18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trolowanie kibiców

Towdi • 2013-09-30, 07:32
Ładnie się zakamuflował

simpekaes

2013-09-30, 13:49
Takie akcje podobają mi się najbardziej :D Nikomu nie stała sie krzywda a jakie jaja. Uważam że przez takie numery mecz staje się bardziej atrakcyjny dla normalnych kibiców którzy przychodzą na mecz z dziećmi. Sam będąc dzieckiem mialem okazje być na podobnym meczu razem z moim ojcem i nie zapomne nigdy tej adrenalinki jak nagle niz tego ni z owego zaczely wybuchac obok nas petardy :D Wtedy jako malolacik moze i bylem obsrany ale z perspektywy czasu niezle jaja byly no i było o czym z koleszkami w szkole gadać.

enFuego

2013-09-30, 13:59
Małpy w klatce.

CzaryMaryy

2013-09-30, 14:20
Kozak jakich malo.Piekna akcja:D

TomBoy

2013-09-30, 14:24
Gwardia Koszalin - Kotwica Kołobrzeg, III liga :D
Szkoda, że nie pokazali jak z około 10 lodówek wyskoczyło z 50 policjantów w pełnym osprzęcie, cali osrani byli ci Kołobrzeżanie :lol:


Tak, byłem, widziałem, nie uczestniczyłem, nie identyfikuje się z nimi

Ra...........py

2013-09-30, 14:32
Jakie wściekłe orangutany

Lotharius

2013-09-30, 14:49
Mnie osobiście bardziej drażnią takie małpy:



Też drą mordy a w dodatku śmierdzą :D

Overmax

2013-09-30, 14:54
@up ch*j kogo obchodzą Twoje poglądy? Sam pewnie słuchasz tego gówna co leci w tle na tym stadionie. Wypie**alaj i odpie**ol sie od porządnych obywateli i ich muzyki :)

milosciprzyjazn

2013-09-30, 14:55
@2up

Z pewnością bardziej cywilizowani, niż małpia zgraja z filmu. Nie bez powodu trzymają ich w klatkach. Jak ktoś się nie myje, to śmierdzi - nie sądzę, aby tamte pawiany bardziej przestrzegały zasad higieny

Dusz

2013-09-30, 15:27
Dlaczego takie narzekania słychać tylko w internecie? Bo ich autorzy to życiowe p*zdy :)

niggasuckmadick

2013-09-30, 16:22
Ale o co chodzi? Jakiś typ pali flagę izraela, a banda małp zaczyna skakać. Poj***ne.

pelepele

2013-09-30, 17:06
simpekaes napisał/a:

Takie akcje podobają mi się najbardziej :D Nikomu nie stała sie krzywda a jakie jaja. Uważam że przez takie numery mecz staje się bardziej atrakcyjny dla normalnych kibiców którzy przychodzą na mecz z dziećmi. Sam będąc dzieckiem mialem okazje być na podobnym meczu razem z moim ojcem i nie zapomne nigdy tej adrenalinki jak nagle niz tego ni z owego zaczely wybuchac obok nas petardy :D Wtedy jako malolacik moze i bylem obsrany ale z perspektywy czasu niezle jaja byly no i było o czym z koleszkami w szkole gadać.



Bo dokładnie tak jest :) Hejtujący tutaj nigdy nie byli na meczu więc nie znają takich uczuć.
Weźmy chociażby pierwszy z brzegu przykład, kibiców Legii Warszawa. Tam jak robią oprawę, odpalają racę, jakiś kibic startuje do sektora gości w celu zerwania flagi to podoba się to wszystkim kibicom na stadionie, a prezes Legii bierze kibiców w obronę. Hejtują to tylko media i bezmózgi, którzy nigdy na meczu nie byli :)

xts

2013-09-30, 17:21
pelepele napisał/a:



Bo dokładnie tak jest :) Hejtujący tutaj nigdy nie byli na meczu więc nie znają takich uczuć.
Weźmy chociażby pierwszy z brzegu przykład, kibiców Legii Warszawa. Tam jak robią oprawę, odpalają racę, jakiś kibic startuje do sektora gości w celu zerwania flagi to podoba się to wszystkim kibicom na stadionie, a prezes Legii bierze kibiców w obronę. Hejtują to tylko media i bezmózgi, którzy nigdy na meczu nie byli :)



typowe: nie byli na meczu więc nie wiedzą
napisz jeszcze, że to kibice będą bronili krajem przed najeźdzcą bo najwięksi patrioci.

Na tym filmie jasno i wyraźnie jest pokazane jak te tępaki dostały szajby, więc na ulicy równie dobrze może im odj***ć i rozj***ć przystanek autobusowy na przykład albo poskakać komuś po głowie.

R4d0

2013-09-30, 21:09
Ale z was sadole, pewnie baliście się kolegów kibiców w szkole i teraz wylewacie pomyje w internecie :) . Zresztą ostatnio zauważyłem, że pod tematami dla/od kibiców wypowiadają się Ci, co mają z tym najmniej wspólnego.

Niestety flagi nie udało się spalić, szybko ugasili ją kołobrzeskie.

Deemx

2013-09-30, 21:35
Uwielbiam kłótnię, w tym wypadku, która zaczęła się po komentarzu Lothariusa :D !