18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzy osoby zginęły w ustawkach. Wyroki w zawieszeniu

podejrzanitv • 2021-12-30, 20:02
Pseudokibice Widzewa w latach w latach 2000-2011 organizowali brutalne bijatyki, w których zginęły trzy osoby.

Wyroki usłyszeli dopiero w marcu i kwietniu tego roku - kary więzienia w zawieszeniu za udział w gangu i bójkach.


mam_racje

2021-12-30, 22:00
Fajnych macie bożyszczy tam na blokach...

LICH0

2021-12-31, 10:28
j***ne zwierzęta.

radek225

2021-12-31, 20:32
Dla mnie te wszystkie zwierzęta za sam tylko wygląd powinni z pierdla nie wychodzić. Cała żyleta po po meczu tego gównoklubiku zwanego Legiunią powinna od razu po meczu być zapakowana w policyjne lodówy i wywieziona do więzienia o zaostrzonym rygorze. Nie masz ambicji w życiu, nie umiesz się poprawnie wysłowić, to interesujesz się piłką nożną i napie**alasz się w imię gównoklubu gdzieś w lasach. Zawiasy za zabójstwo? Powinni sądzić ich za kradzież w markecie, wtedy dostaliby 5 lat.

baronturbina

2022-01-04, 00:56
Pseudokibicowanie jest takim rodzajem pedalstwa pedalstwem. Ustawki półnagich niepiśmiennych i bez szkoły… tylko po to żeby się potem po „bitwie” przytulić i jechać do domu z rozbitym tępym ryjem. Policja nie powinna interweniować jak się w lasach napie**alają. Naturalna selekcja.

SuchyHarry

2022-01-10, 19:01
Mieszkam w Łodzi, choć się tu nie urodziłem. O niektórych z tych spraw słyszałem. Generalnie dla mnie sprawa jest prosta - dopóki wyżynają się między sobą, to luz. Nic mnie to nie obchodzi. Jeśli osoby postronne wyłapałyby przypadkowo, wtedy takich k***ów do piachu.