18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trudno się z nim nie zgodzić...

Zarejestruj • 2022-11-15, 13:00
Zaivanione z interneta. Pewnie z jakiegoś paradokumentu ale trudno się z gościem nie zgodzić.


~Velture

2022-11-15, 18:07
"Jeżeli bym go nie pie**olnął to on by mnie wyr*chał" hehehe. ch*j czy to paradokument czy nie ale tekst mnie rozbawił :D

matys015

2022-11-15, 18:41
Co za typ hahaha :D

PabloSkills

2022-11-15, 19:29
Dobrze mowi. Ale pewnie i tak mu dupa pękła.

PolskiDragon

2022-11-15, 21:06
Baronessa napisał/a:

To nie żaden paradokument, tylko program "Więzienie" ukazujący prawdziwe życie więźniów w zakładach karnych. Aktualnie idzie na kanale Nowa, a powtórki na Polsacie.
Polecam, naprawdę ciekawy program o życiu ludzi najniższej klasy społecznej, którzy są na bakier z prawem i mają problem z agresją. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach tej całej sp***oliny, którą puszczają w TV. Mowa tu o "odmóżdżających" programach rozrywkowych typu Google Box, Warsaw Whore, Love Island, Chłopaki Do Wzięcia, itp. Wśród tego całego gówna, "Więzienie" to perełka.



Pracuje w Wiezieniu 10 lat i ni ch*ja tak to nie wygląda XD
Wszystko jest przekoloryzowane, mają dużo lepiej niż to pokazują w TV.

Kultren

2022-11-15, 21:33
Baronessa napisał/a:

To nie żaden paradokument, tylko program "Więzienie" ukazujący prawdziwe życie więźniów w zakładach karnych. Aktualnie idzie na kanale Nowa, a powtórki na Polsacie.
Polecam, naprawdę ciekawy program o życiu ludzi najniższej klasy społecznej, którzy są na bakier z prawem i mają problem z agresją. Zwłaszcza w dzisiejszych czasach tej całej sp***oliny, którą puszczają w TV. Mowa tu o "odmóżdżających" programach rozrywkowych typu Google Box, Warsaw Whore, Love Island, Chłopaki Do Wzięcia, itp. Wśród tego całego gówna, "Więzienie" to perełka.



Biorą największe ameby umysłowe oferują nawet kasę i ją płacą, a złodziejstwo się cieszy, że jest popularne. Oczywiście wszystko jest reżyserowane.

aaaaaaaaaaaaaa

2022-11-15, 23:07
_Tytanowy_Janusz_ napisał/a:

to nie kłamstwo to prawdziwa historia typa z Radzymina. Jego "ziomek pracodawca" z zakładu kamieniarskiego to ta ofiara właśnie.



Mógł Biedronia zatrudnić, by żył.....

Polkos001

2022-11-16, 00:23
PolskiDragon napisał/a:

Pracuje w Wiezieniu 10 lat i ni ch*ja tak to nie wygląda XD
Wszystko jest przekoloryzowane, mają dużo lepiej niż to pokazują w TV.



„Maja dużo lepiej” powiadasz….
Nie wiem co w tym więzieniu robisz, ale pies Cię j***ł.

rulas

2022-11-16, 00:24
Vinyl napisał/a:

Gdzie to można ściągnąć za darmo
???
MNIE SIĘ NALEŻY



A co, Upainy przyjechał?

VeIture napisał/a:

"Jeżeli bym go nie pie**olnął to on by mnie wyr*chał" hehehe. ch*j czy to paradokument czy nie ale tekst mnie rozbawił



Ciebie i jego koleżankę

:-)

Hetman_Wielki

2022-11-16, 02:13
prawdziwy z niego prawnik, tyle że jego słowa w jego ustach brzmią jak słowa księdza na ambonie, każdy go słucha ale nikt mu nie wieży ;-)

kulawiec

2022-11-16, 02:27
Baronessa napisał/a:

To nie żaden paradokument, tylko program "Więzienie" ukazujący prawdziwe życie więźniów w zakładach karnych. Aktualnie idzie na kanale Nowa, a powtórki na Polsacie.



Ale wiesz, że takie programy są reżyserowane? Dialogi mniej więcej, miny, ruchy rąk itd. czasami coś im się tam nagra spontanicznie, ale generalnie wszystko stawka.
Widziałem scenariusz kilku takich "programów z życia" .

0_rafiks_0

2022-11-16, 06:34
Hetman_Wielki napisał/a:

….wieży


O cię choj! :D

dzej003

2022-11-16, 08:49
Baronessa napisał/a:

To nie żaden paradokument, tylko program "Więzienie" ukazujący prawdziwe życie więźniów w zakładach karnych.



Jest tak samo prawdziwe jak "Chłopaki do wzięcia" . Znajomy pracował w zakładzie w Siedlcach (nawet jest w niektórych odcinkach) i opowiadał że to większość wyreżyserowane ustawki...

Funnek

2022-11-16, 08:52
Gdyby to kobieta się obroniła przed gwałtem i zabiła przypadkowo to jeszcze by medal dostała.

menel88

2022-11-16, 20:55
Zaj***ł go bez mrugnięcia oka, bo ch*j w ogóle nie mruga.