18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę nazizmu w czystej postaci

BlyatMen • 2019-01-07, 00:16
trochę nazizmu :hitler:

Pan_Doktur

2019-01-07, 14:42
pie**olnik napisał/a:

Setki tysięcy ofiar a pośród nich jedna, która została wypisana ze względu na zły stan zdrowia :idzwch*j: :hitler:



znam historię gościa co był zwolniony z obozu bo jego mame była w czerwonym krzyżu i miał żydów ratować - może mamy tego samego gościa na myśli

Loaloa

2019-01-07, 14:43
Cytat:

W tej wojnie nasi rodacy ginęli za ojczyznę głównie w mundurach, a nie w obozach po wydaniu wpierw żon i dzieci.



Wręcz przeciwnie. Wasze bohaterskie wojsko zostało rozbite w nieco ponad miesiąc, a bohaterskie dowództwo tegoż wojska dało dyla z kraju, wraz z bohaterskim rządem zresztą. Wiem, że jesteś idiotą, ale takie kłamanie jest zwyczajnie żałosne.

naczelny1

2019-01-07, 14:46
Jakby moja prababka (ur. 1902r.) was usłyszała, to by się w grobie przewróciła. :(

TB303

2019-01-07, 15:22
Widzę, że nawet nikt nie podejmuje polemiki z tą niedorozwiniętą amebą - janlewem.

InnyName

2019-01-07, 15:32
To teraz o aliantach i zaplanowanym zrzucaniu bomb na cywilów :) - DREZNO

Nikt k***a nigdy nie wspina o zbrodniach aliantów, a nie było ich mniej

Krak

2019-01-07, 16:23
Jakiego k***a nazizmu? Toż to ówczesny niemiecki światopogląd a tworzący takie filmy to ameby.

Wiewór

2019-01-07, 16:48
Krak napisał/a:

Jakiego k***a nazizmu? Toż to ówczesny niemiecki światopogląd a tworzący takie filmy to ameby.


Nazizm glabie, to NIEMIECKA skrajna odmiana faszyzmu. Taka jest definicja.

InnyName napisał/a:

To teraz o aliantach i zaplanowanym zrzucaniu bomb na cywilów :) - DREZNO

Nikt k***a nigdy nie wspina o zbrodniach aliantów, a nie było ich mniej


Nie porównuj zbrodni aliantów do państw osi. To co odpie**alali Niemcy, japończycy tego się nie da komentować.

Poza tym za większość zbrodni wojennych aliantów odpowiadają Amerykanie. To oni rozj***li Drezno, to oni zrzucili bomby atomowe, to oni rozstrzeliwali jeńców wojennych bez sądu - co akurat w przypadku ssmanow i kempentai dla mnie zbrodnia nie jest bo takie ścierwo nie miało prawa żyć po zlapaniu dłużej niż zajmuje mega wpie**ol i ustawienie pod ścianą. Rozstrzeliwujac te śmieci zaoszczędzili wiele zbędnej roboty papierkowej.

St...........on

2019-01-07, 18:48
Loaloa napisał/a:



Wręcz przeciwnie. Wasze bohaterskie wojsko zostało rozbite w nieco ponad miesiąc, a bohaterskie dowództwo tegoż wojska dało dyla z kraju, wraz z bohaterskim rządem zresztą. Wiem, że jesteś idiotą, ale takie kłamanie jest zwyczajnie żałosne.



Za to wasze bohaterskie wojsko siedziało w gettcie warszawskim i wydawało szkopom waszych braci, druga część waszego bohaterskiego wojska szmuglowała waszych braci z getta poza granicę RP w zamian za złoto, a tera Aj waj aj waj czy jakos tak.

PanAndrzej666

2019-01-07, 19:25
Lista schindlera bardzo fajny film

Cloverface

2019-01-08, 11:46
Co to za film pany?