18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzęsienie ziemi w Turcji i Syrii

GeorgeHarvey1 • 2023-02-06, 13:17

Świat się wali

Wiewór

2023-02-06, 16:09
KreatywnyKoles napisał/a:

Mniej brudasów będzie na świecie.



Turcy to sa według ciebie araby?

Bul_od_bytu

2023-02-06, 16:19
Nocą byłby lepszy efekt, ale nie można narzekać

smc

2023-02-06, 16:24
Zełus tak chciał.

piorun343

2023-02-06, 16:26
Lepiej w dupę trochę zmarznąć jak doświadczyć takiego kataklizmu!

paniczmax

2023-02-06, 17:30
Wiewór napisał/a:

Lepiej w dupę trochę zmarznąć jak doświadczyć takiego kataklizmu!



nie jestem miłośnikiem Arabów czy Turków, ale kiedy w Europie ludzie "schodzili z drzew" Arabowie działali z matematyką (algebra, trygonometia), fizyką (optyka), chemią (destylacja, krystalizacja), medycyna warto też wspomnieć o architekturze, piśmie, wiem że czasu ch*jowe ale warto sie wybrać do Syrii (Palmira- choć tam dużo zniszczyło ISS podczas wojny) czy choćby Egiptu kto widział ten ma zupełnie inne spojrzenie w którym miejscu w rozwoju byli Arabowie w miejscu kiedy Słowianie czy Germanie próbowali wskrzesić ogień

AbdulWisiMiLacha

2023-02-06, 17:47
Powinno sie wszystko zawalic szkoda tylko że trzęsienie nie było o 2 w nocy więcej by tego gówna zdechło...Allah Agbar!!

Poopatulony

2023-02-06, 17:56
Takie trzęsienie można przewidzieć z kilkudniowym wyprzedzeniem, sam jestem tego świadom że pełnie i zaćmienie księżyca wywołują fale sejsmiczne, ale chyba Turcy słynęli z potężnej wiedzy więc nie wnikam.

Sayoko

2023-02-06, 18:02
Muzole.... ich los jest mi zupełnie obojetny

~prophetess

2023-02-06, 18:04
AbdulWisiMiLacha napisał/a:

Powinno sie wszystko zawalic szkoda tylko że trzęsienie nie było o 2 w nocy więcej by tego gówna zdechło...Allah Agbar!!



Te, Abdul. Najsilniejsze trzęsienie ziemi było o 4 rano, większość ludzi o tej porze było w domach, już potwierdzono, że zmarło ponad 2000 osób.

WeZr

2023-02-06, 18:15
domek z gówna się wysypał , ALLAH AKHBAR , lyudzie z gówna xd

ZAWISZAWKS12

2023-02-06, 18:19
paniczmax napisał/a:

nie jestem miłośnikiem Arabów czy Turków, ale kiedy w Europie ludzie "schodzili z drzew" Arabowie działali z matematyką (algebra, trygonometia), fizyką (optyka), chemią (destylacja, krystalizacja), medycyna warto też wspomnieć o architekturze, piśmie, wiem że czasu ch*jowe ale warto sie wybrać do Syrii (Palmira- choć tam dużo zniszczyło ISS podczas wojny) czy choćby Egiptu kto widział ten ma zupełnie inne spojrzenie w którym miejscu w rozwoju byli Arabowie w miejscu kiedy Słowianie czy Germanie próbowali wskrzesić ogień



A co takiego w Egipcie jest Arabskiego? Piramidy? Przecież to zupełnie inne ludy, starożytni Egipcjanie nie mieli nic wspólnego z Arabami. Badania DNA jasno o tym świadczą. To że teraz biega tam tylu brudasów to tylko dlatego że Egipt został przez nich podbity. Potomkami starożytnych Egipcjan są Koptowie, co ciekawe w większości Chrześcijanie.

Batman_

2023-02-06, 18:25
k***a te brudne szczury zawsze drą mordy z tym swoim allah akbar. Co by się nie działo, to allah akbar. Zaj***li przeciwnika? Allah akbar! Zginęło kilka tysięcy rodaków? Allah akbar! Kupa wpadła w majty? Allah akbar! Podano obiad w restauracji? Allah akbar! j***ne zlamasy brudne.

Flodzia

2023-02-06, 18:32
Batman_ napisał/a:

k***a te brudne szczury zawsze drą mordy z tym swoim allah akbar. Co by się nie działo, to allah akbar. Zaj***li przeciwnika? Allah akbar! Zginęło kilka tysięcy rodaków? Allah akbar! Kupa wpadła w majty? Allah akbar! Podano obiad w restauracji? Allah akbar! j***ne zlamasy brudne.



Zadajesz sobie sprawę, że w katolandii co by się nie działo to drą mordy 'ooo boże", "jezus maria", "ooo matko", "matko boska" itd więc niczym się nie różni.

Wiewór

2023-02-06, 18:35
Batman_ napisał/a:

k***a te brudne szczury zawsze drą mordy z tym swoim allah akbar. Co by się nie działo, to allah akbar. Zaj***li przeciwnika? Allah akbar! Zginęło kilka tysięcy rodaków? Allah akbar! Kupa wpadła w majty? Allah akbar! Podano obiad w restauracji? Allah akbar! j***ne zlamasy brudne.



Ciebie jak chłopak zapina w kakao to drzesz się o Boże.

Batman_

2023-02-06, 18:49
Flodzia napisał/a:

Zadajesz sobie sprawę, że w katolandii co by się nie działo to drą mordy 'ooo boże", "jezus maria", "ooo matko", "matko boska" itd więc niczym się nie różni.



Nie, tutaj się głównie słyszy OOOO k***A !!!