18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tureckie centrum handlowe

pieldolnik • 2021-03-10, 16:11


Cała akcja rozgrywa się w Tureckim centrum handlowym.
Panowie postanowili powymieniać się swoimi poglądami na temat noszenia maseczek. Jak myślicie kto miał racje? :mrgreen:

John-Flopp

2021-03-10, 19:07
Jak to pewnie było?
- Gdzie masz maseczke ty (Wstawić dowolną wiązankę obrażającą starego dziada)?
-Jak śmiesz tak do mnie mówić ( w końcu szacunek się osiąga z wiekiem i niczym innym xd) JEB plaskacz
-O ty stara k***o na mnie rekę podnosisz? ( Ktoś cię dotknie to przecież masz prawo go zaj***ć jak czarna małpa słysząca NYGA)

sa...........el

2021-03-10, 19:07
Spoko, u nas anulowali wszystkie zabiegi, więc niejednemu coś w środku pęknie i to nie od upadku z wysokości.

schatten

2021-03-10, 19:57
Wydaje się że rację miał ten w miseczce.wiedzual że to nikt nie rozpozna i pozbył się dziada

jadowita20

2021-03-10, 20:08
zdun napisał/a:

Dlatego trzeba nosić maseczki, słuchajcie Morawieckiego.



Żydów nie słucham

paweje

2021-03-10, 20:08
tego się nie spodziewałem xDD

JaTylkonaChwile

2021-03-10, 20:29
To jest wlasnie sp***olenie umyslowe jakie serwuje wszystkim TV. Ludzie w kagancach sa agresywni... :/

Rasael

2021-03-10, 21:23
jadowita20 napisał/a:

Żydów nie słucham



Biblijny Jezus był żydem, ale podejrzewam że dziwnie wybiórczo jakoś ci to nie przeszkadza. ;)

JaTylkonaChwile napisał/a:

To jest wlasnie sp***olenie umyslowe jakie serwuje wszystkim TV. Ludzie w kagancach sa agresywni... :/



pie**olisz. Jak dotąd mamy tylko kilka przypadków pobić osób starszych przez wiórów bez maseczek którym zwrócili uwagę. Fakt, życzę powolnej, bolesnej i widowiskowej śmierci (najlepiej z dostępnym nagraniem owego satysfakcjonującego spektaklu) każdemu kto nie założy kawałka szmaty na mordę tylko dlatego "że mnie sie nie chcem". Ale nie napie**alam się z tego powodu, nie wygrażam się, nie latam ze stalowym, ćwiekowanym krzyżem na parakordzie... a nie, to akurat inne zjeby. Po samych komentarzach widać kto tu jest bardziej agresywny. Poczytaj, zastanów się, przeczytaj jeszcze raz, tak dla pewności, a potem najlepiej jebnij się w łeb, zakładam że jesteś antymaseczkowcem, zasłużyłeś. ;)

milanixxx3

2021-03-10, 23:46
j***ć was wyborców pisu i zjebów w maseczkach na mordach:)
Mentalność niewolnika zauważam.

ra...........ks

2021-03-11, 00:46
Rasael napisał/a:

Biblijny Jezus był żydem, ale podejrzewam że dziwnie wybiórczo jakoś ci to nie przeszkadza.
pie**olisz. Jak dotąd mamy tylko kilka przypadków pobić osób starszych przez wiórów bez maseczek którym zwrócili uwagę. Fakt, życzę powolnej, bolesnej i widowiskowej śmierci (najlepiej z dostępnym nagraniem owego satysfakcjonującego spektaklu) każdemu kto nie założy kawałka szmaty na mordę tylko dlatego "że mnie sie nie chcem". Ale nie napie**alam się z tego powodu, nie wygrażam się, nie latam ze stalowym, ćwiekowanym krzyżem na parakordzie... a nie, to akurat inne zjeby. Po samych komentarzach widać kto tu jest bardziej agresywny. Poczytaj, zastanów się, przeczytaj jeszcze raz, tak dla pewności, a potem najlepiej jebnij się w łeb, zakładam że jesteś antymaseczkowcem, zasłużyłeś.



A pies cię j***ł, pewnie jesteś z tych co w aucie jadąc samemu masz na ryju maseczkę, rękawiczki i dodatkowo przyłbice. Powinni was k***a izolować od społeczeństwa. Getta porobić czy coś. Przez takich zjebów jak ty nie będzie normalnie. Życzę smacznego jedzenia gówna ( podobno odstrasza koronkę)

:mrgreen:

pitteroo

2021-03-11, 07:24
Jakby miał maseczkę to by żył

Senjusan

2021-03-11, 12:08
Starszy typek popełnił jeden podstawowy błąd w street fightingu:

Użył liścia zamiast sierpowego lub podbródkowego.

Nie pie**olcie się w tańcu,a nie będziecie musieli zlatywać ze schodów

Nieto

2021-03-12, 01:24
Rasael napisał/a:

Biblijny Jezus był żydem, ale podejrzewam że dziwnie wybiórczo jakoś ci to nie przeszkadza.
pie**olisz. Jak dotąd mamy tylko kilka przypadków pobić osób starszych przez wiórów bez maseczek którym zwrócili uwagę. Fakt, życzę powolnej, bolesnej i widowiskowej śmierci (najlepiej z dostępnym nagraniem owego satysfakcjonującego spektaklu) każdemu kto nie założy kawałka szmaty na mordę tylko dlatego "że mnie sie nie chcem". Ale nie napie**alam się z tego powodu, nie wygrażam się, nie latam ze stalowym, ćwiekowanym krzyżem na parakordzie... a nie, to akurat inne zjeby. Po samych komentarzach widać kto tu jest bardziej agresywny. Poczytaj, zastanów się, przeczytaj jeszcze raz, tak dla pewności, a potem najlepiej jebnij się w łeb, zakładam że jesteś antymaseczkowcem, zasłużyłeś.



"...Po samych komentarzach widać kto tu jest bardziej agresywny. Poczytaj, zastanów się..." "...życzę powolnej, bolesnej i widowiskowej śmierci... każdemu kto nie założy kawałka szmaty na mordę..."
:lol:
no, wyjęte z kontekstu, ale istota rozumowania pokazana