18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzy minuty eksterminacji...

Halman • 2022-08-20, 09:01

nocne przetrzebienie kojotów na życzenie okolicznych farmerów...

sadol001

2022-08-20, 20:02
co to za pedały co strzelają do zwierząt będących w zagrodzie?

jednak myśliwi to mają małe siurki

htr83

2022-08-20, 20:04
Yolanda napisał/a:

A teraz poproszę o podobną, ale z politykami.



Też obejrzałbym wersję z politykami, bo kojotów to jednak trochę szkoda

Szycha929

2022-08-20, 20:52
sadol001 napisał/a:

co to za pedały co strzelają do zwierząt będących w zagrodzie?
jednak myśliwi to mają małe siurki



bo owe szkodniki wlazły na teren zwierząt hodowlanych?

parikmahier

2022-08-20, 22:12
Jestem strzelcem, nie myśliwym ale chyba zrobię ten patent, da się na frajerów z Wiejskiej?

Bejker

2022-08-21, 02:01
Ciezkie jest zycie kojota tam

Tetrix

2022-08-21, 02:33
Grałem juz w to



Querseusz

2022-08-21, 13:27
A wystarczyło wypuścić tam kilka strusi i kojoty same by sie wyeliminowały :P


ZgRyZ

2022-08-21, 16:28
co wy macie z odkrywaniem materiałów, które mają ponad trzy lata, i to obojętnie z kąt?
obojętnie k****c, s***o czy też inni podawcy dla was są one dopiero otwierane. ten materiał był udostępniony po raz pierwszy przez pewien hamerykancki sklep z bronią, w którym kupiłem łuk, a który to reklamował iluminowane celowniki na podczerwień. po kilku tygodniach musieli to zdjąć, bo się dopieprzyła jakaś tam organizacja ochrony przyrody. dat ani większości dostępów do owych stron nie pamiętam, a poza tym i tak nie mam teraz kasy, pierwsze ustrzelone stworzenie ekscytuje, po którymś tam podnieta zanika i już nie wraca. tylko pojebów i innych odmieńców mordowanie niewinnych stworzeń podnieca. zatem prawdą jest to, że rzeczy miałkie zawsze trafiają w gusta hołoty.
owszem współzawodnictwo w strzelaniu wspomaga trening, jeżeli nie rajcują cię liczby na tarczach, strzelaj do markerów, niektóre są bardzo prawdziwe, tylko, że kosztują trochę [siedząca, krwawiąca lalka, która ma symulować dziecko w wózeczku ok. 2.000$ (kto to kupuję???)], ale kompensuje to to, że dostęp bez jakichkolwiek utrudnień i to na podorędziu.
a co do padliny, do której podchodzą szakale, to są jelenie i łosie, które podeszły tam pierwsze. jest tam urywek ucięty po strzale, ale dla kogoś obeznanego to żaden problem, jaki był finał.
w prowokacjach wojenki hamerykanckie brudasy nie mają hamulców również, byle daleko od nich.

Pitupitu

2022-08-21, 21:44
Bulterier86 napisał/a:

Ruska ounca sie uruchomila haa tfuu


Ruska onuca to twoja stara ty jamniku za dwa grosze.
Ja tu myślę jak to ścierwo można by wyplenić a ty mnie od onoc wyzywasz.
A żeby ci stanął jak żebrakowi w burdelu.

uzytkownik609

2022-08-21, 22:29
j***ne zwierzęta, zabijać inne stworzenia tylko dla uciechy.... takim powinni odbierać prawa wyborcze!

Bulterier86

2022-08-21, 23:41
Pitupitu napisał/a:

Ruska onuca to twoja stara ty jamniku za dwa grosze.
Ja tu myślę jak to ścierwo można by wyplenić a ty mnie od onoc wyzywasz.
A żeby ci stanął jak żebrakowi w burdelu.



Czy ja ci po rodzinie jadę cioto ruska idź tam putinowi pałe wyssaj i kukla wyliż

Pitupitu

2022-08-22, 08:05
Bulterier86 napisał/a:

Czy ja ci po rodzinie jadę cioto ruska idź tam putinowi pałe wyssaj i kukla wyliż



Słuchaj kundel.juz niedługo trzeba iść do szkoły więc może zacznij się przygotowywać do nauki która i tak słabo ci chyba poszła.
Patrząc na historię twojego pisania to każdy komentarz zawiera słowa o ciągnięciu pały Putinowi.
Małolat znający 3 słowa się udziela na sadistiku.
Żałosne
Z drugiej strony sam pociągnij palę koledze z ławki jak ci pozwoli i może ci się zmieści między zębami

:-/

Bulterier86

2022-08-22, 10:41
Pitupitu napisał/a:

Słuchaj kundel.juz niedługo trzeba iść do szkoły więc może zacznij się przygotowywać do nauki która i tak słabo ci chyba poszła.
Patrząc na historię twojego pisania to każdy komentarz zawiera słowa o ciągnięciu pały Putinowi.
Małolat znający 3 słowa się udziela na sadistiku.
Żałosne
Z drugiej strony sam pociągnij palę koledze z ławki jak ci pozwoli i może ci się zmieści między zębami



Może ty masz takie doświadczenia ze szkoły ja nie i skończyłem ja jakieś 15 lat temu sklej już tam dziurę rosyjski frendzlu kozak w necie bo w realu pewnie bym cię zjadl i wysral

Pitupitu

2022-08-22, 13:41
Bulterier86 napisał/a:

Może ty masz takie doświadczenia ze szkoły ja nie i skończyłem ja jakieś 15 lat temu sklej już tam dziurę rosyjski frendzlu kozak w necie bo w realu pewnie bym cię zjadl i wysral



No na pewno byś się zesrał ale ze strachu.
Barani łbie wszędzie widzisz ruskich to chyba do psychiatry się udaj.15 lat temu to skończyłeś może żłobek a co do twojego pisania to IQ poniżej zera.
Goryl jest bardziej inteligentny.

Więcej ci wyp***ku mamuta nie odpowiadam bo z gimbami i ich poziomem się po prostu nie dyskutuje i żyj w tym twoim małym świecie w piwnicy obok dmuchanej waginy.

:lol:

Andrzejas

2022-08-23, 12:11
Tylko po co strzelać do kojotów, skoro szmatogłowych i żółtasów są miliony? :(
Przecież z takim kojotem, to bym się dogadał prędzej, niż z tymi sp***olinami.
Wektor dobry, ale zwrot przeciwny.