18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tulia

freaky • 2019-03-11, 16:20
Jeśli macie kiepski dzień, ogarnijcie, że zespół Tulia na najbliższej Eurowizji rozegranej w stolicy Izraela, będzie reprezentował Polskę z piosenką "Pali się".
Czaicie? "Pali się" odśpiewane w zamkniętym pomieszczeniu z trybunami wypełnionymi Żydami :krejzi:

spoiler

~Velture

2019-03-11, 18:46
picolo napisał/a:

Velture widziałeś ty kiedyś mapę świata ? Jakiś globus na geografii, cokolwiek?



No głupi ja. Leży jeszcze na kawałku Azji. Sorka. Tak się pie**olnąć.

Tafariel

2019-03-11, 19:37
To jest taka sama kaszanka jak i oscary. Co do samej piosenki to. Imię poprawności będzie zmieniony teledysk.

"tytuł piosenki, która pierwotnie nosiła tytuł "Pali się" (nowa nazwa utworu nosi tytuł "Fire od Love"). Przygotowana na konkurs anglojęzyczna wersja teledysku na pierwszy rzut oka nie odbiega znacząco od pierwowzoru. W oryginalnej wersji teledysku wykorzystano jednak ujęcie z kobietami przechodzącymi obok przydrożnego krzyża. W wersji konkursowej przebitka ta została zastąpiona innym fragmentem, na której nie widać Chrystusowego znaku."

htp

2019-03-11, 19:37
lm65 napisał/a:

Kura jak ja nie cierpię takiego wiejskiego wycia. To może by było dobre, ale gdzieś w Pcimiu dolnym.



A potem się dziwimy, że tak na widzą na świecie - jak na tym teledysku.

Rozjebie

2019-03-11, 19:53
Dziewczyny próbują zamaskować naszego turbo-raka z euro 2012 "koko euro spoko". k***a aż mnie ściska w żołądku jak sobie to przypomniałem

kamuha

2019-03-11, 20:24
Mam nadzieje że nasze dziewczyny dadza taki ogien, że organizatorzy z publicznością spalą sie ze wstydu.

m1t

2019-03-12, 00:24
Tafariel napisał/a:

To jest taka sama kaszanka jak i oscary. Co do samej piosenki to. Imię poprawności będzie zmieniony teledysk.
"tytuł piosenki, która pierwotnie nosiła tytuł "Pali się" (nowa nazwa utworu nosi tytuł "Fire od Love"). Przygotowana na konkurs anglojęzyczna wersja teledysku na pierwszy rzut oka nie odbiega znacząco od pierwowzoru. W oryginalnej wersji teledysku wykorzystano jednak ujęcie z kobietami przechodzącymi obok przydrożnego krzyża. W wersji konkursowej przebitka ta została zastąpiona innym fragmentem, na której nie widać Chrystusowego znaku."




https://miziaforum.com/2019/03/11/zrobili-to-nawet-w-teledysku-polskiego-zespolu-usuniety-krzyz-z-piosenki-tulii/#comment-361015


Krak

2019-03-12, 08:43
htp napisał/a:

A potem się dziwimy, że tak na widzą na świecie - jak na tym teledysku.



Nie pie**ol tylko popraw makijaż i pomaluj paznokcie a potem ruszaj z Grodzką na podbój Europy


nowynick

2019-03-12, 09:26
ale my gówno co roku wysyłamy na eurowizję. To już trzeba było wysłać tą małolatę co wygrała dziecięcą edycję przynajmniej potrafi śpiewać...

svc2000

2019-03-12, 09:56
Kogo interesuje Eurowizja i Izrael??

UBcjaPOLSKA

2019-03-12, 12:46
Pierwszy dobry zespół na eurowizji z Polski odkąd pamiętam.
Ofc j***ć ten festiwal transformersów ;)

Nutzz

2019-03-12, 23:24
k***a, kretynie, Izrael lezy w Azji...