18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trumatic 6000

Bociek • 2014-01-19, 14:39
Jako że dzisiaj wspominałem już coś o robocie, ale się zasuszyło, to pokaże jeszcze na czym pracuje, robota męcząca i nie tak atrakcyjna jak kraby, ale przynajmniej w Polsce. Jak ktoś będzie chciał więcej info o maszynie to sobie wygoogluje ;)

~CanesPL

2014-01-19, 15:03
Traumatyczną masz pracę, wolałbym grzebać zwłoki. :-/

Polemon

2014-01-19, 15:19
Ty pewnie jesteś ten którego tam nie ma i robisz to czego nie ma do roboty, bo wszystko robi ta zj***na maszyna i gyj programista.

cl...........er

2014-01-19, 15:23
Polemon napisał/a:

Ty pewnie jesteś ten którego tam nie ma i robisz to czego nie ma do roboty bo wszystko robi ta zj***na maszyna i gej programator.



Jakbyś się dowiedział, ile operator-programista takich maszyn CNC zarabia, to byś tak nie pisał i jeszcze byś bronił swojego stanowiska w tej sprawie.

@Bociek :ok:
Pozdro
AMADA CNC Programmer & Operator :D

R41NM4N

2014-01-19, 15:28
@up wiem ile w polsce programista/operator wykrawarek zarabia...
prawdę powiedziawszy ch*j nie robota za psie pieniądze :)
no może trochę lepiej niż tokarz czy inny ślusarz ale też nie wszędzie

Bociek

2014-01-19, 15:33
R41NM4N napisał/a:

@up wiem ile w polsce programista/operator wykrawarek zarabia...
prawdę powiedziawszy ch*j nie robota za psie pieniądze :)
no może trochę lepiej niż tokarz czy inny ślusarz ale też nie wszędzie


szczególnie jak jeszcze pomniejszym firmom piszesz programy to zysk się dodaje ;) płacą za program, a cieć siedzi i wkłada i wyjmuje, wkłada i wyjmuje, materiał do maszyny, a Ty możesz grzac tyłek przy trumaticu, pomijając fakt że jest zajebiście głośny

cl...........er

2014-01-19, 15:34
@R41NM4N
Proszę ja cię... to jest maszyna kombinowana (laser+wykrawarka) - tutaj trzeba mieć wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu zarabia się średnią (i powyżej średniej) krajową netto jako operator-programista - człowieka z ulicy, bądź świeżaka do tej maszyny nie postawisz, bo szybciej zawołasz serwis, niż wyprodukujesz coś na niej :D

A to, że takie maszyny są głośne i poprzez wibracje powodują różne dolegliwości u operatorów o tym się nie mówi, tylko się o tym wie (w końcu to maszyna udarowa).

Bociek

2014-01-19, 15:40
clubber napisał/a:

@R41NM4N
Proszę ja cię... to jest maszyna kombinowana (laser+wykrawarka) - tutaj trzeba mieć wiedzę i doświadczenie, dzięki któremu zarabia się średnią (i powyżej średniej) krajową netto jako operator-programista - człowieka z ulicy, bądź świeżaka do tej maszyny nie postawisz, bo szybciej zawołasz serwis, niż wyprodukujesz coś na niej :D


A u mnie kiedyś wzięli takiego z ulicy, blachy kładł na maszynę jak się podajnik popsuł :D Jego spojrzenie po 8h stania i dźwigania blachy gdy ja siedziałem sobie na stołeczku bezcenne, myślałem że mnie zabije magnesem co tam go miał do dźwigania blachy 8-) :hitler:

ki...........88

2014-01-19, 16:08
a co to za gowno produkujesz ?

cl...........er

2014-01-19, 16:16
@Bociek
Ty j***ny sadysto :diabel: :ok: hehe

Bociek

2014-01-19, 16:24
kimer88 napisał/a:

a co to za gowno produkujesz ?


półprodukty, stalowe zazwyczaj ;)

@~clubber, staram się :loldev:

Un_Nem

2014-01-19, 16:25
nie wiem k***a...
w polsce jest tak ze im mniej sie w pracy robi tym wiecej sie zarabia :roll:

ran.dom.setup

2014-01-19, 17:08
czasami ludzie pracujac na maszynach cnc nie potrafia sie wyklucic o swoja stawke i roba za bezcen. a co do programistyki to nie ma tam nic skomplikowanego ;p po 2-3 miesiacach praca stajesie monotonna i nudna jak kazda inna. a programista przychodzi wtedy gdy sie cos sp***oli.

cl...........er

2014-01-19, 17:46
@UP
Nudna i monotonna?
Chyba nie miałeś styczności z tym zawodem (oglądanie maszyn z trzech metrów to nie styczność). :D