaczką.

plastic

2022-01-22, 01:10
Bambrych napisał/a:

Mam kumpla, który jak przechodzi obok psa mu aż impuls elektryczny po kręgosłupie idzie, taka ciara.



Gdyby Jezus zszedł znów na ziemię i zobaczyłby jak ty piszesz, to by ci w mordę przypie**olił.

Jedyne co z tego jest zrozumiałe to, że masz jakiegoś kumpla. Proszę to poprawić albo inaczej porozmawiamy.

URAGE

2022-01-22, 03:51
Proktor napisał/a:

Bravo dla osoby w białej furce



Pewnie sadol. Klawiatury zabrakło i nie mógł nic zrobić.

Mixy321

2022-01-22, 05:16
Bambrych napisał/a:

Zamiast uciekać jak p*zda to trzeba od razu pierwszemu wyj***ć z buta. Jak przegapisz początkowy moment napinki już po tobie.
Ale nic nie zdziałasz jak się boisz. Mam kumpla, który jak przechodzi obok psa mu aż impuls elektryczny po kręgosłupie idzie, taka ciara. To jest moment w którym każdy z tych kundli zaczyna napie**alać jadaczką.



Zgodzę się, jak dobrze psu wyk***isz lowkinga to masz po walce, a na filmiku typowa p*zda

ernim1

2022-01-22, 07:00
A najlepiej to celować w nos.
Rekiny też mają wrażliwe nosy jc ;)

bercisko

2022-01-22, 07:54
ernim1 napisał/a:

A najlepiej to celować w nos.
Rekiny też mają wrażliwe nosy jc



Cenna informacje k***a, jak dopadnie mnie stado rekinów na ulicy - :)

SlimShady

2022-01-22, 23:57
Ahh k***a iluż tu mamy znowu ekspertów ciekawe jakby się zachowali znawcy teoretycy zaatakowani przez kilka psów. Na pewno nie jak p*zdy, bo to kolesie git