18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Tu jest fajne auto...

Krak • 2019-02-08, 11:20
Policjanci zatrzymali 21-letnią mieszkankę Głogowa oraz jej 54-letniego znajomego. W telefonie mężczyzny odnaleźli film, który stał się dowodem, że obydwoje w nocy z 19 na 20 grudnia 2018. uszkodzili 13 samochodów, strzelając do nich z broni pneumatycznej.



woytasw

2019-02-08, 16:29
Macias17 napisał/a:

No super k***a, to nie broń pneumatyczna tylko pistolet pneumatyczny, popisałeś się w ch*j przyznaję Ci certyfikat sadolowego eksperta



Przynajmniej ciemna maso usłyszałeś, że jest prawdziwa broń a nie tylko to czym na kompie grasz.

DarioLee

2019-02-08, 17:20
ziomandrzej napisał/a:

No i super, kolejny dowód na to, że Polacy nie powinni posiadać innej broni niż kamienie.
Igrzyska czas zacząć



dwoje bez mózgów to nie powód by uważać że Polacy nie powinni posiadać broni . nie szufladkujmy narodu

Hose88

2019-02-08, 18:08
woytasw napisał/a:

Wiecie co to jest broń pneumatyczna? Po komentarzach widzę, że nie. Wszystko jest opisane w ustawie o broni i amunicji. Ale dla tępaków skrócę. Broń pneumatyczna to taka z której śrut wystrzelony z lufy ma energię ponad 17 J - dżuli (dla tych co olewali fizykę) . To co jest na zdjęciach to pistolet pneumatyczny, który wysyła w świat śrut o energii poniżej 10 J. To wiatrówka, zabawka. Żadna broń.



Wszystko ładnie, ale i Ty ekspercie się mylisz. Broń pneumatyczna (wiatrówki sprężynowe, na greengas, na co2) nie może przekraczać energii 17J, a Ty napisałeś "PONAD". Ponad, to sobie możesz uzyskać po własnym tuningu sprzętu, bo żaden licencjonowany sklep w PL nie sprzeda Ci takowej z ponad 17J.

Gerwazy Waligóra

2019-02-08, 18:12
OBYDWAJ..... nie obydwoje, chyba, ze jedenz z kolesi to dziecko badz kobieta....

Jabulko69

2019-02-08, 18:13
Takich to do brazylii wyslac. Da silvy by ich bardzo szybko osadzily xD

qwerq221

2019-02-08, 18:44
k***a dobra zabawa :krejzi:

woytasw

2019-02-08, 18:53
Hose88 napisał/a:

Wszystko ładnie, ale i Ty ekspercie się mylisz. Broń pneumatyczna (wiatrówki sprężynowe, na greengas, na co2) nie może przekraczać energii 17J, a Ty napisałeś "PONAD". Ponad, to sobie możesz uzyskać po własnym tuningu sprzętu, bo żaden licencjonowany sklep w PL nie sprzeda Ci takowej z ponad 17J.



Poczytaj mój wpis, potem raz jeszcze a potem sięgnij do UBiA.
Broń pneumatyczna ma ponad 17J. Wszystko poniżej to zabawki. Broń musimy zarejestrować - po badaniach dostajesz taką żółta książeczkę.

freaky

2019-02-08, 19:31
garota napisał/a:

Ziomandrzej nie jesteś zbyt mądre dziecko Sprzedaję akcesoria do bronic czarno prochowej, od kilku tygodni mam około 100% więcej klientów...ukraińców. Dlatego k***a dzieci internetu, zbrójcie się i bójcie się. Bo bóg następny raz już nam nie pomoże.



Nie możesz im sprzedawać przetworów z trujących grzybów?

SirMajkel

2019-02-08, 19:46
rasowy cebulion pełen jadu, że ktoś zamiast wydawać na dragi i tanie dz**ki potrafi na fajne auto uzbierać.

fieryangel

2019-02-08, 20:03
Mam nadzieję, że te dwie ameby z filmiku nie żyją i umierali w męczarniach.

invidia112

2019-02-08, 21:00
Głogów przeprasza :/

KaL

2019-02-08, 22:18
ziomandrzej napisał/a:

No i super, kolejny dowód na to, że Polacy nie powinni posiadać innej broni niż kamienie.
Igrzyska czas zacząć



Myśle ze ze świadomość że ktoś inny też mógłby posiadać broń i wymierzyć mu sprawiedliwość, powstrzymało by ich od takich głupot.

mateuszsadoltzr

2019-02-09, 04:44
Mam nadzieję że każdy z pokrzywdzonych postawił samochód nie do jakiegoś pana Wieska, tylko do autoryzowanych serwisów wyznaczonych marek.

ziomandrzej

2019-02-09, 08:56
A teraz poważnie: mam wrażenie, że u nas celowo rozdmuch*je się taki "wielki" incydent z bronią, który występuje raz na może 2 lata, aby tylko wmówić Polakom, że są debilami niezdolnymi do przechodzenia przez jezdnię. A prawda jest taka, że u nas jest od groma nielegalnej broni w domach i jakoś nie słychać o strzelaninach w co drugi weekend.