18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Troll rowerowy

kózka • 2012-09-23, 20:39
krótko i na temat :-P

Carol

2012-09-24, 00:14
LooC napisał/a:

Prawda jest taka ze na skateparkach powinny jeździć same przystosowane do tego jak wy to ograniczeni ludzie nazywacie "małe rowery", bo te wielkie krowy są k***a do jeżdżenia po ścieżkach rowerowych, a nie w górę i w dół k***a po rampach.

TAM SIĘ ROZWIJA SWOJE UMIEJĘTNOŚCI I PASJĘ, A NIE k***A HOBBY Wk***IANIA UŻYTKOWNIKÓW SKATEPARKÓW.

:wypie**alajzaba:

Sory za capsa.


Prawda jest taka, że możesz dobie pie**olić co chcesz, a skatepark i jest dla każdego. Równie dobrze można by zakazać jazdy po ścieżkach rowerowych tym pedalskim rowerkom bo nie są do tego dostosowane. Pedale w rurkach.

Kamiiru__

2012-09-24, 00:27
@up Pedał bo ma rurki ? Zaczynam kochać to ostatnio strasznie modne podejście do tego rodzaju spodni : )
A skatepark ? Może i dla każdego, ale jak swego czasu na deske wychodziłem z kumplami, to dzieciaki na 'góralach' potrafią strasznie wk***ić, tak samo jak dresy, które rozpie**olą się na całym parku i chodzą w kółko, każdy z innym fonem i co za tym idzie inną piosenką..
No ale przecież to jest dla wszystkich

LooC

2012-09-24, 09:22
Carol napisał/a:


Prawda jest taka, że możesz dobie pie**olić co chcesz, a skatepark i jest dla każdego. Równie dobrze można by zakazać jazdy po ścieżkach rowerowych tym pedalskim rowerkom bo nie są do tego dostosowane. Pedale w rurkach.



Tylko k***a dla zwykłych rowerów nie buduje się spinów, quarterów i innych tego typu rzeczy i możesz sobie pie**olić co chcesz, ale tego powinien domyślić się nawet szympans :) Poza tym nigdy nie miałem na sobie rurek sadisticowa kobieto z ku*asem. Coś mi się wydaje, że bmx'y tak ci przeszkadzają bo w gimnazjum byłaś za brzydka żeby wyr*chał cię nawet "pedał w rurkach na pedalskim rowerku".

P.S. Widziałaś kiedyś bmx'a na ścieżce rowerowej? k***a, nie sądze...

prof. Matolewicz

2012-09-24, 10:22
Widzę gimbusy wszystko co ich nie dotyczy nazywają "pedalskim". Czy wy w ogóle wiecie co to oznacza?

Bioho

2012-09-24, 11:17
j***ny pedal w rurkach sie wozi, chetnie bym doj***l temu pedalowi....

bambaryla

2012-09-24, 12:04
jak miałem może z 6 lat tak samo chciałem kumpla strollować, najechałem mu w koło moim Wigry 3 i jak przyk***iłem głową w kierownicę, to aż mnie krew zalała i z płaczem do domu poszedłem. do dziś pamiętam widok zakrwawionych od kapiącej krwi z czoła białych adidasków

Stablo

2012-09-24, 12:34
Co by tu nie mówić, niedaleko mojego domu jest skatepark, okupowany przez Deskarzy, BMXy. ale nawet małe dzieci, które się uczą też tam jeżdżą. Nawet jak my (rolkarze ale nie agressive tylko freestyle) tam weszliśmy i się spytaliśmy czy mogą się kawałek przesunąć, bo wtedy starczy miejsca dla wszystkich to to zrobili. Dlaczego? Średnia wieku powyżej 18 lat, zero gimbazy, która myśli, że wszystko jest dla nich. Wszystko jest dla ludzi.

