18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trollowanie konsultantów

Janusz~ • 2013-02-20, 23:29
Oto w jaki sposób internauci robią sobie żarty z konsultantów Alior banku oraz operatorów sieci komórkowych

Videochat w Alior Banku





oraz screeny z chatu Orange i Play








Raar

2013-02-21, 23:10
żal debili, którzy tak "trollują"

karinawaw

2013-02-21, 23:17
Kolejne trolle z Karaczana męczące temat Jana Pawła II i Magika. To jest nudne!
Wypad z tym na karaczana i nie zaśmiecajcie tym sadola.

borisklinga

2013-02-21, 23:19
i dobrze im tak, spamuja sms i wydzwaniaja co chwile o jakies pie**oly czy chce pan zmienic to czy chce pan zmienci tamto, nie k***a nic nie chce zmienic ale to do nich nie dociera i nadal napie**alają w telefon

mam dosc tego spamu z pankow i z sieci, pie**ole to

stahkh

2013-02-21, 23:20
Śmieć nie ma co robić z własnym czasem to jeszcze próbuje uprzykrzyć życie innym. By się k***a za jakąś robotę wziął.

MichaU

2013-02-21, 23:22
Mnie filmiki nie śmieszą, ale screeny - pierwsza klasa!

kapelan_szturmowy

2013-02-21, 23:24
Janusz~ napisał/a:

kogo obchodzi zdanie kogoś, kto pisze 1 post rocznie

czasami warto milczeć niż pisać dużo i byle co.
Janusz~ napisał/a:

Chamski, czarny humor to domena sadistica.

chamski, czarny humor to nie to samo co denny i szczeniacki. Imponuje mi Twój dorobek na sadisticu, ale nie zachowuj się jakbyś pozjadał wszystkie rozumy, a poza tym jak wypie**olą wszyscy "niegodni" według Ciebie, to na sadistica będziesz wrzucał hardy sam dla siebie.

danis008

2013-02-21, 23:26
dawać więcej zdjęć niezła polewka z tego :D
tylko bardziej czytelne jeśli można :P


i sypać filmikami o ile jeszcze jakieś są 2 filmik niezły :D

jangawel

2013-02-21, 23:28
Janusz masz ty w ogole rozum i godnosc czlowieka? xD

Carol

2013-02-21, 23:33
Z tego chamstwa jak już ktoś zauważył wyłania się prawdziwa twarz lewicowców. Jak tylko są anonimowi pokazują na co ich stać.

janstar

2013-02-21, 23:38
Jak dla mnie pierwszy filmik - po prostu mistrzostwo, śmiesznie i z klasą.

Drugi i większość screenów - chamstwo to mało powiedziane.

vang

2013-02-21, 23:39
Nie wiem co to za nowy poziom sk***ysyństwa, by łączyć gówno z Janem Pawłem IIgim, nie jestem chrześcijaninem jednak to co uczynił/przeszedł ten człowiek powinno wzbudzać respekt u każdego. Szczerze życzę temu "żartownisiowi" by mu fiut odpadł i zgwałciło go stado murzynów a na dobitkę kulawy pies osikał.

Snejku

2013-02-21, 23:40
Janusz dawaj wszystko tego z pierwszego filmiku, najlepiej namiary na live i inne gówna bo podobnież to jakiś typ z podziemia ;p

danis008

2013-02-21, 23:42
Janusz~ napisał/a:



Wypłakałeś się już? Nie wiem kogo obchodzi zdanie kogoś, kto pisze 1 post rocznie, a do "społeczności" w której imieniu się wypowiada, dołączył w momencie, jak sadistic był kolejnym kwejkiem, czy joemonsterem. Portal ten z założenia miał być czymś wyjątkowym i nie miał trafiać w gusta szerszej widowni, więc materiał jest jak najbardziej na miejscu. Chamski, czarny humor to domena sadistica. Jak brakuje Ci śmiesznych obrazków z kotami, albo twarzami z komixxów, to możesz wyk***iać tam z powrotem.





dawaj podobne filmiki do tego pierwszego i drugiego niezłe jajca a mina tych kobiet bezcenna :D

Zl...........ny

2013-02-21, 23:44
Tego od "żartu" o papieżu bym własnoręcznie zutylizował i nie tylko dlatego, że obrażał JP2, a dlatego że jest imbecylem i śmieciem, zupełnie jak autor postu.

Allin23

2013-02-21, 23:51
Wyjdziecie kiedyś z gimnazjum, niedoj***ne, ograniczone pachoły - z dużą dozą szczęścia większa część z was znajdzie pracę (a jak nie to UP was "potrolluje" wystarczająco zabawnie).

Zobaczycie jak się wam punkt widzenia odmieni na ten wasz "trolling". Ci ludzie wykonują ch*jową, ale uczciwą (w sensie nie kradną, bo etycznie to trochę inna sprawa często w tych firmach) pracę.

Ze sk***ysyna co was okradnie na mieście czy innego degenerata i patologii to nie potrollujecie, tylko z tych co chcą pracować.

Brawo. Bezmózgi. Wielki ch*j w dupę temu, co uważa, że to śmieszne - a wielki włochaty murzyński temu co te żarty robi.

Nie, nie pracuję w infolinii.

Cytat:

Wypłakałeś się już? Nie wiem kogo obchodzi zdanie kogoś, kto pisze 1 post rocznie, a do "społeczności" w której imieniu się wypowiada, dołączył w momencie, jak sadistic był kolejnym kwejkiem, czy joemonsterem. Portal ten z założenia miał być czymś wyjątkowym i nie miał trafiać w gusta szerszej widowni, więc materiał jest jak najbardziej na miejscu. Chamski, czarny humor to domena sadistica. Jak brakuje Ci śmiesznych obrazków z kotami, albo twarzami z komixxów, to możesz wyk***iać tam z powrotem.



Zabawne jest to, że tym postem pokazałeś że nie masz pojęcia co to jest:
1. Humor
2. Czarny humor
3. Sadistic

Do tego ocenianie jakości zdania kogoś po ilości postów dzienne dobitnie świadczy, że zdrowy rozsądek sprzedałeś już dawno za paczkę fajek. Do tego sądząc po dacie urodzenia, od 1924 roku powinieneś umieć rozróżnić debiliadę uprawianą teraz przez gimnazjalistów itp od poczucia humoru, czy to czarnego czy zwykłego. Zdawało by się, że łatwa sprawa - a tu, taki ch*j.

Weteran od siedmiu boleści, wurwa mać...

Najlepsze, że mówicie ludziom, którzy widzą jaka miernota to jest iść na kwejka czy inne komixy - to jest właśnie poziom tych portali. Dokładnie taki.