18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trudny los skośnego kaszojadka...

Anal_Intruder_69 • 2024-03-15, 13:11

... ale los kogucika jeszcze trudniejszy :szydera:

Nie wiem po ch*j ta cenzura, niestety innej wersji nie znalazłem.

opółnocyuciebie

2024-03-15, 16:23
To wygląda jak zlewki do wyj***nia, a nie zupa. :rzyga:

smc

2024-03-15, 16:50
Nome napisał/a:

mój dziadek też urąbał łeb kogutowi, jak kogut poranił moją malutką kuzynkę, do tej pory pamiętam smak i zapach rosołu.... to se nie wrati...



A ja pamiętam smak i zapach Twojej kuzynki...

:-P

Baronessa

2024-03-15, 19:00
htp napisał/a:

To dziadek za mądry nie był. Kogut ma być agresywny, inaczej nie będzie zapładniał kur, a taka jego rola.


Szedł na ryneczek we wiosce i kupował kolejną sztukę za jakieś nędzne grosze, albo wymieniał się z sąsiadem za inny towar, np. kilka piskląt. To nie te same czasy co dzisiaj, gdzie większość z miasta zarabia ochłap i każdy się liczy ze złotóweczką. To były inne czasy. Też była bida, ale było bardziej swojsko, życzlliwie.
Żałuję jedynie, że dziadek mi nie dał samemu upie**olić łba kurce, albo poderżnąć gardziel wieprzowi. Najwyraźniej dziadzia bardzo się o mnie troszczył...

Rojiiuy

2024-03-15, 20:29
Szrek_masochista napisał/a:

Mam na myśli osoby, które uważają się za bogów, decydując o czyimś życiu; tak jak na filmie rodzice stwierdzili, że zabija koguta, bo im się tak podoba. Nie jest to normalne i zdrowe zachowanie, które nauczy dziecka jedynie traktowania zwierząt przedmiotowo. Na filmie nie są pokazane jakieś lewackie-woke, a więc o nich się wypowiadać nie będę, ponieważ nie na ten temat jest mój komentarz.



Jaki ty k***a sp***olony jestes to tylko twoja matka wie. Idealny przyklad p*zdy w rurkach w stylu mamusiu kup mi jeszcze redbulka.

sadol001

2024-03-15, 22:19
Maniecky napisał/a:

Ile ty masz lat? 12? Jak to pokolenie "decydujace" o zyciu i smierci zwierzat wyginie to bedziesz wpie**alal żwirek i ciastka z błota. Empata sie k***a znalazl. Ty myslisz ze ci ubodzy chinole trzymali tego koguta jako maskotke? Bylem kiedys mlody i glupi...ale nie az tak mlody i glupi.



najśmieszniejsze, że twój kaszojad będzie wpie**alał żwirek w przyszłości

vladok

2024-03-16, 01:20
Zj***li. Z tej małpki mieliby więcej szamy

ProVVe

2024-03-16, 05:28
piterpiotrek napisał/a:

jak byłem mały to też miałem takiego koguta co za mną latał i musiałem sp***alac bo sie go bałem ale stary mi powiedział tak: kto jest wieksy ty czy on co sie dajesz więc wziąłem sobie jego rady do serca i za każdym razem jak leciał w moim kierunku to kopałem ch*ja i po jakims czasie to on sp***alał przede mną jak mnie zobaczył haha (ogólnie to lubie zwierząta)



Miałem niemal podobnie z kaczorem. Raz skoczył na mnie i przewrócił. Poszedłem po kosę i kiedy chciałem wyrównać rachunki mnie ojciec powstrzymał :-D

andrew31

2024-03-18, 10:06
Antoni79 napisał/a:

Tak było. Kiedyś prawo było proste. Za zaatakowanie gówniaka kogucika czekała śmierć.



kiedyś mieliśmy psa. z jakiegoś powodu ugryzł siostrę w twarz jak ojciec wrócił z roboty i się dowiedział to nawet bez jedzenie obiadu poszedł sprawę rozwiązać... I pamiętam jak później mieliśmy małego kundelka jak ktoś pytał czy gryzie to ojciec odpowiadał "nie wiem" poprzedni ugryzł tylko raz i nie dożył wieczora.

majeńka

2024-03-18, 10:31
smc napisał/a:

A ja pamiętam smak i zapach Twojej kuzynki...

Seksualnie czy kulinarnie?

yellow87

2024-04-25, 09:26
piterpiotrek napisał/a:

jak byłem mały to też miałem takiego koguta co za mną latał i musiałem sp***alac bo sie go bałem ale stary mi powiedział tak: kto jest wieksy ty czy on co sie dajesz więc wziąłem sobie jego rady do serca i za każdym razem jak leciał w moim kierunku to kopałem ch*ja i po jakims czasie to on sp***alał przede mną jak mnie zobaczył haha (ogólnie to lubie zwierząta)



zdrowy odruch obronny, nauczyłeś kto tu stawia warunki i się odpie**olił kogut :D