18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę prawdy o murzynach

Bober • 2015-01-02, 18:00
Osoba w miarę już znana na Sadisticu opowiada o swoich doświadczeniach. ;-)



szachu

2015-01-02, 18:10
Cytat:

Trochę prawdy o murzynach


Cytat:

Osoba w miarę już znana na Sadisticu opowiada o swoich doświadczeniach. ;-)



Po samym tytule i opisie myślałem, że BongMan zda relację ze swojego pierwszego razu...

borisklinga

2015-01-02, 18:38
Czy to aby nie jest brat tego półmózga polishadama ?

Diggerx

2015-01-02, 18:45
borisklinga napisał/a:

Czy to aby nie jest brat tego półmózga polishadama ?


To jest kuzyn testovirona

Tetragamatron

2015-01-02, 18:46
To samo widziałem przebywając w Norwegii . żaden nie pracuje , na jeden paszport przylatuje 20 Azylantów . raz widziałem jednego który zbierał puszki.

Ant1984

2015-01-02, 19:43
Czuję w sercu smutek i zawód, jako że zacny Pan jednak tej kamerki nie odwrócił na swą kobietę :)

ni...........go

2015-01-02, 19:56
Mój ojciec jeździ po świecie. Był w Indiach, w Egipcie, Jordanii, Kenii i kilku innych. Po kilku wycieczkach powiedział tak: "U Murzynów zawsze kultura. Wychodzę z kibla, murzyn leci szybko posprzątać, a jak myję ręce to mi ręcznik podaje. Jak mu dałem dolara napiwku to jeszcze mi drzwi otworzył i się ukłonił. U Arabów dowiedziałem się po co opłaciłem ubezpieczenie od sportów ekstremalnych. 2 minuty na bezdechu w tym smrodzie to prawdziwe ekstremalne przeżycie. Araby na ulicy śmieci rzucają pod siebie albo do jakiegoś dołu, śmierdzą i ogólnie są nieprzyjemni." Nie zmyślone, zasłyszane od tatuśka. Rasizm rasizmem, ale skądś te stereotypy się musiały wziąć. Czarny jest czarny bo czarny, arab jest brudasem bo jest brudasem.

dlxjejcoixkedjcffeun

2020-07-05, 03:17
Współczuje ci chłopie jak tak możesz jeździć do kogoś i w ten sposób oceniać. Oby nikt tylko tym ludziom tego nie przetłumaczył,bo pewnie karma wróci. Powodznka ;)