!Timon

2012-09-24, 13:24
Budowane za "państwowe" [czy spółdzielcze] pieniądze nie jest prywatną własnością jednej osoby, jeśli będę miał fantazję tam na krowie skakać i nie uszkodzę obiektu to ch*ja to komu do tego jeśli chociaż 1gr z moich podatków na to poszedł.
Nauczcie się - sam sobie kupiłem, sam sobie rządzę. Nie kupiłem, nie ja ustalam zasady.

andreas460

2012-09-24, 13:27
tak to jest jak ludzie w komentarzach chcą być na siłę modni i używają przer*chanych z demotów i innego ścierwa tekstów.

1. to jest k***a skatepark i na góralu to możesz sobie na uczelnie zapie**alać albo do swojej podstawówki.
2. Nie jeździłem nigdy na bmx'ie ale znam ludzi którzy jeżdżą. jak jest ciepło to zakładają ochraniacze i krótkie spodenki a jak przychłodzi to spodnie węższe (nie koniecznie k***a rurki wy dresiarskie pojeby, ale węższe) są po to żeby Ci się nogawka nie wpie**oliła w łańcuch czy w pedały, bo możesz sobie kły powybijać.
3. wszyscy ludzie których poznałem, starsi i młodsi, którzy jeżdżą na desce, rolkach, czy bmx'ie są w ch*j bardziej ogarnięci, mają więcej do powiedzenia, i mają prawdziwą pasje która pozwala im spędzać produktywnie czas a nie napie**alać hejty na sadistiku.

Dusz

2012-09-24, 14:12
Rurki są dla pedałów a skejty to cioty, dziękuję za uwagę :)

Lingu

2012-09-24, 15:11
!Timon napisał/a:

Budowane za "państwowe" [czy spółdzielcze] pieniądze nie jest prywatną własnością jednej osoby, jeśli będę miał fantazję tam na krowie skakać i nie uszkodzę obiektu to ch*ja to komu do tego jeśli chociaż 1gr z moich podatków na to poszedł.
Nauczcie się - sam sobie kupiłem, sam sobie rządzę. Nie kupiłem, nie ja ustalam zasady.



To się zdziwisz jak Ci powiem że na każdym skateparku wisi regulamin (o ile go dresy nie zdemolują) na którym widnieje jak byk: "Poruszanie się na terenie skateparku na rowerze innym niż bmx jest zabronione". Ciekawe czemu, co? Przytoczę Ci przykład który poczułem na własnej skórze. Zjechałem na rolkach z rampy i kierowałem się na funbox, wybiłem się na jakieś 1,5 m w powietrze a z naprzeciwka kto jedzie nawet nie zwracając na mnie uwagi? Jakiś gówniarz który zapie**ala na tej przysłowiowej "krowie". Ledwo go wyminąłem i sp***oliłem się z wysokości 1 metra na biodro. Taki dzieciak nawet nie wyobraża sobie z jakim impetem może taki 80-kilogramowy człowiek na niego wpaść. Nie dość że siebie, to i innych naraża na niebezpieczeństwo. Wk***ia mnie takie coś. Jeszcze jak go pogoniłem stamtąd to jego wielce oburzoną matkę musiałem nauczyć czytać regulamin skateparku bo pretensje do mnie miała.

Javen

2012-09-24, 16:17
LooC napisał/a:



P.S. Widziałaś kiedyś bmx'a na ścieżce rowerowej? k***a, nie sądze...



Widziałem :trollencjusz:

KingOfEvil

2012-09-24, 17:06
Fazer6 napisał/a:

skejty na bmx nie lubia jak normalne dzieci na normalnych rowerach jeżdżą po skateparku ,pedały w rurkach j***ne na bmx-ach myśla ze to jest tylko dla nich..



Skejty na bmxach?
k***a wyjdź.

shin69

2012-09-24, 18:24
@Lingu: A powiedz mi, kogo obchodzą twoje przejścia z bliskim spotkaniem większego roweru na skejtparku, no k***a kogo?

norbisio

2012-09-24, 19:44
mówcie co chcecie. kolesie na bmx'ach w większości są hejterami. Pamiętam jak kiedyś jeździłem sobie na takim małym skaterparku, kolesiowi tak niechcący cały czas wjeżdżałem jak robił coś a teraz mi jakieś dzieci debilne wjeżdżają.