18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Turcy stracili dostęp do facebooka i Twittera

MrPsychol • 2016-03-17, 15:56
Turcy stracili dostęp do Twittera i Facebooka po tym jak na portalach społecznościowych pojawiły się zdjęcia z krwawego zamachu bombowego w stolicy. To nie pierwszy raz, kiedy władza blokuje wspomniane portale.

W wyniku ataku w Ankarze zginęły 34 osoby, a 125 zostało rannych. Dotychczas nikt nie przyznał się do zamachu, aczkolwiek władze są przekonane, iż był to akt terroru ze strony Kurdów. Prezydent Erdogan zapowiedział, że Turcja „rzuci terroryzm na kolana”.

Internauci publikowali na Twitterze i Facebooku zdjęcia z zamachu, dlatego władze zdecydowały się na zablokowanie portali. Wcześniej Turcy stracili dostęp do serwisów, gdy opublikowano na nich nagrania sugerujące korupcję w otoczeniu prezydenta Erdogana. To samo wydarzyło się, gdy po portalach krążyło zdjęcie tureckiego prokuratora z pistoletem przy głowie. Wciąż nie wiadomo, kiedy władza odblokuje społecznościowe media.

Za swoje dość radykalne metody, Turcja wielokrotnie była krytykowana na forum międzynarodowym.

Bezczelnie ukradzione z pewnego portalu.

TB303

2016-03-17, 16:56
Więc "III Wojna Światowa" już trwa - blokują wrogom dostęp do portalów społecznościowych :krejzi:

Kollosus

2016-03-17, 17:11
Można sobie z tego robić podśmiech*jki, ale jeżeli nasza władza ma taką możliwość, blokowania portali społecznościowych, to pomyślcie jakim potężnym narzędziem dezinformacyjnym musi być skoro tego nie wykorzystuje. Ewidentnie do wiadomości publicznej trafia informacja tak przefiltrowana, że "prawda" jawi się jako majak senny.
Chciałbym kiedyś poznać rzeczywistość taką jaką jest, ale chyba nie jestem na to gotowy...

~Velture

2016-03-17, 19:14
@up
Matka wie ,że ćpiesz?

Pietia82

2016-03-17, 19:56
A co na to tamtejszy komitet obrony demokracji? Nie mają? To możemy im nasz wysłać :D

Maxi96

2016-03-18, 15:45
Nie ma to jak się przypie**alać do kurdów, oni nawet własnego państwa nie mają i walczą o własną wolność.

j***ć tego prezydenta turcji. :snajper2:

Femp00411

2016-03-18, 16:21
@kollosus

Rzeczywistośc łatwo ujrzec chociaż nie polecam zmienia swiatopoglad nieodwracalnie

Kollosus

2016-03-18, 16:26
@ up
dlatego jeszcze trochę w mojej szklanej kuli

@ Velture
w końcu sama mnie zawiozła na odwyk tak więc tak;)

SzTKPch

2016-03-18, 17:46
KOD im wysłać

pi...........ja

2016-03-18, 19:14
Podobno Merkel w nagrodę szykuje już dla nich traktat akcesyjny.

voidinfinity

2016-03-18, 20:00
No właśnie. Bardzo postępowy kraj - nie to co ten Polski ciemnogród. Nawet sami stróże demokracji i humanitaryzmu - Niemcy tak mówią :amused:

LINK

Samudaripen

2016-03-18, 20:37
Cenzura ma się dobrze tak samo jak w UE, śmiałem się jak cenzurowali gry, niepokoiłem się jak cenzurowali wyszukiwarki, teraz po sylwestrowych(i nie tylko)incydentach w Niemczech przed czerwonymi sk***ysynami drżę.

czubek13131

2016-03-18, 21:36
Spóźniłeś się, jakieś dwa a może nawet trzy dni temu na tvn24 mówili o tym. I sprawcy są już znani, Sokoły Wolności Kurdystanu przyznały się do ataku.

ten_pcp

2016-03-20, 21:29
Ch.j nie Kurdowie, ekstremiści odpłacają im za bratanie się z USA. Polityka pieprzonych Turasów. Zwalić wszystko na Kurdów, choć to jedna z najbardziej pokojowo nastawionych nacji..