18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Trochę intymności

mariusz3pl • 2020-03-13, 08:48
Nie ma co się wpie**alać :mrgreen:


poligon6

2020-03-13, 09:11
Ja pie**ole! Jaki syf i jeszcze dwa szczury w mieszkaniu.

Ładnie trzeba mieć nasrane we łbie by trzymac takie gówno w domu, wogóle trzymanie smierdzacych pchlarzy to ciemnota w XXI wieku!

SpeedyG

2020-03-13, 09:47
Trzymanie każdego zwierzaka w domu to smród, nawet kota. Oczywiście każdy właściciel, który chowa swojego pupilka w domu zaraz będzie krzyczeć, ale prawda jest taka że zmysł węchu ludzkiego przystosowuje się do zapachów po kilkudziesięciu sekundach i już nie czuje danego zapachu.
Psa czy kota można myć dwa razy dziennie, ale niemiły zapach dla kogoś nowego zawsze będzie wyczuwalny.
Dodatkowo takie szczury jak na filmiku są głupie, ponieważ mają małe móżdżki i widać, że właściciel ich nie wytresował/ ułożył. Ja bym go kilka razu kopnął po takim ataku, że poleciałby do drugiego pokoju to piesek spokorniałby i nauczył cierpliwości.

edmund

2020-03-13, 10:12
nagrywający sam nie r*cha więc innym też nie da

xv89

2020-03-13, 10:39
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole! Jaki syf i jeszcze dwa szczury w mieszkaniu.
Ładnie trzeba mieć nasrane we łbie by trzymac takie gówno w domu, wogóle trzymanie smierdzacych pchlarzy to ciemnota w XXI wieku!



Boli dupa, biedaku z wynajętej piwnicy, że właściciel nie pozwolił ci ze sobą chomika z socjalnego mieszkania zabrać?

poligon6

2020-03-13, 11:09
xv89 napisał/a:

Boli dupa, biedaku z wynajętej piwnicy, że właściciel nie pozwolił ci ze sobą chomika z socjalnego mieszkania zabrać?



Juz jakiś miłosnik psich odbytów sie odezwał.

Jokerd

2020-03-13, 11:55
Zapie**oliłbym takiego szczura jakby mi tak „szczekał” na kwadracie...

ePeeL

2020-03-13, 11:57
poligon6 napisał/a:

Wogóle trzymanie smierdzacych pchlarzy to ciemnota w XXI wieku!



Dlatego Cię wyj***li z chałupy, no nie miej nikomu za złe.

Jiddish

2020-03-13, 12:13
Maly, ale wariat.

Rogrog

2020-03-13, 12:36
poligon6 napisał/a:

Ja pie**ole! Jaki syf i jeszcze dwa szczury w mieszkaniu.
Ładnie trzeba mieć nasrane we łbie by trzymac takie gówno w domu, wogóle trzymanie smierdzacych pchlarzy to ciemnota w XXI wieku!



Wieskinaku, naucz się pisać pierw. W ogóle...

tarcer123

2020-03-13, 12:51
Ja lubie psy i zwierzęta. Ale pies ma u mnie posłanie w korzytarzu i nie ma prawa biegac mi po fotelach czy łózku. Jakies zasady obowiazują.

gumstg

2020-03-13, 13:21
poligon6 napisał/a:

Juz jakiś miłosnik psich odbytów sie odezwał.



Tak widac twoj bol dupy zjebie genetyczny to ze siedzisz w swojej piwnicy bo cie rodzice tam trzymaja to juz nie moj problem. Sam mam psa i jakos moi znajomi czy znajomi rodzicow nie maja z tym problemu. Ale taki zj***ny gowniak jak ty zawsze bedzie sie sral

skywalker75

2020-03-13, 13:35
Co one tam, footjoba robią? :roll:

poligon6

2020-03-13, 13:40
gumstg napisał/a:

Tak widac twoj bol dupy zjebie genetyczny to ze siedzisz w swojej piwnicy bo cie rodzice tam trzymaja to juz nie moj problem. Sam mam psa i jakos moi znajomi czy znajomi rodzicow nie maja z tym problemu. Ale taki zj***ny gowniak jak ty zawsze bedzie sie sral



Przestań ujadać jak durna sobaka, bo nie idzie tego zrozumiec, albo tak ci się łapy trzęsą jak piszesz bo pies cie zapina.

gumstg

2020-03-13, 14:10
poligon6 napisał/a:

Przestań ujadać jak durna sobaka, bo nie idzie tego zrozumiec, albo tak ci się łapy trzęsą jak piszesz bo pies cie zapina.



Nie musisz mi pisac jakie masz upodobania. Jestem tolerancyjny i rybka mnie kto z kim w lozku i co robi. Twoj wybor ale nie musisz tego oglaszac na forum.