18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turecki carmageddon...

Halman • 2022-08-20, 22:26

19 trupów i 26 poturbowanych pogańskich psów...


info dla ciekawskich.

Sraj1

2022-08-21, 05:17
Przypadkiem nie prowadziła kobieta? Przecież to się tak nie da zak***ić samą siłą rozpędu. Musiało nastąpić pomylenie gazu z hamulcem.

Yolanda

2022-08-21, 11:45
Marcin360360 napisał/a:

Religia ma jedno zadanie wmawiać ludziom ze dobro jest super o daje szczescie(służy to uczlowieczniu ludzi) Ale jeśli ktoś każe wam zabijać jak isla czy ruscy prawosławni to mamy do czynienia z sekta które przemocą prubuje utrzymać władzę. I proszę nie porównywać Polski do sekty bo 90% świata marzy by żyć w takim pokoju i wolności jak u nas.


Marcinek... zmień dilera albo bierz połowę.

Vinyl

2022-08-21, 13:35
Marcin ma rację.
Gdyby odciac niemieckie media od ludu to zapanowałby boży spokój.
Polska jest usytuwana między potężnymi wrogami, mądry szanuje wroga - i liczy się z porażką
Głupi ogląda TVN i myśli że dobrobyt bierze się z unii europejskiej

boowa1986

2022-08-21, 13:53
Vinyl napisał/a:

Marcin ma rację.
Gdyby odciac niemieckie media od ludu to zapanowałby boży spokój.
Polska jest usytuwana między potężnymi wrogami, mądry szanuje wroga - i liczy się z porażką
Głupi ogląda TVN i myśli że dobrobyt bierze się z unii europejskiej



Sami widzę znawcy polityki. Gdzie byliście jak się to całe gówno zaczęło wylewać w Polsce?

Sraj1

2022-08-21, 15:02
boowa1986 napisał/a:

Sami widzę znawcy polityki. Gdzie byliście jak się to całe gówno zaczęło wylewać w Polsce?



A Ty gdzie byłeś? Bo patrząc po nicku to jak się to gówno zaczęło wylewać po Polsce to miałeś jakieś 5 lat.

Teddyboys91

2022-08-21, 15:06
Szary_Jeleń napisał/a:

Za tą muzykę powinna być kara bezwzględnego więzienia.



Tak najlepiej jak by Zenka Martyniuka dali za podkład

boowa1986

2022-08-21, 15:49
Kibol83 napisał/a:

A Ty gdzie byłeś? Bo patrząc po nicku to jak się to gówno zaczęło wylewać po Polsce to miałeś jakieś 5 lat.



Patrząc po nicku to zamknij mordę.
Poza tym nie było pisowców u władzy. Kwaśniewski jaki był, każdy wie, ale nie był aż taką dużą marionetką.

Tranquillum

2022-08-21, 19:16
Co masz do pogan, haal? Myslałem, że mam do czynienia z myślącymi ludźmi na tym portalu.. katolickie ścierwo zabiło naszą rodzimą wiarę i teraz każdy najeżdża na pogan zapominając, że to wiara naszych przodków..

uzytkownik609

2022-08-21, 22:26
czytam te komentarze nienawistne wobec innych kultur i chyba nie znacie zbyt wiele świata. Ludzie, więcej kultury.

Bul_od_bytu

2022-08-23, 00:01
Byłoby 40+ jakby w odpowiednim momencie położył zestaw :D
Dobre i to

Andrzejas

2022-08-23, 11:50
Tranquillum napisał/a:

Co masz do pogan, haal? Myslałem, że mam do czynienia z myślącymi ludźmi na tym portalu.. katolickie ścierwo zabiło naszą rodzimą wiarę i teraz każdy najeżdża na pogan zapominając, że to wiara naszych przodków..



Naszą rodzimą wiarę poświęcił na rzecz chrześcijan Mieszko I, żeby właśnie "katolickie ścierwo" nie zabiło naszych pradziadów, i żebyś mógł pisać teraz takie pierdoły. Nie zrozum źle. Nie mam nic do pogan, a już zwłaszcza tych rodzimych, ale trzeba mieć świadomość, co się stało. Z resztą ciekaw jestem, czy Ty też nie przyłożyłeś się do zacierania pogaństwa. Marzannę na wiosnę topisz? Kwiatu paproci szukałeś? Dla domowika talerz zostawiasz w Święto Lasu? Peruna i Swaroga masz na półce, czy klasycznie, jak prawie każdy poszedłeś grzecznie do komunii, a babcia do dzisiaj wyciąga z szafy gromnice, jak ksiądz chodzi po kolędzie?