18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzy pitbulle rozszarpują sobie pieska...

Halman • 2023-04-21, 07:02

dla przyjemności bo to taka rasa...

JonJon

2023-04-21, 07:05
ch*j w to, nawet nie odpalam k***a.
I jak to jest że obcięta głowa mnie nie rusza, a cierpienie zwierząt już tak?
Poj***ne te ludzkie mózgi.

BambiPMT

2023-04-21, 07:37
JonJon napisał/a:

ch*j w to, nawet nie odpalam k***a.
I jak to jest że obcięta głowa mnie nie rusza, a cierpienie zwierząt już tak?
Poj***ne te ludzkie mózgi.



Lewak?


Ale to USA, więc 3 pit bule do odj***nia.

Love_is_Love

2023-04-21, 07:44
Bambrych napisał/a:

Lewak?
Ale to USA, więc 3 pit bule do odj***nia.



Akurat bycie lewakiem to przejaw wyższej inteligencji ;)

A co do psów, to na spacery z burkiem chyba trzeba z jakimś folderem w kieszeni chodzić na takie okazje...

damian7777

2023-04-21, 08:18
Psy są spoko. A do Was co krzyczycie o odstrzale " kundli" mam jeden komunikat. Jesteście cioty które za młodu zostały pogryzione przez stado pimpków.
Twoje słowa...

tajfunkanalia napisał/a:

Dlatego trzeba nosić nóż.



Psy są spoko. A do Was co krzyczycie o odstrzale " kundli" mam jeden komunikat. Jesteście cioty które za młodu zostały pogryzione przez stado pimpków.

Polkos001

2023-04-21, 08:25
Love_is_Love napisał/a:

Akurat bycie lewakiem to przejaw wyższej inteligencji
A co do psów, to na spacery z burkiem chyba trzeba z jakimś folderem w kieszeni chodzić na takie okazje...



Myślałem, że pedalstwa i ateizmu…. Z folderem??? Z kondonem w dupie spróbuj. Bąka puścisz to worek na kupe będziesz miał odrazu. Ty k***a Tłuku kolorowy

darek1234

2023-04-21, 09:03
Bambrych napisał/a:

Lewak?



A co to jest lewak?

Bul_od_bytu

2023-04-21, 09:15
Ja tu widzę do odj***nia 3 psy i przynajmniej 1 właściciela

Bartvons

2023-04-21, 09:46
Kolejny raz pitbule i "to wina właściciela" kto wogóle trzyma te paskudne psy. Wygląda to jak świna z zębami

htp

2023-04-21, 09:51
Polkos001 napisał/a:

Myślałem, że pedalstwa i ateizmu…. Z folderem??? Z kondonem w dupie spróbuj. Bąka puścisz to worek na kupe będziesz miał odrazu. Ty k***a Tłuku kolorowy



Ta wypowiedź świadczy o wyjątkowej inteligencji i wykształceniu. Nie lewak, ale i nie prawak. Może z awansu społecznego (teraz tzw. suweren 500+)

turor

2023-04-21, 10:20
Dobre, łagodne pieski, z dziećmi wychowywane :D

Juzwa

2023-04-21, 10:30
Love_is_Love napisał/a:

Akurat bycie lewakiem to przejaw wyższej inteligencji



Tak. Od pitbulla.

Siriuz

2023-04-21, 10:39
tajfunkanalia napisał/a:

Dlatego trzeba nosić nóż.



Gdyby miecz nie był taki gabarytowy. Nic nie sprawiłoby większej frajdy niż przeciąć takie agresywne bydle na pół na oczach rozanielonego właściciela debila.

Love_is_Love

2023-04-21, 10:53
Polkos001 napisał/a:

Myślałem, że pedalstwa i ateizmu…. Z folderem??? Z kondonem w dupie spróbuj. Bąka puścisz to worek na kupe będziesz miał odrazu. Ty k***a Tłuku kolorowy



Dokładnie tak. Inteligentny człowiek nie jest w stanie uwierzyć w te bajki na temat Boga ;-) Wiara w niewidzialnych przyjaciół wyklucza się z myśleniem. A co do pedalstwa to także masz rację. Inteligencja to często wyższa empatia i tolerancja. Nie obchodzi mnie kto co ma w dupie (w przeciwieństwie do prawicowych zwierzaków) :-D

Juzwa napisał/a:

Tak. Od pitbulla.



Słuchaj. Ja wiem że i wśród lewaków debili nie brakuje. Jakiś performanserów niszczących mienie czy sztukę dla wypaczonej wizji ochrony środowiska czy innych psycholi epatujących odmiennością w amerykańskich przedszkolach. Pisałem ogólnie o podziale mentalnym lewak-prawak. Nie o jednostkach skrajnych.