18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

paralyse

2014-10-21, 19:01
ACAB hehe CHWDP bał się napisać :)

Prze-moc

2014-10-21, 19:07
kolejny utrudnia prace policji i mysli ze jest fajny , chcesz sie kłócić z przedstawicielem prawa to bądz mądrzejszy i znaj lepiej prawo od niego proste . odjeżdżają bo nie chca sie z debilem użerać przed kamerami a ten mysli ze wygrał dno !

farenc

2014-10-21, 19:40
Prze-moc, pokaż palcem w jakim momencie komukolwiek, cokolwiek utrudnia... Koleś po prostu stoi z transparentem i ostrzega kierowców, że kilka metrów za nim stoi dwóch piesków, którym ich pan(komendant) rozkazał stawianie mandatów komu popadnie. Wszędzie idioci.

PolskiStolarz

2014-10-21, 20:07
@przesmiewca

W celu zabicia czasu :D

level1989

2014-10-21, 20:19
Prze-moc napisał/a:

kolejny utrudnia prace policji i mysli ze jest fajny , chcesz sie kłócić z przedstawicielem prawa to bądz mądrzejszy i znaj lepiej prawo od niego proste . odjeżdżają bo nie chca sie z debilem użerać przed kamerami a ten mysli ze wygrał dno !



tak, tak panie komendancie

ajeinot

2014-10-21, 20:23
farenc napisał/a:

Prze-moc, pokaż palcem w jakim momencie komukolwiek, cokolwiek utrudnia... Koleś po prostu stoi z transparentem i ostrzega kierowców, że kilka metrów za nim stoi dwóch piesków, którym ich pan(komendant) rozkazał stawianie mandatów komu popadnie. Wszędzie idioci.



i to właśnie jest gimbaza na sadisticu... dorośniesz dzieciaku to zrozumiesz. Poważny dojrzały człowiek zrozumie i nie będzie się podniecał jakimś pedałem z kartonem..

watsman

2014-10-21, 20:45
Opole..... Jakie miasto taki "Wardęga" :D

ps tak jestem z Opola :D

kexio

2014-10-21, 20:48
Ludzie k***a ile tych srankowców sie namnożyło.

kisiu12

2014-10-21, 20:57
Jak jest taki cwaniak to niech strolluje k***y miejskie co tego 20 latka skopali...

Prze-moc

2014-10-21, 21:00
dobra napinacze dup wytłumaczcie mi co to ma przedstawiać ?
jest to śmieszne ?
jest to sexowne ?
jest to sadystyczne ?
co to k***a jest jak nie pajacowanie !?
moda na bycie blogerem na yt i zarabianie na błaznowaniu nic wiecej tylko że jedni potrafią a inni tylko sie wygłupiają .
jezeli uwazasz ze stanie przed kontrolą drogową i ostrzeganie kierowców w tym pijanych lub zapie**alających jak debile nie jest przeszkadzaniem policjantom to ja twojej matce gratuluje ze odwazyla sie urodzic takiego debila.

Ja wiem ze kazdy sie podnieca jak ktos zapie**ala , jak ktos łamie prawo , jak sie jest ponad przepisami ale przepisy powstały dla nas zebyśmy sie miedzy innymi nie pozabijali w drodze do domu jezeli tego nie rozumiesz to nie zamierzam ci tego tłumaczyć . tyle .

lewel1989
nie mów do mnie panie komendancie bo nie jestem twoim ojcem i nici z zabay moja pała !

premium122

2014-10-21, 21:20

Za to ACAB powinien z miejsca zarobic solidny mandat.
A ogolnie jesli widzial film o tym tytule to chyba na napisach poczatkowych sie zatrzymal bo akurat film pokazywal ciezka prace policji i bydlo z jakim musza sie użerac.
I niech takie akcje sobie robii, chociaz nic zabawnego ani madrego w tym nie bylo ale za napis ch*j mu w dupe.

Wolf3D

2014-10-21, 21:27
A niech Ci kiedyś jaki pirat noge utrąci...

3o...........an

2014-10-21, 21:30
Jakim ch*jem ten wieśniak z kartonem może dopie**alać się przekroczeniu prędkości jeśli policja jedzie na wezwanie(koguty). To jest pojazd uprzywilejowany do ch*ja... Jakby go jakieś karki pałowały to by się modlił żeby jak najszybciej przyjechali. @ajeinot ma racje. Dopie**ala się o byle co do policjantów którzy (jak widać) spokojnie pełnią swoją role w życiu społecznym, pamiętajmy że nie każdy policjant to ku*as.

Swoją drogą gościowi się nudzi w domu..