18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

trochę własnej sadolowej "twórczości"

wójek • 2017-10-04, 15:54
sadole!
od czasu do czasu wrzucam tu swoje nadające się do tematu sadola komiksy albo krótkie animacje, głównie jakieś śmieszne rzeczy, pomyślałem, że może tym razem podzielę się z Wami nieśmiesznymi obrazkami, które zdarza mi się dłubać w wolnym czasie, niektóre trochę ponure inne w klimacie ćpuńskim,
dla chcących więcej źródło:
https://www.facebook.com/komarywczekoladzie/


p.s. może tym razem się uda propozycja:
możecie wpisywać różne pojebaństwa wkomentarzach, a ten, który najwięcej piw zbierze- postaram się zilustrować :shock:
















motywujący bonus z tekstem znanego powieściopisarza:

Halman

2017-10-04, 16:10
Myślący nad opisem Fantastico.

ProVVe

2017-10-04, 16:14
Myśle sobie nad dziarą typu -Inkwizytor z postawą wuja Sama w stylu "chcemy Ciebie" z tym palcem wskazującym (napis oczywiście "i want you" jak z krwi czy cos. Ten z jednej pozycji calkiem spoko :D ) , ale w okrągłych okularkach jak z helsinga z jedna strona twarzy ciemna zeby odbijalo sie to białe szkiełko i wyszczerzony uśmiech takie oblicze pewneości siebie z lekkim świerem. Śmiało stwórz takie dzieło w mrocznym klimacie i mozliwe, że sobie strzele takie cacko jak fajnie wyjdzie... Wiesz bo nie wiem czy jakies fajne tło by jeszcze się przydało... Ogólnie to mój własny pomysł na pok***ione zycie i czas :-D

Adolf

2017-10-04, 16:15
Pierwszy i trzeci - 10/10. Twórz więcej. Dałem Ci nawet piwo na zachętę. Nie sp***ol tego :amused:

wójek napisał/a:

możecie wpisywać różne pojebaństwa wkomentarzach, a ten, który najwięcej piw zbierze- postaram się zilustrować :shock:



Jedziesz z tą sceną:

Al...........go

2017-10-04, 16:15
wójek napisał/a:

p.s. może tym razem się uda propozycja:
możecie wpisywać różne pojebaństwa wkomentarzach, a ten, który najwięcej piw zbierze- postaram się zilustrować :shock:



Polska. Tego nie dasz rady zilustrować.

The_Generat

2017-10-04, 16:18
coś w klimacie tomb ridera, lara z wielkimi cyckami , dwie spluwy w łapach... i wibrator w cipce

pazuzu

2017-10-04, 16:21
Ciekawa, ekspresywna wyobraźnia, brawo :brawo:

Ohoho

2017-10-04, 17:22
Król krabuff :krejzi:

Presty

2017-10-04, 17:29
Wójek, masz chłopie fajną kreskę, pomysły i specyficzny klimat.
Szacun bez kitu.
Dam dowód - ile chcesz za tego chłopka z grabiami?

ottohetman

2017-10-04, 17:29
Moze sie myle ale na niektore rysunki wplyw mialy teledyski Gorillaz. Super temat. Prosze o wiecej.

zMiEnNy_NiCk

2017-10-04, 17:43
To ja poproszę poje.banego komara w czekoladzie...
Chcę to ujrzeć...

pi...........ja

2017-10-04, 17:46
HAL9000/2 napisał/a:

Myślący nad opisem Fantastico.

Przebijam. Fantastico i ratoshi czy jak on tam siedzą patrząc na gotującego się kraba, rozmyślając nad opisem i sucharem sytuacyjnym a obok na zmywaku zapie**ala loloala :amused:

pazzuzu

2017-10-04, 17:48
ubranko czlowieka to dialog z fimlu donnie darko, gdzie bohater rozmawia z krolikiem w kinie.
narysuj jak bog sie spopiela i odradza, a podpala go no wlasnie kto.

KillerLaugh

2017-10-04, 17:52
W obrazkach z motywem dziewczynek doszukałem się głęboko zakorzenionych, wypartych ze świadomości fantazji pedofilskich. Pomyślcie. Dziecko wabione na przynętę: kotki, cukierki, tutaj akurat jabłko. Za sznurki pociąga on, autor zilustrowany jako konar będący alegorią potężnej erekcji. Na drugim obrazku dziewczynka podchodzi z mniejszym entuzjazmem. Najwyraźniej oswojona i pogodzona z sytuacją wie już co ją czeka, oprawca również się nie kryje ze swoimi zamiarami, stąd pokaźny ogon również symbolizujący popęd seksualny jest jawnie obnażony.

os...........wo

2017-10-04, 17:52
http://sfery.wikia.com/wiki/Baator
Masz tu prawdziwą skarbnicę inspiracji.
Świat mało wykorzystany, ale z ogromnym potencjałem artystycznym.