18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę irackiej kultury i tradycji ...

~DMT • 2018-12-26, 01:35
Dla mieszkanki Dani...



"Incydent" z wczoraj.

Insaner

2018-12-26, 19:02
art0001 napisał/a:

Zapraszamy tych chłopaczków do Polski, my Polacy bardzo kochamy obce kultury i wiemy jak je respektować



Kolejny husarz. Założę się, że gdyby napadli kogoś w autobusie lub przy ruchliwej ulicy to nikt by ich palcem nie tknął, wszyscy spuściliby tylko wzrok na telefon, albo obróciliby głowę przyspieszając kroku.

Z tego co zauważyłem to nasze patriotyczne dresiki są mocne tylko jak jest ich sporo i znajdą jakiegoś bogu ducha winnego pojedynczego murzynka. Wystarczy, że ktoś podpity będzie próbował kogoś okraść/ pobić lub zrobić co innego i wszyscy nagle znikają. Szczególnie w sytuacji, gdy napada grupa.

27Pablo

2018-12-26, 20:44
Najbardziej Iracko wygląda ten chłopak w piątej sekundzie. Typowy Irakijczyk, blondyn ze skórą jak mleko XD

vass

2018-12-26, 23:29
Wyślijcie to na kontakt TVN 24 może pokażą ;-)

aaaaaaaaaaaaaa

2018-12-27, 00:01
vass napisał/a:

Wyślijcie to na kontakt TVN 24 może pokażą ;-)



Co wy mi tu k***a pie**olicie....

martinkane

2018-12-27, 10:12
Kiedyś ponoć rasa panów a teraz skundlope pedzie.

Smok4v

2018-12-27, 16:44
każdy człowiek widząc coś takiego powinien mieć 100% prawo do tego, żeby wyciągnąć nóż z kieszeni i wj***ć go największemu z nich prosto w tętnice...k***ica mnie bierze jak widze coś takiego....j***ne podludki

SKINHEAD

2018-12-27, 18:40
Palic te islamskie śmieci żywym ogniem, nie dawać żadnych zasiłków tylko wypie**alać spowrotem a łodzie ostrzeliwac !! Sk***ysyńskie zacofane bydło.... Kiedy w końcu debilni politycy zrozumieją że to nie są żadni uchodźcy k***a tylko bydło które przybywa aby zislamizować Europę ?
Allah to k***a pedofil i ch*j !!