18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Achujwamdotego

2021-12-01, 11:52
Ja tam non stop na gazie zapie**alan , nie ma dnia i wyjazdu :-o

CrookerS

2021-12-01, 12:27
Riikko napisał/a:

wyobrazcie sobie, ze po paru piwerkach idziesz od przyjaciela do domu, na luzie i sluchawkach, a tu taki debil konczy ci zywota, bo naj***ny dzwona wyj***l wlasnie na chodnik po ktorym szedles... takim k***a prawko dozywotnie odbierac. sram na pijanych kierowcow, ch*j im w dupe.



A w wiekszosci przypadkow ta pijana k***a przezywa bo ma luz. Popieram. Dolozylbym jeszcze odcinanie nog i juz k***isko nie pojezdzi :kawa:

Juzwa

2021-12-01, 14:21
Riikko napisał/a:

sram na pijanych kierowcow, ch*j im w dupe.



No no! Bez przesady. Niektórym to się może spodobać.

freddy.krueger

2021-12-01, 17:28
Riikko napisał/a:

wyobrazcie sobie, ze po paru piwerkach idziesz od przyjaciela do domu, na luzie i sluchawkach, a tu taki debil konczy ci zywota, bo naj***ny dzwona wyj***l wlasnie na chodnik po ktorym szedles... takim k***a prawko dozywotnie odbierac. sram na pijanych kierowcow, ch*j im w dupe.



pie**olisz tam ... Pijanych rozstrzeliwać na miejscu i filmiki nam podsyłać :D

ungubungu

2021-12-01, 17:56
russian-roulette napisał/a:

kto nigdy nie jechał po pijaku niech pierwszy rzuci kamieniem



Pijana k***a zabiła mi bliską osobę. Podaj kamień.

GRAWER47

2021-12-01, 18:08
russian-roulette napisał/a:

kto nigdy nie jechał po pijaku niech pierwszy rzuci kamieniem



Mogę jebnąć , tym kamieniem, prosto w twój odmóżdżony łeb.

Znawca_Cipek

2021-12-01, 21:45
Riikko napisał/a:

wyobrazcie sobie, ze po paru piwerkach idziesz od przyjaciela do domu, na luzie i sluchawkach, a tu taki debil konczy ci zywota, bo naj***ny dzwona wyj***l wlasnie na chodnik po ktorym szedles... takim k***a prawko dozywotnie odbierac. sram na pijanych kierowcow, ch*j im w dupe.



Debil to chodzi z sluchawkami po ulicy. Jeszcze ze slipiami w telefonie...

Usg1605

2021-12-02, 09:44
Riikko napisał/a:

wyobrazcie sobie, ze po paru piwerkach idziesz od przyjaciela do domu, na luzie i sluchawkach, a tu taki debil konczy ci zywota, bo naj***ny dzwona wyj***l wlasnie na chodnik po ktorym szedles... takim k***a prawko dozywotnie odbierac. sram na pijanych kierowcow, ch*j im w dupe.



Nie wyobrażam sobie bo nie jestem tak zj***ny zeby odcinać się na drodze od bodźców zakładając słuchawki. W takim wypadku jeden jak i drugi jest poj***ny.

Hrabia Drapula

2021-12-02, 22:50
russian-roulette napisał/a:

kto nigdy nie jechał po pijaku niech pierwszy rzuci kamieniem



myślę że byś się nie odgruzował długo, i tak należało by traktować takich co wsiadają po % za kierownicę
w samej warszawie jest kilka zdarzeń dziennie z pijakami, kilku zatrzymanych, a ilu się udaje ? to się k***a w głowie nie mieści
nic nie da nawet zabranie prawka dożywotnio, to publiczna chłosta na rynku, zostawieni tak debila i przez trzy dni wpie**ol i sypanie solą