18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turecki piesek

Jesse.Pinkman • 2022-03-25, 14:22
Uparte bydlę.

boo

2022-03-26, 08:44
Krakus36 napisał/a:

do Pso obrońców pie**olcie się ;P koty są lepsze
Dlatego jestem zwolennikiem trucia tych j***nych kundli lub mordowania jak już zaatakują wbijacie im nożyk gdzie popadnie, a jak szczeka kop w dupe



Nie musisz odreagowywac tego, ze rodzice wieszalii ci kotlety na szyii zeby przynajmniej psy się z toba bawily za mlodu. Zalosny k***a gosciu jestes

ligo

2022-03-26, 15:07
tak pies do uśpienia.... Ale , moja znajoma miała psa, kundel bez mieszanek z pitbulami ani nic podobnego ...mega łagodne i przyjazne psisko, wychowywane bezstresowo nie szkolone poza podaj łapę... Jej córka bawiła się jak co dzień z tym psem i nagle pies odgryzł jej połowę policzka z kawałkiem ust (dziewczynka 6 lat) moim zdaniem poza tym, że są oczywiście psy źle wychowane, mają zadatki itd ale tak samo jak my ludzie potrafią czasami być niereformowalne, mieć inny dzień... ot i tyle

koniskooooo

2022-03-26, 17:24
Ten turas był nieświeży i zaszkodził pieskowi który się rozchorował i porzygal :oops:

kubol

2022-03-26, 21:23
W takich sytuacjach pomaga tylko wiadro wody wylanej na pysk. Mialem kiedys taka sytuacje ze moj pies zlapal sie z sasiadowym i powiem wam ze noga mnie juz bolala od kopania ich a i tak zadem nie popuscil, dopiero woda pomogla.