18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trójka przyjaciół spędza wesoło czas.

Chojnie_Obdarzony • 2023-03-19, 18:08
Esencja ruskiego świata.



0rion

2023-03-19, 18:56
biali ludzie w 2023. dziwic sie ze r*chaja nas arabusy i murzyny? ha tfu ze pisane mi bylo dozyc takich czasow :-/

~Velture

2023-03-19, 19:34
0rion napisał/a:

biali ludzie w 2023. dziwic sie ze r*chaja nas arabusy i murzyny? ha tfu ze pisane mi bylo dozyc takich czasow



Ty weź kacapów do białych nie porównuj może, co?

Siriuz

2023-03-19, 19:57
No właśnie. Toć to zachodnie, umysłowo zdegradowane lewactwo, pewnie tajni agenci Zelenskiego.

Ryuuchi

2023-03-19, 20:57
O k***a całujo się! Bić, zabić!!! Jak tak można?! Jak my pobożni ludzie możemy to tolerować?! Serio ludzie, przeszkadza wam to że faceci sobie języki do gardła pchają? Boicie się, że wam się to spodoba czy jak? :D k***a, krzywdy nikomu nie robią, to ich gęby, nie wasze.

donkapusta

2023-03-19, 21:12
I to są właściwe okoliczności przyrody dla tego typu "miłości".

Chojnie_Obdarzony

2023-03-19, 21:27
Ryuuchi napisał/a:

O k***a całujo się! Bić, zabić!!! Jak tak można?! Jak my pobożni ludzie możemy to tolerować?! Serio ludzie, przeszkadza wam to że faceci sobie języki do gardła pchają? Boicie się, że wam się to spodoba czy jak? k***a, krzywdy nikomu nie robią, to ich gęby, nie wasze.



Ty naprawdę nic dziwnego nie widzisz w tej scenerii ? Normalna sytuacja, tak? k***a, ludziom oczy bielmem pozachodziły czy jaki ch*j bo nie wiem.

No...........95

2023-03-19, 21:55
Koledzy. Czy to są homoseksualiści czy też kobieta to ta krótko ścięta w bluzie?

donkapusta napisał/a:

I to są właściwe okoliczności przyrody dla tego typu "miłości".



Przez takie cioty właśnie za kilkanaście - kilkadziesiąt pokoleń europa ędzie muzułmańska bo prawdziwych mężczyzn ( kiboli ) mamy za mało żeby konkurować z muzułmanami którzy mnożą się jak króliki, są silni społecznie i religijnie przez co we wspomnianych ramach czasachowych zostaniemy pobici przez nich demograficznie a potem fizycznie bo większość mężczyzn w tym kraju ( w tym także ja ) to c**y.

smc

2023-03-19, 22:30
Jedzą z jednego śmietnika...



Tfu

Krak

2023-03-20, 09:00
Akurat to po prawej to samica :)
Mieszkam w większym mieście i pełno tu takich samic wystylizowanych na "niewiadomoco"

Ryuuchi napisał/a:

O k***a całujo się! Bić, zabić!!! Jak tak można?! Jak my pobożni ludzie możemy to tolerować?! Serio ludzie, przeszkadza wam to że faceci sobie języki do gardła pchają? Boicie się, że wam się to spodoba czy jak? k***a, krzywdy nikomu nie robią, to ich gęby, nie wasze.



i w śmietniku, więc troche tolerancji poproszę :)