18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trujący grzyb

mieszał • 2021-02-23, 22:27
Zostawie to bez komentarza


Wiewór

2021-02-24, 08:36
Szangti napisał/a:

Tak wygląda edukacja seksualna sodomitów i zboczeńców z lgbt



Dziwnie piszesz kowciol katolicki.

Xevik20

2021-02-24, 08:45
Wróciłem na sadistic po długim czasie coś pooglądać i na pierwszej stronie musiałem trafić na coś takiego.. też zostawię to bez komentarza.

DzidaZawodnik

2021-02-24, 09:15
vluq napisał/a:

Ostatnio przybyło tu idiotów, pedofilów, pedałów, foliarzy, Pod prawie każdym postem dyskusja czy jakiś zj***ny wirus istnieje, zwolenników i przeciwników szczepień albo płacz jak j***ny PIS bardzo ich krzywdzi. Ogólnie gnój w komentarzach i tematach więc nie wiem gdzie ten olbrzymi procent.



To właśnie o takie lewackie ścierwa bez mózgu jakty wszyscy są wk***ieni. Wnosicie do dyskusji tylko propagandę usłyszana w TV albo innych źródlach informacji przejętych przez komunistów. Włąśnie pokazałeś jak użyć pedofilli i wrzucić do jednego wora z waszymi przeciwnikami, żeby drugi taki idiota pomyślał, że to ci sami ludzie.

Przylazło ścierwo i jeszcze ma pretensje, że ten portal nie jest jak jego sok z buraka gdzie panuje harmonia, zgoda i gdzie wszystko jest prawdą, bo nikt nie ma innego zdania.

vluq

2021-02-24, 09:31
DzidaZawodnik napisał/a:

To właśnie o takie lewackie ścierwa bez mózgu jakty wszyscy są wk***ieni. Wnosicie do dyskusji tylko propagandę usłyszana w TV albo innych źródlach informacji przejętych przez komunistów. Włąśnie pokazałeś jak użyć pedofilli i wrzucić do jednego wora z waszymi przeciwnikami, żeby drugi taki idiota pomyślał, że to ci sami ludzie.
Przylazło ścierwo i jeszcze ma pretensje, że ten portal nie jest jak jego sok z buraka gdzie panuje harmonia, zgoda i gdzie wszystko jest prawdą, bo nikt nie ma innego zdania.


Właśnie pokazałeś kwintesencje komentarzy na tym portalu, nie porównywałem ich do siebie debilu tylko napisałem, że jest wysyp takiego ścierwa jak ty na sadolu, jak na razie to ty mnie wrzuciłeś do jednego worka z lewakami i komuchami. Jeszcze raz tobie k***o wytłumaczę, jak chcesz popisać o polityce, życiu, swoich problemach to sekcja komentarzy pod każdym tematem na sadolu nie jest dobrym miejscem..

John-Flopp

2021-02-24, 09:33
Ja pie**ole... widziałem to wczoraj w poczekalni i myślę ni ch*j, nie wejdzie na główną, aż tak nie popiździło sadoli... a jednak k***a co wy robicie z tą stroną zjeby? -.-

karaseka

2021-02-24, 09:35
vluq napisał/a:

Ostatnio przybyło tu idiotów, pedofilów, pedałów, foliarzy, Pod prawie każdym postem dyskusja czy jakiś zj***ny wirus istnieje, zwolenników i przeciwników szczepień albo płacz jak j***ny PIS bardzo ich krzywdzi. Ogólnie gnój w komentarzach i tematach więc nie wiem gdzie ten olbrzymi procent.




No też to niestety zauważyłem... Dlatego warto mieć mozliwosc sobie z tym radzić. Pytanie czy takimi wstawkami w którymś momencie nie zabiorą nam serwisu

Co do procentu- wejdź na wykop na przykład

0_rafiks_0

2021-02-24, 09:45
Za kazdy pedofilski material powinna byc wycieczka do Manaus z tatuazem na czole "sua mãe é uma puta".

michal257

2021-02-24, 10:14
wdowa40 napisał/a:

Tu się robi stronka dla Pedofili.



I pedałów

Cz...........as

2021-02-24, 10:56
vluq napisał/a:

Ostatnio przybyło tu idiotów, pedofilów, pedałów, foliarzy, Pod prawie każdym postem dyskusja czy jakiś zj***ny wirus istnieje, zwolenników i przeciwników szczepień albo płacz jak j***ny PIS bardzo ich krzywdzi. Ogólnie gnój w komentarzach i tematach więc nie wiem gdzie ten olbrzymi procent.



Wejdź na pierwsze strony głównej i poczytaj komentarze albo zobacz jakie tematy były... 14 lat minęło i w sumie to nic się nie zmieniło :-D Większość najwięcej się udzielających sadoli to debile ;-)

Kurde26

2021-02-24, 11:19
Weź to k***a wypie**ol. Co to do ch*ja jest?

DzidaZawodnik

2021-02-24, 12:19
vluq napisał/a:

Właśnie pokazałeś kwintesencje komentarzy na tym portalu, nie porównywałem ich do siebie debilu tylko napisałem, że jest wysyp takiego ścierwa jak ty na sadolu, jak na razie to ty mnie wrzuciłeś do jednego worka z lewakami i komuchami. Jeszcze raz tobie k***o wytłumaczę, jak chcesz popisać o polityce, życiu, swoich problemach to sekcja komentarzy pod każdym tematem na sadolu nie jest dobrym miejscem..



Włąśnie głąbie zrobiłem to co ty, zebyś zrozumiał jaki jesteś głupi, ale jednak na to tez jesteś za głupi.

Szarik

2021-02-24, 12:41
Gdzieś czytałem, że obsrańców już w przedszkolu mają edukować o seksualności. Także, może odrabia zadanie domowe? Swoją drogą od ch*ja jest takich filmików na youtube, wystarczy po angielsku wpisać... A w Polsce nadal jak w lesie, niebawem matkę za publiczne karmienie dziecka piersią będą wysyłać na 25 lat głębokiego robienia gały. A ojca za przewinięcie pieluchy rozstrzelają i wpie**olą do dołu z wapnem.

dżonyłojlker

2021-02-24, 13:02
karaseka napisał/a:

Na co dzień wypowiadajacy się w sposób inteligentny (z głową na karku) użytkownicy którzy stanowią olbrzymi procent tworzą to forum.



O k***a :rofl:

michal257

2021-02-24, 15:26
karaseka napisał/a:

Nie nie nie.
Administratorzy prosimy o usunięcie...
Zaraz będą przedstawiać NAS jako stronę z pedofilią, a MY tego nie chcemy. Na co dzień wypowiadajacy się w sposób inteligentny (z głową na karku) użytkownicy którzy stanowią olbrzymi procent tworzą to forum. Pomimo swojej nazwy i ogólnej tematyki poziom kultury, moralności i jakości wypowiedzi przerasta większość dostępnych stron z memami, obrazkami.
Wnosze o możliwość raportowania postów, z chęcią pomożemy administracji nie dać zrobić z sadola strony dla pedofili i innych rzeczy które nie uznawane są jako niemoralne.



Gdybym z przymrużeniem oka patrzył na przedmiot, który trzyma w ręku lub/i nie wiedział do czego można go używać, a co najważniejsze nie był takim zbokiem jak Ty i nie widział wszędzie pedofilskich podtekstów to byłoby to nawet śmieszne :)

ZgRyZ

2021-02-24, 16:11
fakt. jeżeli kogoś to nie śmieszy lecz wyprowadza z równowagi, uwaga, to 100% pedryl.