18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turecki mąż tak bardzo nie chciał...

Jesse.Pinkman • 2022-02-14, 11:31
...się rozstać ze swoją żoną, z którą się rozwodził że postanowił ją zastrzelić. Źródło.

majkelson

2022-02-14, 12:03
Jakby durna baba pozwoliła swojemu nowemu wkroczyć do akcji to może przeżyliby oboje. A tak ex się wyrwał i wylogował ich z zabawy

dennissliwa

2022-02-14, 12:24
Turasy to maja naj***ne w głowach...

Manolito666

2022-02-14, 12:26
majkelson napisał/a:

Jakby durna baba pozwoliła swojemu nowemu wkroczyć do akcji to może przeżyliby oboje. A tak ex się wyrwał i wylogował ich z zabawy



Nie przyszłaby na rozprawę z nowym. To musiał być jej brat, albo papuga.

Pawehan

2022-02-14, 13:32
No i takie walentynki to je to.

janlew

2022-02-14, 13:34
BellaGrubaDupa napisał/a:

Taki mąż to marzenie części Polek


1. Taki "kochający na śmierć", uzbrojony oraz nieugięty? To można by jeszcze jakoś zrozumieć...
2. Czy może chodzi o to że marzenie to ciapak, nawet jebnięty? Jeśli tak, no tego to nie jestem w stanie pojąć.

W pierwszym przypadku, kobieta może szukać zapewnienia bezpieczeństwa rodzinnie czy stałości uczuć. Choć trochę igra z ogniem jak widać.
W drugim czego? By jej dzieci w Polsce wyglądały jak małe cygany? Po co?
Ona sama też nie będzie kojarzyć się nikomu z arabską księżniczką, prędzej z modelką/k***ą z Dupaju która pozwala brutasom srać sobie do ryja

Lobo24

2022-02-14, 19:06
Ci dwaj policjanci to na co czekali? Na zmniejszenie wieku emerytalnego? Typek od razu spotulniał.

Krezus

2022-02-14, 19:58
U nich to normalka. Ostatnio habibi zabił swoją żone (p0lke) na oczach swoich dzieci.

robsonx79

2022-02-14, 21:01
Skoro tak kochał, to mógł zastrzelić siebie. Nie musiałby się męczyć z faktem, że ona dalej chodzi po ziemi.

Marcin360360

2022-02-15, 01:08
Ludzie są różni ale najgorsza jest ideologia jak np islam czy lgbt. Należę do mężczyzn ktorzy kochają kobietę bezgranicznie a jak zostawiła mnie miłość zycia dwa lata się zbierałem do kupy. Dzięki Bogu(jak toś wieży)/na szczęście urodziłem się w Polsce gdzie kobiety się szanuje i nie traktuje ją przedmiot czy własność. Ideologia wmawia wam co macie t9bic a podatni ludzie po prostu przestają myśleć

htp

2022-02-15, 09:41
Marcin360360 napisał/a:

Ludzie są różni ale najgorsza jest ideologia jak np islam czy lgbt. Należę do mężczyzn ktorzy kochają kobietę bezgranicznie a jak zostawiła mnie miłość zycia dwa lata się zbierałem do kupy. Dzięki Bogu(jak toś wieży)/na szczęście urodziłem się w Polsce gdzie kobiety się szanuje i nie traktuje ją przedmiot czy własność. Ideologia wmawia wam co macie t9bic a podatni ludzie po prostu przestają myśleć



Ani Islam, ani LGBT nie jest ideologią. Chrześcijaństwo też nie. Bóg nie ma nic wspólnego w wieżami.
Rozśmieszyłeś mnie zdaniem " w Polsce gdzie kobiety się szanuje i nie traktuje ją przedmiot czy własność".

mjrZenada

2022-02-15, 22:22
Ja pie**ole. Ledwo akcja sie wydazyla, a policja i pogotowie bylo juz na miejscu. W polsce to bysmy czekali i czekali w mysl zasady sluzb ze wezwanie jest jak szynka parmenska.. musi dojzec..
Leci piwo za material.

Genius510

2022-02-15, 23:40
Wezwali karetkę do trupów na drugi dzień ahha