18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę nakręcona laska....

CoJaTamKurwaWiem • 2021-04-11, 06:16


Takie fikołki to ja rozumiem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Manii

2021-04-11, 07:30
Piwko dla smiejacej sie laski ze nie drze p*zdy jak wiekszosc histerycznych samic by darla po czyms takim .... jedna na 1000

Kormork

2021-04-11, 09:04
Po takiej akcji obstawiam obrażenia wewnętrzne, z pewnością o własnych siłach nie wróciła.

Kali111

2021-04-11, 11:07
Manii napisał/a:

Piwko dla smiejacej sie laski ze nie drze p*zdy jak wiekszosc histerycznych samic by darla po czyms takim .... jedna na 1000



Nie widzimy poczatku a zapewne darła p*zde jak to zmywarki maja w zwyczaju

:mrgreen:

Tutaj chyba juz nie da rady drzec japy z powodu obrazen

saves

2021-04-11, 11:47
A gdzie klasyk z psem? :D

piorun343

2021-04-11, 12:09
Naturalny zabieg aborcyjny jak widzimy była mama jest szczęśliwa .

razak

2021-04-11, 12:47
Manii napisał/a:

Piwko dla smiejacej sie laski ze nie drze p*zdy jak wiekszosc histerycznych samic by darla po czyms takim .... jedna na 1000



1 na miliard chciałeś napisać

tfujdiler

2021-04-11, 13:35
Szacun większość z kibiców piłkarskich, zwyczajnie by tego nie przeżyła już po 5 salcie ziemia

kulawiec

2021-04-11, 14:50
Kormork napisał/a:

Po takiej akcji obstawiam obrażenia wewnętrzne, z pewnością o własnych siłach nie wróciła.



A ja po takiej akcji Obstawiam co najwyżej dobre rżnięcie przed zaśnięciem. Nic jej nie jest. Co najwyżej odrobinę potłuczona.
To nie prosiak oderwany od komputera, który po wejściu na pierwsze piętro wymaga reanimacji.

notak

2021-04-11, 17:10
Kali111 napisał/a:

Nie widzimy poczatku a zapewne darła p*zde jak to zmywarki maja w zwyczaju

Tutaj chyba juz nie da rady drzec japy z powodu obrazen



nie każda baba to c**a, bo ma charakter, a wielu facetów to jednak zwykłe cioty
zwłaszcza obecnie,,,,,,,, zapamiętaj

karakal

2021-04-11, 23:48
Manii napisał/a:

Piwko dla smiejacej sie laski ze nie drze p*zdy jak wiekszosc histerycznych samic by darla po czyms takim .... jedna na 1000



Jest po prostu mądra. Pozdrawiam

nebelwerfer

2021-04-12, 12:54
Manii napisał/a:

Piwko dla smiejacej sie laski ze nie drze p*zdy jak wiekszosc histerycznych samic by darla po czyms takim .... jedna na 1000



ludzie różnie na stres reagują :)

Tuco

2021-04-12, 23:04
kulawiec napisał/a:

Kormork napisał/a:

Po takiej akcji obstawiam obrażenia wewnętrzne, z pewnością o własnych siłach nie wróciła.

A ja po takiej akcji Obstawiam co najwyżej dobre rżnięcie przed zaśnięciem. Nic jej nie jest. Co najwyżej odrobinę potłuczona.
To nie prosiak oderwany od komputera, który po wejściu na pierwsze piętro wymaga reanimacji.

Ej, ale skumaj że typ napisał to na poważnie. Jakby zapomniał, że obrażenia wewnętrzne raczej skupiają na sobie całą uwagę i nie jest z nimi człowiekowi do śmiechu.

Sorry, że rozłożyłem swój argument na banalne czynniki pierwsze, ale liczę na to, że jeśli zechce odbić piłkę, to zastanowi się czy jest sens w ogóle polemizować. Sam nie wrzucam filmów, bo mi się nie chce i od sierpnia ubiegłego roku, raczej tylko oglądam, czasem coś napiszę - czasem nim kliknę "dodaj komentarz", rozmyślam się i odpuszczam, bo obserwuję też poziom dedukcji komentujących. Często zastanawiam się, czy na sadolu nie występuje paradoks polegający na tym, że ogół bohaterów tych filmów to tacy jakby tacy jak Kormork.