18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turecki "macho"

~McSadol • 2021-03-08, 08:56
Dziwne tam mają zwyczaje na dzień kobiet


se...........ed

2021-03-08, 18:28
Nie chciała połknąć .

Lexter

2021-03-08, 19:57
Łobuz kocha najbardziej :-D

JaTylkonaChwile

2021-03-08, 20:00
TRQPL napisał/a:

To co wiemy to że takìch rzeczy nie robi się na oczach dziecka, jeśli już wogóle.



a skad wiesz czy dziecko wczesniej nie odj***lo jeszcze gorszej akcji i moze dzieciakowi nalezy sie wpie**ol za chwile? Dziecko moglo zjesc ciastko przed obiadem lub moglo nie posprzatac zabawek... nie wiesz? nie oceniaj :/

TRQPL

2021-03-08, 20:09
JaTylkonaChwile napisał/a:

a skad wiesz czy dziecko wczesniej nie odj***lo jeszcze gorszej akcji i moze dzieciakowi nalezy sie wpie**ol za chwile? Dziecko moglo zjesc ciastko przed obiadem lub moglo nie posprzatac zabawek... nie wiesz? nie oceniaj :/



Nie wiem ale tłuczenie dzieciaka nie jest skuteczną metodą wychowawczą.
Jedynie dzieciak będzie kumulował w sobie agresję która gdzieś się uwolni i dopiero wtedy dzieciak odjebie numer.

ruddie

2021-03-08, 20:12
patent do zastosowania w Polsce, może Juleczki, jakby zarobiły kilka razy w życiu po ryju, to grzeczniejsze by były

izabelacobra

2021-03-08, 20:16
Tam dzieci od małego widzą jak stary pierze starą... W sumie w polsce podobnie

maddog77

2021-03-08, 21:08
CzerstWybut napisał/a:

Japie**ole zabił matke na oczach dziecka, typowo ciapackie.


Nie zabił...kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala..a typ do aresztu...jest wniosek o jak najwyższy wymiar kary ale nie zrozumiałem z jakiego paragrafu(było po niemiecku)

ramzes213

2021-03-08, 23:02
Łobuz kocha najbardziej :-) :-)

NafazowanyKoleś

2021-03-09, 02:03
TRQPL napisał/a:

Nie wiem ale tłuczenie dzieciaka nie jest skuteczną metodą wychowawczą.
Jedynie dzieciak będzie kumulował w sobie agresję która gdzieś się uwolni i dopiero wtedy dzieciak odjebie numer.



Gdyby było tak jak mówisz i zawsze bicie kończyło się w taki jak mówisz sposób to w Polsce mielibyśmy najwyższy odsetek zbrodni w Europie i moglibyśmy konkurować z Ukrainą i Rosją.

Ja zawsze mówię, że kary cielesne tak wobec zwierząt jak i dzieci MOGĄ być elementem wychowawczym TYLKO jeśli rozumie/wie za co dostaje i dlaczego. Wtedy uczy się drastycznie szybko ciągu przyczynowo skutkowego.

A napie**alanie bez powodu bo stary się naj***ł to już zwykła patola i dopiero wtedy powstają takie zjeby o jakich piszesz.

JaTylkonaChwile

2021-03-09, 20:37
TRQPL napisał/a:

Nie wiem ale tłuczenie dzieciaka nie jest skuteczną metodą wychowawczą.
Jedynie dzieciak będzie kumulował w sobie agresję która gdzieś się uwolni i dopiero wtedy dzieciak odjebie numer.



nie wiesz rownież kiedy ktoś wali w ch*ja ? :)

polakwrocek

2021-03-09, 22:36
Ale co sobie pociupciała łobuza to jej na zawsze.