18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trzeba Pomagać i wspierać naszych Ukraińskich braci!

yava1111 • 2014-03-21, 16:09
Przyjmijmy ich do naszych domów dajmy schronienie wszyscy jesteśmy europejczykami!!





“POLAKOM … ZROBIMY DRUGI KATYŃ”.VIDEO.

05/03/2014

To słowa Dmitrija Jarosza -przywódcy ” Prawego Sektora” w rozmowie z Olegiem Tiahniobokiem – przywódcą partii “Swoboda “.Artykuł dla Ministrów:Sikorski,Kerry,Steinmeier.

Stenogram rozmowy pomiędzy liderem ugrupowania „Swoboda” Oleg Tiahnibok i liderem ugrupowania „Prawy sektor” Dmitrij Jarosz .

Rozmowa miała miejsce w dniu 25 lutego 2014 r. w restauracji „Turgieniew” na ulicy Wielkiej Żytomirskiej 40 w Kijowie / na tej samej ulicy pod numerem 23 mieści się siedziba partii “Swoboda”/. W rozmowie poruszony jest również polski wątek.

http://wesservic.livejournal.com/851729.html

Tłumaczenie własne przytoczonej wyżej rozmowy pomiędzy Tiahnibokiem i Jaroszem w części dotyczącej Polski i Polaków :

Oleg Tiahnibok : Dobrze! Z Rosjanami i Europejczykami jasne, co myślisz o Polakach . Oni poważnie myślą o powrocie na Wołyń. Na mapach już zaczęli Wschodnie Kresy rysować. Tam są silne prapolskie nastroje. Jeśli z Europą wspólnego języka nie znajdziemy , rozżaleni na nas mogą spuścić „polskiego psa”. W styczniu polski sejm oskarżył “Swobodę” / ugrupowanie Tiahniboka –przyp. własna/ o prowadzenie antypolskiej polityki.

Dmitrij Jarosz : Możesz być dumny. Mnie jeszcze tak nikt nie nazwał. Mało OUN i UPA krwi przelali ? Będą podnosić głowę, my im zrobimy drugi Katyń . Ani metra ukraińskiej ziemi nie oddamy ani Rosjanom, ani Polakom , ani tym bardziej Żydom. Karabinów na wszystkich starczy. Mam do ciebie Oleg kolejne pytanie. Ja nie rozpuszczę Majdanu do prezydenckich wyborów. Zainstaluje kontrolę w najważniejszych ministerstwach i regionach. Będę ubezpieczał twoje działania. . W zestawieniu z możliwościami twojej „Swobody”to będzie siła. W ostatecznym etapie jeżeli „pacuki” / prawdopodobnie chodzi o Jaceniuka , Kliczkę i Tymoszenko -przyp. własna/ znowu zaczną handlować Ukrainą, my znowu podniesiemy Majdan i weźmiemy władzę. Naród już jest gotów do tego…

Oto z jakimi hasłami maszerują bojówkarze Dmitrija Jarosza – lidera “Prawego Sektora” i członkowie partii “Swoboda” na czele której stoi Oleg Tiahniobok, a sceneria przypomina marsze niemieckich faszystów.

atha

2014-03-21, 16:14
Mogę przyjąć jednego do koszenia trawnika kiedy ja będę zmywał gary w UK.

Hrodgar

2014-03-21, 16:24
Poskakali do ruskich, i Krymu już nima. Niech dalej skaczą, już DWA razy Polska i Rosja dzieliły się Ukrainą, tak więc... Inna sprawa, że na ch*j nam tamtejsza bieda?

sa...........os

2014-03-21, 16:34
Swoboda to skrajny przykład nacjonalistycznych zjebów (wątpię by przeciętny Ukrainiec się z nimi identyfikował), ale i tak 1/3 pie**olonych kretynów z tego forum karciła z radości kapucyna i składała im hołdy, gdy obrzucili jajkami naszego prezydenta.