18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Turecka straż przybrzeżna

~Velture • 2022-10-06, 15:12
Nie chcą wpuszczać lekarzy, inżynierów ani filozofów. Cóż za nieludzkie traktowanie :sparta:


Hetman_Wielki

2022-10-08, 00:12
Kherdar napisał/a:

No i tu się nie zgodzę, pracowałem na stacji paliw to poznałem trochę "murzynów" i typki studiowali a po uczelni zapierdzielali na Uberach i w innych gówno pracach.
Co do rwania Polek to jakby się Polkom nie dziwię, wybór między bezzębnym Sebiksem, grubym przegrywem Pioterem a wysportowanym Bambo jest prosty. Serio wystarczy trochę o siebie zadbać i sporo lasek się do ciebie klei. Jak ci tego brakuje to wyjdź z internetu, odwiedź barbera, kup ładne ciuchy, jak jesteś ulany to schudnij trochę a jak z zębów przypominasz kacapskiego soldata to wstaw sobie chociaż jedynki i dwójki a jakaś loszka się przypałęta.



jasne laski sie r*chaja z czarnymi bo musza murzyna w zyciu zaliczyc,
w dupie maja relacje chyba ze ma kase to przy nim zostanie

a pozniej rodzinka ubogacona jak bajlando konczy sie na laniu r*chaniu i pieknym ognisku domowym ktorego nigdy nie zbuduja
a ty mi wyjezdzasz jakos osobiscie o grubasach lovelasach bezzebnych, chyba cie posralo, no moze poza tym ze laski leca na OPAKOWANIE jednarozwe,

to...........10

2022-10-08, 02:05
Hahahaha! Ale się nam tutaj pięknie incele rozbeczały! Żadna was nie chciała? No, z takimi poglądmi to ja się nie dziwię :D