18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trudne sprawy

Flodzia • 2021-05-19, 15:13

Historia jest taka, że ​​biała kobieta jest narzeczoną ojca dziecka. Ojciec wygrał w sądzie, więc ma pełną opiekę.
Matka (czarna) miała tylko wizyty nadzorowane, dodatkowo jest alkoholiczką i wielokrotnie trafiała do więzienia.
Farbowana blondi wychowuje dziewczynkę od trzech lat (teraz ma 6.), dlatego właśnie dziecko próbowało ratować macochę.
Córka boi się swojej biologicznej matki, która prześladuje swojego byłego chłopaka i jego narzeczoną.

Misiek_KRK

2021-05-19, 15:19
a po ch*j biała dziewucha wlazła między małpy? Przecież jak wchodzisz między wilk to zdajesz sobie sprawę, że któryś może cię upie**olić w nogę.

Tetrix

2021-05-19, 15:28
Zaraz pojdzie do pierdla i bedzie znowu spokój na trochę :catfacepalm:
Myślę jednak, że znam odpowiednie remedium... Kilo ołowiu załatwiło by nawet takiego kaszalota. Dziękuje dobranoc ;]

KoniecZartow

2021-05-19, 15:47
Każda która tak chętnie ciągnie do czarnej knagi srając we własne gniazdo, prędzej czy później kończy jak ta julka.

janlew

2021-05-19, 15:59
Bardzo dobrze!!! Każda k***a która się z nimi zadaje, zasługuje na los taki i jeszcze gorszy. Bardzo, baaardzo dobrze, miód na serce.

Manii

2021-05-19, 15:59
A czarny tatus to ten co nagrywa w pionie na WorldStara

0_rafiks_0

2021-05-19, 16:09
Biala? Ja tam widze dwie malpy :D

joeblacktwo

2021-05-19, 16:14
Manii napisał/a:

A czarny tatus to ten co nagrywa w pionie na WorldStara



Ja bym obstawiał ,że biała się za gentlemana wzięła i to ten co drzwi trzymał

Kielu

2021-05-19, 16:15
Misiek_KRK napisał/a:

a po ch*j biała dziewucha wlazła między małpy? Przecież jak wchodzisz między wilk to zdajesz sobie sprawę, że któryś może cię upie**olić w nogę.



Moze dlatego ze chciała "je" nauczyć cech ludzkich takich jak szacunek do drugiego człowieka....
Tak wiem poleciałem....

Aramanga

2021-05-19, 16:31
Zastrzelić czarną. Blondynę też.

czlowiekrakieta

2021-05-19, 16:43
k***a w tym małpim gaju nikt nikomu nie pomoże. co za dzungla.

juderaus

2021-05-19, 16:45
W takiej jednoznacznej sytuacji nie omieszkałbym zaj***ć kopa na ryj czarnemu kocmołuchowi.

Autor

2021-05-19, 17:53
KoniecZartow napisał/a:

Każda która tak chętnie ciągnie do czarnej knagi srając we własne gniazdo, prędzej czy później kończy jak ta julka.



janlew napisał/a:

Bardzo dobrze!!! Każda k***a która się z nimi zadaje, zasługuje na los taki i jeszcze gorszy. Bardzo, baaardzo dobrze, miód na serce.



Panowie nie przesadzajcie, nie każdy murzyn to leniwy murzyn, który rabuje innych.
Mogę się kurła założyć o wszystko, że optyka by się Wam zmieniła, jakby np taka dziewczyna jak poniżej obdarzyła Was uroczym uśmiechem...

banerr

2021-05-19, 18:11
Autor napisał/a:

Panowie nie przesadzajcie, nie każdy murzyn to leniwy murzyn, który rabuje innych.
Mogę się kurła założyć o wszystko, że optyka by się Wam zmieniła, jakby np taka dziewczyna jak poniżej obdarzyła Was uroczym uśmiechem...



Nie pie**ol.
Trzeba mieć zasady.

Autor

2021-05-19, 18:12
banerr napisał/a:

Nie pie**ol.
Trzeba mieć zasady.



Szanuję to! :mrgreen: