topic

Trolejbus

~_Yarko_ • 2021-06-24, 12:59
Szybka reakcja kierowcy na brak kierowcy.


Asuritta

2021-06-24, 13:09
I dwa trolejbusy skasowane... geniusz jak ch*j... ;-)

baronturbina

2021-06-24, 13:32
Kierowca nie był niczym kapitan! Zostawił załogę na pastwę losu!

swampman

2021-06-24, 13:35
k***a gdzie juz jest taka technologia ze autobusy tesli jezdza po miescie?

sialala

2021-06-24, 13:47
Chcę wiedzieć gdzie sprzedają tak wytrzymałe wiatraczki :)

nowynick

2021-06-24, 13:57
Asuritta napisał/a:

I dwa trolejbusy skasowane... geniusz jak ch*j...



Ty byś wyskoczył wskoczył do tego bez kierowcy i wyhamował drugi pojazd. Niestety nie wszyscy myślą tak szybko i sprawnie jak Ty...

silwerbalk

2021-06-24, 14:03
baronturbina napisał/a:

Kierowca nie był niczym kapitan! Zostawił załogę na pastwę losu!



Medal im. Francesco Schettino mu się należy (jak ktoś nie pamięta to chodzi o kapitana Costa Concordii co sp***olił pierwszy z tonącego okrętu a jak go złapali to podawał się za kogoś innego.)
:-)

DiamondBack

2021-06-24, 14:42
To nie kierowca a kierownica! Dziwi o tyle, że ogarnęła co się dzieje i sp***oliła zamiast standardowo drzeć mordę.

beny561

2021-06-24, 15:29
Ale wiatrak porządny

ZajętyPelikan

2021-06-24, 16:20
DiamondBack napisał/a:

To nie kierowca a kierownica! Dziwi o tyle, że ogarnęła co się dzieje i sp***oliła zamiast standardowo drzeć mordę.


Nie no mógł /mogła, krzyknąć do pasażerów, zeby się złapali czegoś i cofnąć się trochę w tył, przecież ten autobus ledwo jechał. A za taką ucieczkę powinien ten ktoś wylecieć na zbity pysk.


Bonifacy69

2021-06-24, 19:29
silwerbalk napisał/a:

Medal im. Francesco Schettino mu się należy (jak ktoś nie pamięta to chodzi o kapitana Costa Concordii co sp***olił pierwszy z tonącego okrętu a jak go złapali to podawał się za kogoś innego.)



Costa Concordia czy jakos tak

psarnack

2021-06-24, 20:02
widać ze to autobus autonomiczny ... tylko system się zawiesił .

svenio

2021-06-24, 22:49
Po Jaworznie takie śmigają kostuchy tanie oszczędzanie sam sobie skręć meble sam skasuj towar w sklepie sam wystaw fakturę w kaście sam sobie..

vivusanima

2021-06-25, 10:38
Motyla noga! Wcale się nie dziwię, ja tak samo sp***zieliłem od komputera, tak się przestraszyłem!

Fistach22

2021-06-25, 22:09
k***aa a gdzie zasada kapitan ucieka ostatni :mrgreen: