18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzynastoletnia desperatka

CrazyEdek • 2022-10-02, 21:18
Rzuciła się z osiemanstego piętra. Jak widać u ruskich po staremu.


CrookerS

2022-10-02, 23:27
palac.ireneusz napisał/a:

Energia potencjalna przedstawia tu formę nagromadzonej w wyniku wykonanej pracy (w tym wypadku spadku swobodnego) energii, która może być całkowicie odzyskana i zamieniona na energię kinetyczną, podczas spadku ciała z danej wysokości. Wzór Ek= 1/2*(mv2)



Super. Jeszcze znajac jej mase (wage) ciala i wysokosc na ktorym znajduje sie 18-ste pietro od ziemi jestes w stanie obliczyc jej predkosc spadania na poszczegolnych pietrach korzystajac ze wzoru na ruch jednostajnie przyspieszony :ok:

Dzieciątko_Jezus

2022-10-02, 23:28
Kot_Schrodingera napisał/a:

Na moje to typiara bardziej



nie oczekuj od sadoli że będą wiedzieć jak kobieta wygląda

CrookerS

2022-10-02, 23:30
PentagramOdDiabła napisał/a:

Poj***ni z tymi ruskimi jesteście k***a. Ja mam wyj***ne w nich i w ukrow. Jeden ch*j dla mnie.. pie**olenie że każdy rusek zły bo wojna, napaść. Ukraina itp. Wszędzie od każdego wymagane aby się sprzeciwiali wojnie. Teraz ta ich jakaś śmieszna mobilizacja,.ludzie w setkach tysięcy uciekają też k***a źlee.. 13nastolatka popełnia samobójstwo skacząc z.wysokosci ..j***na rosyjska onuca... Fajnie jakby tak każdy sytuację w Polsce monitorował jak tych ruskich....



Super ze ktos mysli podobnie jak ja.

Dodam, ze zaoralbym ua, by, rus, kz i okoliczne brudy i zasial kukurydze az do kaukazu :ok:

Siriuz

2022-10-02, 23:41
kubol napisał/a:

Pewnie dostala list od putina z zaproszeniem na zachod...



a moze jej stary dostal zaproszenie na wschod od Zelenskiego?

OldMann

2022-10-03, 00:19
modoc napisał/a:

AJm batman
Ale znieczulicza zajebista typ przechodzi i wyj***ne po całości ;D



powiedział sadol rzucając ironiczny usmieszek , hipokryzja level max

Smoczoor

2022-10-03, 01:26
PentagramOdDiabła napisał/a:

Poj***ni z tymi ruskimi jesteście k***a. Ja mam wyj***ne w nich i w ukrow. Jeden ch*j dla mnie.. pie**olenie że każdy rusek zły bo wojna, napaść. Ukraina itp. Wszędzie od każdego wymagane aby się sprzeciwiali wojnie. Teraz ta ich jakaś śmieszna mobilizacja,.ludzie w setkach tysięcy uciekają też k***a źlee.. 13nastolatka popełnia samobójstwo skacząc z.wysokosci ..j***na rosyjska onuca... Fajnie jakby tak każdy sytuację w Polsce monitorował jak tych ruskich... Zresztą wyj***ne mam. Zapomniałem, że to kiedyś byś sadistic.



O k***a, ale ci ciężko. Nie zesraj się

stopwar

2022-10-03, 05:28
palac.ireneusz wstawił :



Serio ?

Heliar

2022-10-03, 07:00
Siriuz napisał/a:

a moze jej stary dostal zaproszenie na wschod od Zelenskiego?



Prędzej się do niej dobierał

kevcik

2022-10-03, 07:39
Hetman_Wielki napisał/a:

szkoda dupy, fajne dupsko, byloby co r*chac, a tak h*j....



Pedofil?

mauser

2022-10-03, 08:44
nie rusza się :-x

Lu...........91

2022-10-03, 11:10
Pewnie dowiedziała się, że zablokowali jej kolejny ulubiony portal społecznościowy z powodu sankcji :mrgreen:

d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-03, 12:05
palac.ireneusz napisał/a:

Energia potencjalna przedstawia tu formę nagromadzonej w wyniku wykonanej pracy (w tym wypadku spadku swobodnego) energii, która może być całkowicie odzyskana i zamieniona na energię kinetyczną, podczas spadku ciała z danej wysokości. Wzór Ek= 1/2*(mv2)



Nie wziąłeś pod uwagę gęstości atmosfery i pochłonięcia energii przez barierkę ale tak to ok

Hetman_Wielki napisał/a:

szkoda dupy, fajne dupsko, byloby co r*chac, a tak h*j....



Nie martw się przed pogrzebem jeszcze por*chaja

rulas

2022-10-03, 19:21
BarmanInternetu napisał/a:

Nie wziąłeś pod uwagę gęstości atmosfery i pochłonięcia energii przez barierkę ale tak to ok
Nie martw się przed pogrzebem jeszcze por*chaja



W kostnicy robisz zatem